0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mesafeli davranarak
tarafından
Anlamıyor devam ediyor mesafeyi bile kendi lehine kullanmaya çalışıyor mağdur edebiyatı oynuyor
tarafından
Yapar ama ben çözümü soyle buldum mesafeme bile laf söylüyorlardi eşime yada bı başkasına anlatacak ya bu sinsiligini ben konuştuğumuz konuyu anlatıyordum :) böylelikle doğruyu benden duydukları için sorun olmuyordu
(36 puan) tarafından
Bende aynısını yapıyorum çok işe yarıyor
tarafından
Yoksa çok sorun çıkıyordu soylemedigim şeyler söylendi deyip iftira bile atıldı ilk evlendigimiz zamanlar
-Reklam-
0 oy
(70 puan) tarafından
Sinsilik yaparak :)) 
tarafından
Nasıl mesela
(70 puan) tarafından
Yani Bi şey yapmaya kalkışırsa sana hayatını etkileyecek şekilde huzurunu fln bozmaya çalışırsa sende ona daha kötüsünü yap
(70 puan) tarafından
Bide hayatında Bi şeyler yapacak kadar etkisi olmasın asla ama asla evini açma hayatına alma souk davran
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Uzaklaşarak mesafe koyarak 
tarafından
Uzaklaşma imkanı yok
(5,311 puan) tarafından
Neden yok eşin değilse evladın değilse neden uzaklaşamıyorsun kuxum
tarafından
Eşimin kızı çünkü
(5,311 puan) tarafından
Peki size  verdiği  zararın boyutu nedir ve o kişi kaç yaşında
0 oy
tarafından
Mesafeni koy yerini haddini bildir hayatında olabilir ama hayatına dokunamaz buna izin vermemek senin elinde. Soğuk nevale ol anlicağın ona karşı
0 oy
tarafından
Görmezden gelerek soncta kapımı kapattgmda duymyorm gormuyorum hele mesafe olunca ne kfaan şişiyor ne canin sklyor
0 oy
tarafından
Yakınlık derecesi çok önemli .. eğer çok yakinindaysa mesafeli olacaksın. Evine çok getirip çok görüşmeyeceksin. Asla ona karşı cephe aldığını da belli etmemelisin
tarafından
Nasıl ters köşe yapılır sinsiligini salağa yatarak yada çok düşünceli gibi gozukerek gizliyor
tarafından
Canım yakınlık derecesi ne devamlı görüştüğün birimi
tarafından
Bak canım benim kaynanam , görümcem , yengem , ve en yakın arkadaşım çok sindiydi. Sonra dan sonradan sonradan niyetlerini öğrendim. Yengem ağzımdan yalan söyledi tavır aldım mesafemi korudum. O kadar fena biri ki iftira dahi atabilir. Sonra olayı unutmuş gibi yapıp huyuna gittim. Ama asla güvenmem. Görüncem nikah günü eşimle bizi ayırdı.  Ona attığım mesajları yalan katarak kendi ailesine anlattı. Hiç konuşmadım benden özür diledi. Aramız iyimis gibi yaparım. Gelince çok iyi davranırım. Kaynanamın Allah belasını versin ne yaparsam yapayım yaranilmaz . En yakın arkadaşım eşimi nişanlıyken ayartmaya kalktı bitirdim dostluğu mu
tarafından
Bende umursamıyor gibi davranıyorum
0 oy
(253 puan) tarafından
Mesafe koycaksin
0 oy
(7,425 puan) tarafından
Arayıp sormayarak 
tarafından
Konuşuyorsun anlamıyor tavır alıyorsun anlamıyor en zor anında zehirini akıtıyor
(7,425 puan) tarafından
Dogru tam bunu yasıyom suan yanımda olceklerıne insanı sınır edıyolar tam zor anında bıde insan oğlu bakar cins
tarafından
Ya hastaydım geldi zehrini akıttı gitti şuan aklıma fikir geldi ne derse tersine davranacagim bakalım ne yapacak
(7,425 puan) tarafından
Benımde esım askerde konusamıyoz esimin kız kardesı bıraz sınır eti beni aramıyor sormuyor diye kimseyi oysa zaten bende az konusuyom komtonlar telını alıyo agır konustu baya demin bıraz agladım sımdı ıyım ama kimseyi takmamak lazım kavaya yuz verdikce astarını ıstıyolar
tarafından
Üzülme canım asker yolu beklemesi zor olur rabbim tez zamanda kavustursun
0 oy
(5,220 puan) tarafından

uzak dur evine gelince yüz verme fazla içli dışlı olma arada sende sinsirellalık yap onu onun silahıyla vur bende de Var bitane ben böyle yapıom e mecbuuuur :D

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Duruşumu ve karakterimden ödün vermeyerek ben ona değil o bana uyum sağlar gücümü yenemeyeceğini farkeder var öyle tipler benim hayatımda 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gerekmedikce muhattab olmayarak. 
0 oy
tarafından
Sıfır iletişim 
0 oy
(802 puan) tarafından
Mesafemi korumak

Dedikodu yapmamak

Sadaka vermek.

Allah'a sığınmak.
0 oy
tarafından

Sanırım bu sinsi insan üvey kızın :)) mesafeli davran mutlaka çok içli dişli olmamamya çalis aynı zamanda çok soğukta olma . Öyle bir çizgi belirle kendi aranizda

tarafından
Maalesef öğle çok geç farkettim
0 oy
tarafından
Sürekli görüşmek zorunda olduğum biriyse konuşurken aklımdan 10 defa söyleyeceğimi tartarim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 298 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 1,114 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 704 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

380,272 soru

11,385,501 cevap

34,885 kullanıcı

...