0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar . aksam cok fena bel karın agrısı cektım . sabahta esım ıse gıdecektıı . benı uyandırdı . bende gece sabaha karsı uyumusun agrımdan .n.neyse kalktım ocaga su koydum basım dondu .mıdem bulandı ayakkata kalamadım . hemen yataga gectım . esım geldı dedım ayaga kalkamıyom para verdı .cok rahatsızdım dedım . esıme benı ara sureklı evde kımse yok ben 2 kızım varız bende cok rahatsızım bısı olursa dıye . mesele su kızlar . esım benı hıc aramadı ben uyuduktan sonra bıraz ıyı oldum kalktım kızlarıma baktım ama cok zoruma gıttı sabah o halımle gordu . ınsan hıcmı karısını merak etmez . bu oldumu kaldımo dıye.  Ben olsam 10 defa arardım
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende birdaha onu arama canım anlasın bakıyım nasıl oluyomuş
(507 puan) tarafından
Sabah oyledımkı dedım . ben olecem .esım hoc aramadı msjda atmadı
tarafından
Haklısın kuzum Allah korusun ölecek durumda olmasak bile biz kadınlar bekliyoruz arasın sorsun ama iştee belki iş yerinde bir yoğunluğu falan varsa ondanda olabilir ama değilse laf açıldığında söyle uygun bir dille sende onunla ilgilenme hasta olduğu zaman
(507 puan) tarafından
Isı yogun bu aralar ama. 1 msj atack arayack vaktıde vardı . neyse cnm
tarafından
Haklısın kuzum üzülme boşver devran döner o rahatsız olur sende aynısını yap anlasın ne demek oluyormuş
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ne denir bilemedim gamsız herhalde eşin 
(507 puan) tarafından
Öyle cnm 1 msj bıle atmadı .  aklıma cok sey gelıyor uzuluyorum bır de severek evlwndık hıcmı sevgısı kalmadı bana
0 oy
tarafından
Sende aynisini ona yap emin ol ozaman abliycaktir erkekler biraz anlayissiz bende esim.hasta olsa basini beklerim.benim biyerim agridiginde ölmessin merak etme der bende artik ona aynisini yapiyorum
(507 puan) tarafından
Benımkıfe sana bısı olmaz dedı
0 oy
(369 puan) tarafından
Ayy kız benim eşim yapmıştı bir ara öyle bana şimdi akşam yedi gibi eve geliyo bende yatak odasına geçtim kapımı kapattım sokak kapısının arkasına da anahtar taktım açamasın diye sonra uyuyor taklidi yaptım saatlerce kapıyı çaldı tüm komşuları ayağı kaldırdı çilingir de pat diye gelmiyor zaten yatak odasının camına taş atıyor falan sonra 1 saat geçti kalktım kapıyı açtım çok şaşırmış numarası falan yaptım  ama gör bunu eli ayağı zangır zangır titriyo soranlara da hamileyim hastayım biraz derin uyumuşum duymadım dedim ders oldu ona ama ödü koptu 
(507 puan) tarafından
Yaaa cok ıyı yapmısn benfe yapcm bunu dur
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ya nazlandigini düşündü ya da sana karşı hisleri azaldı. Yoksa vakit bulamama bahaneden öteye gitmez. Insanın "merak ediyorum, nasıl oldun" diye sorması 10 saniyeyi geçmez.
(507 puan) tarafından
Zamanı vardı cnm ben kendım cok uzulduö cok kırıldım . esım ası oldu rahatsızlandı gece sabah ıse gıttı aradım ben msj atım
(7,118 puan) tarafından
Kadınların bir çoğu  iç güdüsel olarak daha fedakar oluyorlar canım. Üzülür insan elbette, özellikle böyle zamanlar da önemsediğini bilmek bile psikolojik olarak iyi gelir.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 352 göst.
0 oy
10 cevap 508 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 194 göst.
0 oy
13 cevap 392 göst.

378,370 soru

11,325,685 cevap