0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından
 Sımdı kızlar esım annesınden onu kıskandıgımı dusunuyor ben sadecevakıt anlamında az vaktı kaldıgı ıcın haklı olarak sadece bana ve cocuklara oncelık tanımasını ıstıyorum aramız bugun lımoni bende git nereye gıdıyorsan kahveye gıt sensız cok hzurluyuz dıye o da bırden annemı ozledım oraya gıdıp cay ıccem alt kata dedı gorumcemı aradı cocuklarla gelcem dedı gorumcem yengemde gelsın dedı esım cocukları aldı ındı gorumcem arıyor acmadım gıdeyım mı yoksa esım gelınce vıcdan yapsın ben aılemden uzaktayım kımsem yok burda 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay Allahım ya bu eşler evlenince ne ana kuzusu çıkıyor ve saçma hareketler iyi ki uzağım şükür gercketen giyme bence sen bilirsin yani ben olsam gitmem 
(270 puan) tarafından
Öenmlı olan o patavatsız kocam ne dedı kız yengem nerde dıye sorunca ben onu merak edıyorum dkkdjs
(270 puan) tarafından
Kız mesaj attı sımdıde yenge cay hazır dıye yukardan okudum
tarafından
Benim kocamda bir ara annesini gereksiz bağlıydı yani mesela aslında birbirlerini sevmezler ama her gün araşip dört beş saat boş muhabbet konusurlardi çok gıcık oluyordum ya dört beş saat ne demek benle vakit geçir deyince de ay annemle konuşmamı kıskanıyorum oluyordu şuan kusler kafam rahat şükur bence boşver  eşine de rahatsizligini dile getirmissin zaten onu izle
(270 puan) tarafından
Evet benım esım her gun nerdeyse muhakkak ugruyor benım bebeler orda oluyor bazen gıdıp aılsıyle sohbet edıyor eve gelınce telefon tv yuzume bakmıyor bazen bazı haberlerı kaynanamdan duyuyorum sagolsun ya da bazı verdıgı kararları olsun esımın benden once ona anlatıp danısıuor bırde mesela dun bı olay oldu ben bak dedım boyle boyle atıyorum su yuz derece kaynar dedım ben dıyınce takmadı annesı aynı seyı soyleyınce evet haklsın dıyor sankı ben onu dolduruyorum sjsnsn
tarafından
Çok gıcık bir durum çok iyi anlıyorum Allah sabır versin görmemeye çalış..
-Reklam-
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Bizler yokmuşuz gibi düşün kendi kararını kendin ver ☺️☺️

Ben olsam tükürdüğümü yalamam inmem orası ayrı ☺️
(270 puan) tarafından
Yanı hatta dalga  gecti gıderken gorumcem yengemde gelsın dedi ya ne gelcek dedı bana
0 oy
(270 puan) tarafından
Kızlar akıl verecek yok muıu
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Öncesini sonrasını bilemem. Ama senin ifadene göre eşinin tek ailesi sen degilsin. Sadece sana ve çocuklara öncelik veremez. Duruma göre değişir. Dengeyi kuramiyorsa o ayrı. Ama senin bu cumlenden bencillik sezdim. Kayinvalidenle gorumcenle sıkıntın yoksa git iç çayını. Eşine de pas verme. Neticede artık senin onlarla eşinden bağımsız bir ilişkin var. Eşinle kötü oldun diye onlarla da kötü olmamalisin 
(270 puan) tarafından
Yok ama esım benı tek bırakmak ıstedı ve kıskandırmak ıstedı ve yalnızlastırmak ıstedıgı olsun ama gelınce bozulmjs gıbı yapmaycam yatak ayırır mısınız bu sebepten
(15,235 puan) tarafından
Yatak ayırmak iyi değil ya. Hiç bir zaman bence. Sen de onun istediğini yapmasaydin o öyle istediyse
0 oy
(499 puan) tarafından
Bence git git ki sevinmesin annesi
(270 puan) tarafından
Bi kere basta telefonda ben ve cocujlar gelecek dıyerek ve annemı ozledım dıyerek her seyı gosterdı esım cunku hayatta boyle bı ıfade kullanmaz gorumcem slak değil anlamıstır
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ee tribini atmışsın ben ölsem tukurdugumu yalamam hep rest çekip biri git dese gidecekmiş :)
(270 puan) tarafından
Pekı yatak ayırr mısınız bu sebepten
(4,548 puan) tarafından
Hayır tabiki yatak ayırmayı doğru bulmuyorum ben
(270 puan) tarafından
Gelınce trıbıme devam edıp bozuntuya vermıcem hanı benı kıskandırmaya calısıyor ya ondan
(4,548 puan) tarafından
Sizde bilirsiniz de cocuklasmayin bence
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Sırf kafa dinlemek için gitmese bile ben gönderiyorum çocukları yanına katıp vallahi boşver az dinlen sende canım çocuklarla uğraşmak nasılmıs görsün eşin de
(270 puan) tarafından
Yok normalde gıdıyor benımde ıslerım var ınları hakledıyorum aman orda da kaynanamla gorumceme baktırıyor kendı keyıf suruyor
0 oy
(970 puan) tarafından
Naptın peki canım merak ettim yeni gördüm postunu 1 saat olmuş 
(270 puan) tarafından
Gitti geldi eşim ağlamamı ya da gitme dememı bekliyordu herhalde zort oldu dnsnsnns
(1,219 puan) tarafından
Ahaha çok iyi umursamaz ol boşver düşünme bile keyfine bak
(970 puan) tarafından
Güzelmiş böle devam :)))
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam kendime güzel bir çay pasta tatlı bişeyler yaparım güzel bir tabak hazırlar tv karşısına geçerim o da gelince beni keyif yaparken görür amacına ulaşamadığını anlar . Keyifle dolanır ona da hiç pas vermezdim . 
(270 puan) tarafından
Ualasamadı zaten aglıcaktım herhalde ona göre sjjsnsns
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Allah'a her gün dua ediyorum keşke benimki de alsa çocukları anasına gitse. Bacısı da olur AVM'de olur her yer olur Yeter ki alsın çocuklara gitsin. Oturup kendimle baş başa bir çay kahve içerim televizyona bakarım hiç olmadı uzanıp yatarım. Bir saat iki saat her neyse.  Kös kös otururum hiç sıkılmam vallahi :D

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 457 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 557 göst.
0 oy
6 cevap 353 göst.
0 oy
22 cevap 196 göst.

380,249 soru

11,384,385 cevap