0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kizlar okuyanlar bilir okumayan okusun size sorum olacak şimdi ben kendi evime gidip oni eve almayimmi siakyet edecem bosanacam uzaklastirma alacam deyim gözünü korkutummu  ananem öyle yap diyor da. Sen de eşek gibi bakacan kiramı ödeyecen de diyor. Sizce öyle yapım mii yoksa babamgild2 mi kalım 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Eşin senin kızını sorun olarak görüyor sanırım :'(

Allah ıslah etsin benim dr bir oğlum var eski eşimden ama benim eşim çocuğuma gül gibi bakıyor.

Kaynanana dediğini yap geç otur o eve evet mecbur bakacak hiç geri adım atma burnu iyice sürtsün 

(337 puan) tarafından
Nasıl yapacam onu canım tiyo verirmisin bana. Durumu biliyosun biliyosan ona gore bir tiyo verirmisin
(337 puan) tarafından
Çok pişmanmış istemeyecek oldu demiş kaynanama
tarafından
Sen bundan sonra kaynananı arkana al bak kadın ara bulmaya çalışıyor sen onunla bir ol derim dünle sen beni
tarafından
Dur canım oğlanı okula götürüp geleyim sana detaylı yazarım
(337 puan) tarafından
Kaynanam hep arkamda beni çok sever bana diyor ben senden raziyim ben seni öz kızım gibi seviyorum senin yerin ayrı bana saygisizlugin olmadi kızım diyor daha önceki kavgalarımız hep oğlunun azina sıçtı beni savundu kadin şimdi yine benim arkamda oğluna azina geleni söyledi sana hakkimi helal etmiyorum diye. Ben çok çektim babanizdan bu kıza el kaldirmayacan hakkımı helal etmem evine gelmem dedi. Konuştu şimdi pişman beni çağırıyor kaynanam gorumcemde geliyormuş gel diye konusummu konusmayimmi kararsız kaldım. Yada konusrusam ne deyim nasıl yoola gelir. Tamam kuzum birak çocukları bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bosayacam seni diye bi tehdit türü olmamalı babanin evinde kal azcik akli başına gelirse gelir seni alir
(337 puan) tarafından
Öyle mi yapım kaynanam arıyor yalvarıyor bende nuh dedim peygamber demedim ben evdeyim gel diyor birlikte kalalım diyor bende dedim anne ben anahtarımı alacam o eve adım atmayacak nerde kalıyorsa kalsın uzaklaştırma alacam dedi çocuğu da banaa da yaklaşamayacak dedim öyle yapma kızım kurban olim benim hatrim varsa diyor ben kararliyim dedim gözü korktu baya ananemle konuştum oda evi terk etti napim dedirtme eve alma kapını kitle evinde otur dedi oda eşek gibi kıranı verecek dedi bakacak dedi. Bende kararsız kaldım ailemin durumu çok kötü bir yandan da yük.olmak istemiyorum zor geciniyolar elektirikleri bile kesik bebegim durmuyor napacami şaşırdım canım allahım yardım.etsim
0 oy
tarafından
Böyle tahrik ederek hicbiryere varamazsın cnm sessiz kal ve babanın evinde bekle   ortalık sakinleşsin sana yaklaşımı nasıl olacak bir gör ona göre ne yapacagina karar verirsin
(337 puan) tarafından
Öylemi yapim bende öyle düşündüm de ailemin durumu iyi deol yük olmak istemiyorum. Kaynanam gorumcem beni çok sever konuşmak istiyolar konusummu sence
tarafından
Tlf la konuşup bunun bu şekilde olmayacağını ve kızımı kabul edip benimle evlendiğini şimdi neden böyle davrandığını söyle kendini toparlarsa çeki düzen verirse evime dönerim de sizinle hicbir sıkıntım yok de
(337 puan) tarafından
Tamam canım öyle diyecem. Kendi ne çeki düzen versin bu böyle olmaz diyecem bugün dönersem yine aynısını yaparsa bu sefer tamamen biter diyecem kurana da el bastiracam
0 oy
(119,287 puan) tarafından
oyle yapma yani bosancam esssek gibi kirami öde bakacan bana deme ters teper kal babanda dönme eve kii bosancam diyip barisirsan bi daha yapar
(337 puan) tarafından
Sessiz mi kalım canım. Hiç bir şey demeyim kaynanam arayıp barış barış deyip duruyor ona ne deyim peki nasıl konusum
(119,287 puan) tarafından
engelle hepsini ciddi olduguju anlasinlar
(337 puan) tarafından
Kız kaynanam hep arkamda benim beni çok sever bende allah var öz annemden ayırt etmem gorumcemde aynı çok sever her skkintimda yanımda oldular ogullarini atıp beni tuttular. Ayıp olmaz mı onlara. Eşimi engelledim zaten
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bence biraz burnunu sürtsün babanın evinde kal. Sonra da güzelce konuşun Bi karar alın sürekli ters konuşarak biryere varılmaz. Ama kızını da ezdirme sakın o adama
(337 puan) tarafından
Benim 2 kızımdan değerli bir şey yok bu hayatta tabiki ezdirmem gerekirse yuvamı yıkar 2 aylık bebeğimi babasız büyütürüm yinede ezdirmem bacım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 090220 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 777 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 694 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,131 cevap

34,839 kullanıcı

...