0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar aşıyı oldum geldim. Ama korkudan mı bilmiyorum Bi anda vucüdüm salındı. Ellerim titremeye başladı yüzüm uyuştu. Sanırım korkudan oldu.

Birde iğneyi yaparken kolum çok yandı sizinde öyle oldu mu? Panik atak oldum yaaa

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korkudan olmuş yani bend e psikolojik olark hastalanmıştım sjsjsj benimki hic yanmadı
tarafından
Yapayım kuzum gelin aşım var artık :D dur espiri yapayım belki böyle geçer
tarafından
Bende 2. Dozu olacam cuma günü
tarafından
İnşallah yine hiç birşey olmaz kuzjm
(1,122 puan) tarafından
Ben 2.dozumu hamile olduğumu bilmeden yaptrdm :(( ama 3 aydn snra yaptrn diyolarms doktorlar :( inşallah bebegimde bi şknti olmaz:(
tarafından
İnşallah kuzum Allaha emanet ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hehehehe bende ilk aşımı yapip çıktıktan sonra eşime vasiyetimi vermiştim  çok korkmuştum

:D

tarafından
Ya demeee. Eşim eve bırakıp işe gitti hemen çığlık atarak arayasım geldi koş dön geri diye
tarafından
Telaş yapma kuzum kol ağrın olur başkada birsey olmuyor
tarafından
İnşallah yavrum inşallah
0 oy
(700 puan) tarafından
Ayy bende cok korkuyom asidan burda vurulan ölüyor yazmislardi bir ar bide bizim burda bakkal kadinda genc bir gelin vurulmus aniden gitmis fln dedi tam asi olacaktim vazgctm valla napcami bilmiyorum bende :(
tarafından
Hiç öyle şeyler okumadım kuzum ama hep endişe ile baktım. Bugünde annemin zoruyla gittim oldum. Ellerim ayaklarım titriyor ama muhakkak kendimi çok sıktığımdan
(700 puan) tarafından
Bencede ondandır cnm ben panige girince sicaklik basar vucudumu dislerim ve elim titrer ya millete zorla yaptırıyor lar istemeyen olmasin bu nedir ya
tarafından
Evet resmen işkence bak bu başka birşey değil.
(700 puan) tarafından
Neyse bir dil alti verselerdi sana ne oldun orda kendini germe biraz kafani dağıtmaya calis oraya odaklanma cnm
tarafından
Tamam kuzum
0 oy
tarafından
Şifa olsun inşallah cnm ama panik yapmışsın diye öyle olmuşsun bence bende hiç bir sorun olmadı çok şükür 
tarafından
Çok yaptım kuzum hala ellerim titriyor :(
tarafından
Bende eşime dedimki bana bir şey olursa kızıma iyi bak :-))) saka maka bir yana insana ister istemez korkuyor cnm ama sen takma fazla
tarafından
Takmamaya çalışıcam kuzum
tarafından
Şifa olsun inşallah cnm
0 oy
tarafından
Valla ben yapilirken bile hissetmedim ertesi gun azcik kolum acidi diger gun hic bisi yok gibiydi
tarafından
Allah Allah benim cayır cayır yandı bende mi problem acaba
tarafından
Senin piskolojik bebem korkmussun ondan
tarafından
Olabilir kuzum Bi kaç gün geçsin Bi an önce. 2. Dozu ne zaman vuruluyor
tarafından
1ay sonra bebem
tarafından
Tamam kuzum sağol ❤️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Panik atak varsa ondan olmuş olabilir canm kafanı dağıt düşünmemeye çalış 
tarafından
Panik atak rahatsızlığım yok ama böyle durumlarda tetikliyor gibi oluyor kuzum. Yani bir tedavi görmüyorum ama birşey olunca hemen panik olup vucüdüm boşalıyor
0 oy
tarafından
Korona aşısı mı oldun? Aşı olduğun yerde çay kaşığı koy bak nolcak:))
tarafından
Hayatta yapmam düşer bayılırım korkudan. :D
tarafından
Kıyamam. Keşke yaptırmasaydin
tarafından
Annem çok zorladı. Biz 3 kez korona olduk. En sonunda kızdı kuzum ondan biraz mecbur kaldım. Çok korkuyorum inşallah çabucak Bi iki gün geçer
(5,376 puan) tarafından
Kız para koyduk bi sürü duruyo hepsi de sebebi ne bunun
tarafından
İçeriğini sen düşün işte. Alüminyum, cıva vs vs
0 oy
(422 puan) tarafından

Benim ilaç alerjim var. Aşıyı vuran hemşire yarım saat acilin oralarda oyalan dedi. Hani olumsuz bir şey olursa diye. Ben hiç beklemedim. Hoplaya zıplaya gittim bindim arabama :) yani seninki psikolojik evet. Bu kadar takacak bir şey yok ki. Yarın 2. Dozumu olacağım

0 oy
(179 puan) tarafından
Benim kolumda yanma olmadi sen bence biraz psikolojik olarak etilenmis olabilirsin ertesi gün kolum bira ağrıdı bir gün sürdü sadece
tarafından
Kuzum psikolojik olarak iğne olurken kol yanar mı ki :) Eşimle aynı anda olduk ben sadece iğneyi hissettim girdi çıktı diyor. Bana biber sürmüşler gibiydi :D
(179 puan) tarafından
Bünye ile alakalı o zaman kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 121 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 275 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdflfpfm (146 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...