+1 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
kızlar  esimle 3 yillik iliskiden sonra evlendik, yani severek evlendik..ve bir yildir evliyim ,normalde dogumuma kadar da esim bana gerckten cok iyiydi, muhabbetimiz, sakalasmalarimiz,benimle ilgilenmesi vs..herseyiyle cok iyiydik .ama dogum ettikten ertesi gunu biz bi kavga yasadik bu küslük 5 gün felan  sürdü, sonra baristk bi sekilde ama hala bana karsi soguk  yani eskisi gbi degil asla...oek sohpetimiz muhabbetimiz yok..niye boyle bilmiyorum ? sizinde boyle oldumu.dogumdan sonra acaba genel anlamda tüm erkeklerde sogukluk mu oluyor bilemedim ki ?

5 Cevaplar

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım kırk günlük süreçte Allah tarafından birwz Bi uzaklık oluyor. Ama sonrası hemen geçiyor. Ben de öyle olmuştu. Ya sezeryanlıyım diye korkup yaklaşmadı yada ne bileyim. İki bebekte de aynı oldu. Sonradan düzeldi. Yani 40 günü qşmıyor bu durum ama babalar da bebek gelince Bi afallaya biliyor. Korkuyor nasıl yetişirim diye galiba. Bakalım bu bebekte ne olacak bizim durum. 
(11 puan) tarafından
nasil yani cidden sizde de mi boyle oldu.. ? durup dururken mi :(
(11 puan) tarafından
gerçekten de geciyor mu peki :(
(3,551 puan) tarafından
Evet durup duruken bizde özellikle cinsel anlamda o şekilde oluyor. Sonra geçiyor. Kırkım çıkmasına bir iki gün kala kendine geliyor bir anda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla benim ki maasallah daha da yakınlaştı canım değişmedi yani ama belki lohusasin diye kendini uzak tutmaya calisiyordur
0 oy
tarafından
Aynen erkeklerin geneli böyle doğumdan sonra bı uzaklaşma oluyor bende de oldu ama zamanla eski düzene girdik
(11 puan) tarafından
benim korktugum ne biliyormusun, araya sogukluk girdimi eskisi gibi olunabilirmi acaba , kari koca arasinda kalici hasarlar birakmiyormudur ? ne bilim konsuurken cok guzel sevgi kelimeleriyle hitap ederken artk isimle hitap etmeye baslamak ,ve eskisi gibi olamamak gbi.. yani acikcasi benim korktugum durum eski haline geliniyormu cidden ?
tarafından
Geliyor canım korkma o sözler hitaplar devam ediyor bende doğumdan sonra böyle bir post açmıştım ama şükür şimdi eskisi gibiyiz.
0 oy
tarafından
Bizim de sağ olsun kayınvalidem geldi bir gitti geri huzurumuzu herşeyimizi beraberinde götürdü 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 695 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 258 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde _busra_0743_ (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.