0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından

57 TL bnce çok ucuz binde 125 tldi

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eline ulaştı mı canım kalitesi nasıl 
(373 puan) tarafından
Herkez kötü yazmış ama.agir ve çok güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geldi mi ürünlerin
(373 puan) tarafından
Evt ağır ve çok guzler bide büyük yani küçük değil
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Granit değilse boşuna almaya. Teflonlar hemen kötü olyo hem sağlığada zararlı 
(670 puan) tarafından
Bende aynı tepkiyi alıyorum sebebi şu yapamıyorlar fark ettim bir kaçı da itiraf etti nereye kadar diye olmuyo diye gerçekten bizim yaptığımız ayrı bir dikkat istiyo çünkü herşeyde bir katkı var.İnsan düşünmeden edemiyo bu kadar katkı maliyet değilim mi doğal bıraksan daha az masraf diye demekki amaç farklı diyorum.
tarafından
Ben de kesinlikle aynı şeyi düşünüyorum. Kendileri yapmayınca ya da uğraşmak istemedikleri için vicdanlarını bu şekilde susturuyo. Ama şunu da farkettim beslenme+ ekransizlik bebeklerin gelişiminde o kadar farkediyor ki. Daha sakin ve öğrenmeye açık oluyolar. Kendimi kızımı övmek için söylemiyorum kesinlikle ama hem atikligi, hem çevresine karşı merakı, hem konuşması o kadar fark var ki. İki yaşındaki kuzeninden fazla kelimesi var. Halası da diyor algısı çok açık diye. Ama işte bunlar bütün, ben hepsinin de çok etkili olduğunu düşünüyorum.
(670 puan) tarafından
Katılıyorum size 6 aylık bebeğim en başlarda eşim abartiyosun diyodu şimdi gelişimini kendi ablasinin oğlu 9 aylık örnek görünce hak veriyo bana karışmam eşim bilir diyo. Algısı açık meraklı hareketli fazla anlatmıyorum görümcem çok kiyasliyo çünkü eşimde soylemiyo artık
tarafından
Bir de şeyi farkettim, son bikac gündür bikac çocuk gördüm kızımdan daha büyükler. Biri iki yaşında diğeri de iki yaşına yakın. Ya ellerinde telefon olacak ya etrafı,oyuncakları kırıp dokecekler. Başka türlü zaman geçirmeyi bilmiyolar. Çocuklar konusunda gerçekten abartmak gerekiyor bazı şeyleri, amann büyüyor bı şekilde düşüncesi pek bana göre değil. Yaptıysak hakkıyla büyütmek lazım diye düşünüyorum. Siz bebeğinizdeki farkı ilerde daha çok göreceksiniz.
(670 puan) tarafından
O kadar Haklısınız ki şimdiki çocuklar o kadar sinirliki niye böyle deyince şimdiki çocuklar böyle diyolar.
0 oy
tarafından
Suan bende gorunen fiyati 95 tl 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cok uygunmuş canim kızartmaya falan iyi olur
(373 puan) tarafından
Aynen teyzem aldı bende indirmde görünce aldm ağır ve çok güzel yanmaz yapismaz
0 oy
tarafından

Eline ulaştımı nasıl kullanışlımı iyimi

(373 puan) tarafından
Evet çok güzel yanmaz yapışmaz ve büyük
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çapları kaç cm küçük oluyor bunlar çok çünkü  çok kullanışlı değil biliyorum.en iyisi bir tane alıp granit yapıştırmak alacaksın bidaha uzun yıllar kullan
(373 puan) tarafından
Yok ya çok güzel vala yanmaz yapışmaz tava bide çapı büyük
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Papilla oldukça kalitesiz kısa ömürlü bir ürün fiyatı ucuz değil yani

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 325 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu