0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (940 puan) tarafından
Sezeryan sonrasi ayaklari uyusan varmi 35 gun once sezeryan oldum 3 gunden beri  ozellikle sag ayagimda uyusma var  dizime kadar cikiyor arada genelde bebegi emzirirken oluyor:(

6 Cevaplar

0 oy
(3,619 puan) tarafından
Spinal mi olsun canım ben genel oldum hiç öyle bir şey yaşamadım geçmiş olsun bir Dr A görün istersen
tarafından
Bende genel oldum ama benim ellerim ve ayaklarım da ödem olmuştu çok fazla sizdede oldu mu
(3,619 puan) tarafından
Evet yüzüm falan hep şişmişti ama geçti bir kaç güne
(940 puan) tarafından
Spinal oldum canim  bilmiom uyusuyor arada  hatta sık oluyor korkuyorum valla
(3,619 puan) tarafından
No doktora görün istersen
tarafından
Evet canım uyuşukluk varsa git doktora.
-Reklam-
0 oy
(979 puan) tarafından
Yk hc öyle bsy olmadı ama geceden beri sag kolum iptal bi anda uyustu cok kötü agrı var acısndan uyumadm hala
(940 puan) tarafından
Bazen kolumda uyusuyor canim:( nedenini merak ediom doktora soracagim
(979 puan) tarafından
Sorarsn bnada syle cnim alakası vrsa bnde gdeym dktra. Grci daha henuz hc kntrle de gtmdim dgumdan snra
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Benimde elim uyuşuyor 10 gun oldu doğum yapali
(940 puan) tarafından
Elimde bazen uyusuyor doktora gidince soracagim :( gecmis olsun canim saglikla buyut bebegini
(1,253 puan) tarafından
Teşekkürler sende sağlıkla buyut cnm
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben genel  anestezi  oldum  ama son aylarım da çok  odem oluştu  elim  ayağım  tutmamış ti  resmen  normalde de elimde  uyuşma wardı   Doğumdan  sonra  elim  ve ayağım  4 5 cok uyuşuktu  ençok da elim  şimdi  azaldı  eski  uyuşuklugu  war sadece 
(940 puan) tarafından
Elimde hissettigim bi uyusukluk yoktu ama herseyi dusuruyordum elimden  ama bazen ellerimde uyusuyor yani  kotu bisey olmasinda  bi sure idare ederim korktum ole
0 oy
(583 puan) tarafından
Bendede oldu canım. 86 günlüguz hala daha var. Emziriyorum ayağa kalkıyorum bacaklarım sanki tutmuyor. Hatta erken doğum riskim vardı iğne yapmışlardı ondan sonra böyle oldum. Onun etksii mi var diye düşünmüyor değilim. 
(940 puan) tarafından
Yaa benimde otururken olmuyo  ama bebegi emdirirken otururken oluyo esim ayagini altina  aliyorsun ya uzun sure ondandir diyo:/ ama parmak uclarimdan diz kapagima bazende   diz kapagimdan yukari cikiyor gidince doktora soracagim
(583 puan) tarafından
Aynen canım benimde öyle. Sor bakalım. Eğer bişi derse bana da söyle :)
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ödem varsa ondan olabilir canım 
(940 puan) tarafından
Insallah ondandir canim:(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 187 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
24 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...