0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
tarafından yeniden açıldı

Kızlar selammm:) evinizde sigara kullanan var mı ve evinizde  içiriyor musunuz sigara ? Ben büyük problem yaratıyorum takıntı şeklinde ben mi abartıyorum o kokuyu merak ediyorum.  Evimde balkon yok malesef . Şimdi başka eve kiraya çıksam uyguna ev de yok. Napabilirim bu takıntıdan kurtulmak için 

7 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evde içirmem sevmiyorum kokusunu ama takıntılı da değilim hani bilemedim. Kim iciyor sürekli mi iciyor?
(270 puan) tarafından
Kayinvalidem  geldi 1 ay bende kalacak . Kadın astım hastası ve rahatsız oluyorum artık. E yanlış anlar diye bisi de demiyorum . Mutfakta içiyor.  Bebeğim olacak 2 haftaya . Mutfağın kapısını kapattirip  camın önünde iciriyorum.  Ama insan kullanmayınca o koku rahatsız ediyor
(1,698 puan) tarafından
Valla cocuk olunca söyliceksin güzel bi dille. Simdilik dicek bi sey yok :/
(270 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevap için canım ❤
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Bende evimde icirmem kim olursa olsun balkona çıkarlar. Eşim kayinbabam kendi babam.
0 oy
tarafından
Benim eve gelen herkeste içiyor ama asla evin içinde içemezler içen balkona çıkıyor 
0 oy
tarafından
Eşimde bende kullanıyoruz. Evin içinde icilmiyor. Balkonda hava soğuksa da içip girerim. Gelende ayni şekilde yapıyor. Mutfakta içmek isteyene de balkona çıkmasını söylüyorumm alınan gelmesin. Çocuk var evde onları düşünmem gerekiyor
0 oy
(202 puan) tarafından
Biz evde icerdik oglum dogmadan once. Dogduktan sonra asla icirmedik kimseye biz de icmedik simdi diyorum nasil kokutuomusuz evi nasi icebiliomusuz. Gelen misafir mutlaka icer bizde ama bahce ve iki balkon var o avantaj var. Isteyen disari cikip icio. Mutfakta pencerede bile icilse kokusu butun eve yayilir. Esim ilk zamanlar tualtte flan icerdi arada direk kaoiyi acinca iceri girerdi kokusu. Artik icirmiyorum. 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
sigara kullanan yok bizde☺
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hamilelikten önce bende iciyordum mutfakta eşimle iciyorduk ama ben bırakınca eşim balkonda içmeye başladı şimdi oda icmiyor 2 haftadır sıkıntı kalmadı yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 441 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kanserle.mucadele (4 puan) tarafından soruldu

379,300 soru

11,353,479 cevap

34,824 kullanıcı

...