+1 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Doktora gittik geldik doktor yakın zamanda üst solunum yolu enfeksiyonu felan gecirdiyse o enfeksiyon beyninin yada omuriliginin bir sınırını tutmuş olabilir dedi çocuk noroloji ye sevk etti ama randevu bulamıyorum ozeldede her özelde yok şimdi ben napicam çok korkuyorum eşim yarında aynısı olursa özele gideriz buluruz diyor ama yüreğim paramparça ağlamaktan gözlerim ağrıyor artık şuan çok şükür sapasaglam yürüyor sabah uyandiginda 5 dakika kadar böyle yaptı 2 gündür sonra normale dönüyor çok kötüyüm nolur dualarınızı eksik etmeyin

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Yakın zamanda sadece hafif bir grip oldu doktor hiç bir şeyi yok grip başlangıcı dedi boğazına yer yerine baktı hatta ilaç bile kullanamsan olur nane limon süt bal geçer dedi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yavruna şifa versin inşallah canım tez zaman da sağlığına kavussun
tarafından
Allah razı olsun canım
tarafından
Haberdar et bizi de canım dualarım yavrunla güzel haberlerle gel insalalh
tarafından
Inşallah canım imtihan olmak çok zorda evkatla imtihan daha zormuş Rabbim kimseye yasatmasin
tarafından
Ah canım evlat insanin en can alıcı noktası inşallah düzelecek yavrun güçlü ol insallah
tarafından
Aynen öyle inşallah Rabbim kötü bir şeyle karsilastirmaz:((
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Başka bir doktora daha gözükün geçmiş olsun inşallah birşey çıkmaz içini ferah tutki İyi olsun canım
tarafından
Bi dahaki randevu ayın 29 unda felan var çocuk hastalıkları o kadar beklemek istemiyorum nasıl olucak inan hiç bilmiyorum beynim ağrıyor artık duusnmekten
0 oy
tarafından
İnşallah korktufun gibi değildir canım
tarafından
Allah razı olsun insallah:((
0 oy
tarafından
Cook geçmiş olsun canım acaba romatizma falan olabilir mi bende küçükken öyleydim hatırlıyorum sağ bacagim kitlenirdi bir anda 
tarafından
Bilmiyorumki canım ilk defa böyle bur.sey başıma geliyor
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️ Allah kimseyi evladiyla sinamasin inş ❤️
tarafından
Allah razı olsun canım
tarafından
Cümlemizden inş cnm ☺️
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Canım gecmis olsun öncelikle. Hangi sehirdesiniz? Bir de özür dileyerek soruyorum hani maddi olarak sizi zorlamayacaksa özel hastane değil de direkt özel bir doktora klinik gibi oluyor oralara götürseniz? 
tarafından
Yarın Sami Ulus bestepeye buldum canım hem normal çocuk doktoruna hemde norolojiye ben yetişkin norolojiye bakmışım hep bin şükür buldum eğer onalrda kalbimi tatmin etmezse dediğin yere giderim sen ne diyorsun sence önce devlete mi gotureyim yoksa direk dediğin yere mi
(1,698 puan) tarafından
Önce devlete götür hazır randevu kacırma asla. Ama baktın dedigin gibi icin rahatlamadı cözüm bulamadılar. O zaman önce Orhan hocaya götürürsün ordan o sizi yönlendirir. Ama sami ulus iyidir. Git mutlaka
tarafından
120 liraymis aradım sordum Rabbim senden bin kere razı olsun dediğim gibi içim rahat etmezse inşallah direk oraya goturucem
(1,698 puan) tarafından
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana♥️ İnsaallah hicbir sey cıkmaz rabbim sifa versin
tarafından
Allah razı olsun canım emin ol çok yardımcı oldun Rabbim de sana yardımcı olsun
0 oy
tarafından
Bir şey olmaz bizim komşunun çocuğuna da aynısı oldu enfeksiyondan antibiyotik kullanınca düzeldi 
tarafından
Inşallah canım onunkide mi sabah oluo sonra düzeliyordu
tarafından
Evet canım bir sabah kalkmışlar ve öyle olmuş senin dediğin sebepten antibiyotik kullanımı enfeksiyon iyileştikten sonra geçmiş Allah şifa versin
tarafından
Allah razı olsun canım randevu buldum bin şükür yarın hem cocuk doktoruna hemde norolojiye goturucem inşallah dularini eksik etme olur mu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yakınınızda ki başka bi büyük şehire gidin canım oradaki özellere bak geçmiş olsun 
tarafından
Çok şükür buldum randevu yetişkin norolojiye bakiyormuusm yarın 9 45 aldim
0 oy
(48,804 puan) tarafından
geçmiş olsun canim burda birinin daha olmuştu nazardi okuyun kuzuma
tarafından
Nazar olacak bi çocuk değil aslında çok zayıf sıska kilo olarak ama yinede okurum Allah razı olsun İkbal dualrini eksik etme olur mu
(48,804 puan) tarafından
kiz olur mu oyle şey kilolu cocuk sevimlidir nazar olur diye bisey mi var kimbilir ne tatlidir kuzum benim okuyun siz ona
tarafından
Haklısın canım nazar  zayıflığa bakmaz  zaten sen uyardiktan sonra okudum Allah razı olsun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah şifalar versin kuzum
tarafından
Allah razı olsun canım kardeşim:((
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Benim kız da benzer belkide aynı yaşadı boğaz enfeksiyonu geçirdi olması lazım baktrmadiydi çünkü 

Ondan sonra olmuş ozeldeki doktor öle dedi tetiklemstir ddi bir süre sürdü hiç yürüyemiordu neredeyse hep düşünüyordu çok kötüydüm sabahları kucağımdan inmez olmuştu yarım saat 1saat fln

Sabah belli saat sonra ağrısı oluyordu snrm kıvranıp duruyordu gazi varmış gibi poposunu ckiordu fln sonra geçti şükür yavaş yavaş doktora götürdük tabi 

tarafından
Rabbim bu daha yaşatmasın Sevdaa çok zor çok inşallah tüm Ümmeti Muhammed'i muhafaza eylesin tüm küçük cocuklari inşallah benim kizimdq da bir şey cikmaz duanı esirgeme olur mu
(3,769 puan) tarafından
Ben kas hastasıym nasıl korktum bilemezsin cancağızim ondada birşey olacak diye
Kaç kez götürdük özele hata burda olamayınca İstanbul a gittik orda götürdük kardeşimle
Geçici birşeydir Allah'ın izniyle eğer enfeksiyondn sorma olduysa merak etme kuzum:(❤️
Sabahları aç karnına pekmez ver fındık ceviz hergun az da olsa yedirt
Kemiklerini güçlendirmek için et suyu vs yedirt yemeklerine az az da olsa koy
Yoğurt yedirtmeye çalış hergun
tarafından
Allah razı olsun canım hastalığını biliyorum Rabbim şifa versin tavsiyelerine inşallah uymaya gayret gostericem
(3,769 puan) tarafından
Kızımi öle besliyor annem herşeyi yediriyor çok şükür gücü kuvveti yerine maşallah cancağızım
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Canm benim çok geçmiş olsun görümcemin oğlu da aynı senin kızın gibi bir anda yürüyememeye başladı sabahları ağla ağla bir hal oluyordu çocuk annesi masajlar falan yapıyordu ki biraz rahat ediyordu ama yine tokezleyerek yürüyordu bizde çok korktuk çocuk doktoruna gitti kaç defa ultrason falan çektiler hepsi temiz çıktı en son ortopediye götürdük dizi su toplamış dedi ilaç yazdı iyileşmezse gelin şırıngayla suyu çekeriz korkulacak bişey değil dedi . Sende istersen bir ortopediye götür Allah şifa versin inşallah 
tarafından
Canım benim çok geçmiş olsun sizede çok zor bi şey ben dedim bu zamana kadar dert dediklerim dert mıymış çok ağladım basık şuan zonk zonk zonkluyor hep Allah'ıma dua ediyorum Allah'ım kimseye taşıyabileceği den fazla yük vermessin bu yük çok ağır beni bununla imtihan etme diye nolur dularini esirgeme bir şey çıkmasın doktor omurlikden felan olabilir belki sıvı alırlar dedi beynimden aşağı kaynar sular boşaldı yarın başka doktora gidicem hayırlısı ile bundan kurtulmak nasip olur insallah
(1,323 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm. Sen üzme tatlı canını Rabbimden dermansz dert vermez Allah'ın izniyle inşallah hiç bir sorun çıkmaz bebeğinde hayırlı haberlerini bekliyorum canm ❤️
0 oy
(454 puan) tarafından
Ay kuzum inşallah birdaha olmaz geçmiş olsun 
tarafından
Allah razı olsun canım benim dularini esirgeme olur mu yavrumdan
(454 puan) tarafından
Allah kuzucuklarimizi korusun dua edicem bol bol
tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Rabbim şifa versin, korktuğunuzu yaşatmasın inşallah
tarafından
Allah razı olsun senden
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabbin şafi ismiyle şifa versin inşallah

Kuzum benim anlıyorum seni rabbin kimseye evladı ile sinamasin 
tarafından
H ne zormuş bı grip olsa mahvoluyoruz değil ki böyle bir şey doktor çok korkuttu sonrada baktı elim ayagim titredi ağlamaya başladım kızım anne anne diye boynuma sarilip yanağını sildi o zamna dedi ben biraz pimpirikliuim ihmal etme diye öyle dedim bi şeyi yoktur her ihtimale karşı götür dedi ama gel gör ki ben korkumu atamadim
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Canım nasıl yürüyemedi benim oğlumda da oldu 2 hafta önce 
tarafından
Kusura bakma canım sabahtan beri kosturmaktan yorgun düştüm uyumusuz geç yazdım dün sabah eşim gececi sabah 4 5 gibi geliyor bende kızımda uyandırıyorum birlikte yemek yiyoruz neyse o günde uyandırdım kalktı baktım yuruyemiyor eşimle şok olduk sanki yeni dogan bir kuzu gibi düşüp düşüp kalkıyor kucağıma aldım masaj yaptım sonra baktım biraz daha afalladi kalktı sonra düzeldi düzgünce yürüdü dedik belkide damar damar üstüne gelmiştir yada çorap sıkmıştır. O gün daha hiç olmadı bu sabah yine uyandiridim aklımın ucunda bile yok unutmuşum neyse baktım yine aynı oldu zaten bacakları çok zayıf çok korktum bu sefer doktora randevu aldım hemen videosunu çektim sonra düzeldi yine yürümeye başladı seninki nasıl oldu canım
(12,498 puan) tarafından
Ay kıyamam yavrum Ya nasıl korktuğunu tahmin edebiliyorum bizimki de uzanıyordu biraz ağlamıştı parmakları taş kesildi birden yürüyemedi diz kapağı ters dönmüştü allahım kimseyi evladıyla sınamasın ömrümden ömür gitti soğuk suya tuttuk kendine geldi Bi daha olmadı hemen ertesi gün hastaneye götürdük doktor muayene etti anormal olan bir durum görünmüyor çocuk nöroloji ye götürün Bi daha olursa videoya alın dedi randevu bulamadık bizde 2 hafta oldu Bi daha tekrarlamadı şükür çok çok geçmiş olsun inşallah sizede inşallah bişeyi yoktur ihman etmeyin ama mutlaka götürün
0 oy
(2,826 puan) tarafından
İnşallah kötü birşey çıkmaz güzelce yürür canım Rabbim evlatlarla sinamasn
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah korkulacak bir şey yoktur
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Canim baska doktora goturun hemen..insallah korkulacak bir seyi yoktur

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 232 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
15 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (811 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...