0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar merhaba tüp bebek  tedavisine başladım dün  bugun sabah kalktım sıgara içmedim sonra 1 tane yaktım   öğlen 4 de yaktım    akşam 8 de yaktım ve sımdı yaktım   ama beynım benle cok oynuyor elimde değil uyuşuyor  bedenım ben ne yapıcam yok diyorum içmicem ama elim beynım gidiyor ***** gibi oluyorum linçlemeyin lütfen  ben ne yapabilirim bana çağre bulun bende hiç Bi sorun yok eşimde  sorun bana yol gösterin 

2 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Canım bende tüp bebek yaptım evet zor insan birakamiuo ama azalta bildiğin kadar azalt sonra mide bulantilarindan içemiyorsun zaten gönül ister hiç içmemek ama elden bsy gelmiyo 
(1,238 puan) tarafından
Bende rahim dinlendirmesu yaptım o sorada toplanan embiryolar daha doğrusu döllenen embiryolari donduruyolar 1 ay sonra gidip transfer oluyorsun benim ikiz oldu ama birini kaybettik şimdi bir kızım var 2 tane de dondurdum allahın izniyle seneye gene gidicem
(108 puan) tarafından
Bide genetik test yapıcakmıs sen 1 ay rahım dinlendirme de  sıgara nasıl kullandın peki gene az az mı cok yoksunluk cekıyorum
(1,238 puan) tarafından
Valla rahim dinledirmede normal içiyorum transfer olana kadar
(108 puan) tarafından
Simdi benım yarın ilk randevu var 3 gün bugun iğne kullandım simdi yarın gidicem doktor ne yapıcak bana  sıgara içiyorum az içiyorum ama içiyorum bu yumurtayı etkılıupr mu cpk
(1,238 puan) tarafından
yani oni bilemem.ama ben doktora içtiğimi söyledim azalt dedi sadece 3 gününse yumurtalarına bakacak yeterince büyümüş mü diye 1 iğne daha verecek onu vurup ertesi gün yumurtaları toplıyacak
-Reklam-
0 oy
(1 puan) tarafından
Bn günde 2 paket içiyrdm tedaviye başlamadan 1 pakete düşürdm. Tedaviyle birlikte ilk zamanlar günde 5 sonra 3 e düşürdm. Sonucu öğrendiğim gün tamamen bitirdm. Ekstra bi ilaç vs kullanmadm ilk zamanlar çok zordu evde didik didik sigara arydm sinir olyrdm ama sabır şimdi üçüzlerimi kucağıma almayı bekliyorum. 
(108 puan) tarafından
Yaaa hadi hayırlısı olsun inşallah peki  5 tane içiyodun 3 tane yumurtaların iyimiydi yani ilk denemede benım tüp bebekten yana hiç bilgim yok suan iğne vuruluyor um okadar
(1 puan) tarafından
Bnmde ilk denememde oldu bn işlemden öncede sonra da çok inandm işlem yapıldı herkes inşallah olr die kalktı bn oldu çok şükür die uyandm. Bnm yumurtalklarımda bi sıkıntı yoktu sağ kanalda biraz tıkanklk vardı. İnşallah sizinde olr
(108 puan) tarafından
Bana genetik test yapılıcak   cunki Kendiliğinden kimyasal gebelik oldu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 210 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Hasretivar629222 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sevgii06 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
0 oy