0 oy
691 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Bir sirnaktan antalyaya gidiyorduk babam , annem , esim , halam .

Molayi Adanada kaburgaci Yasarda yapalim dedik. Demez olaydik sjsjsjjs

Bilenler bilir bayagi unlu bi yer  :D 
 Biz esimle korona oncesinde surekli gidiyoduk .4 kisi bile en fazla 250 civari odemistik ve bayagi da doymustuk .Tabi 1 sene gitmedin koronadan.

Esimle yol boyu ovuyoruz diyoruz ki boru kebabi var efsane ondan yeriz falan jsjsjs herkes acikti :D 

Agzimizin suyu akti yani cenemize kadar :D 

Ben bi masadan kalktim bi ara orda .Neyse geldim baktim herkes kaburga  siş soyledigine gore demek ki iyi dedim :D djjdjd

Bi geldi herkes yiyo boyle istahli gorunuyo jsjsjs herkes birbirine bakiyo falan .
Bi sure sonra esim sey dedi .Yaa bu bi tuhaf lastik gibi yutulmuyo ahahha :D 

Sonra hepimiz dokulduk. Evet ya cok kotu diye.Herkes birbirine bakip begendi saniyomus meger  sjjshs

Hesabi halamla babam odycekti .Oyle dediler israrla .bu sefer bizde sira dediler .

Sonra kasaya gittiler geldiler .Suratlari kipkirmizi ozellikle halamin sjhshshsh

Pancar olmus :D
 600 lira hesap odedik 600 lira dedi jsjsjs hepimizin acliktan karni gur gur jshdhd 

Bi firin bulduk ordan kuru ekmek alip yemistik yolda ustune de bi soguk  su hahahaha :D 

Bu da böyle dramatik bi ani sjsjjs

Sizin var mi boyle bi aniniz ?? 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muğla akyakaya gitmistik tam nehrin kiyisindaki restoranta balik meze 1duble raki 900 lira para odemistik
tarafından
Ayy askimm nasil rahatsiz bi his demi?? ☺️
-Reklam-
0 oy
(342 puan) tarafından
Biz abim yengem ben esim babam birde kizim batuma gitmistik butun lokantalar sahilde biryer bulduk oturduk helal mangal soyledik bir tabakda makarna su falan doymadan kalktik masadan oray in parasiyla 300 lari turk parasiyla 800 lira odemistik cok koymustu cunki batumda turk parasi daha degerliydi rizede herkes ordan benzin falan alirdi simdi adim atilmiyo
tarafından
Ayy cidden ya .Ac kalkmak da cok kotu.Hele pahaliysa asiri kotu oluyo be
(342 puan) tarafından
Ya sorma dedik  aramizda pahali oldugunu bilseydik marketten boseyler alir gelirdik diye
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Geçen gün eşimle bir yere git sözde çöp şiş ama biz kahvaltı yapalım dedik sahibi de eşimin arkadaşı sözde biz kendi aramızda belki hesap almaz bizden diye düşünürken 100 lira hesap ödedik normalde bizim orda iki kişi çöp şiş hesabı 90 lira şok olduk valla 
tarafından
Eneeee taniyo muydunuz bi de ??
(3,136 puan) tarafından
Tanımaz olaydık çöp şiş olsa paraya kiymazdim ama sadece kahvaltı olunca içime oturdu birde sucuklu yumurta  bile yoktu yani öyle bir kahvaltı  :)
0 oy
tarafından

Ahahaha olmazmi canım daha geçen hafta bizim burada steak burgerci açılmış çocukları aldık okul çıkışı oraya gittik 4 hamburger menü söyledik yiyoruz hem de övüyoruz cok güzelmiş her zaman gelelim falan bir hesap geldi kiiiiiiii 260 tl dedim aboooouuu  eşim dediki daha kapısının önünden geçmem :D ama çok güzeldi beee :D

tarafından
Ay olsun yaa doymussunuz kuzu en azindan :D hshshs guzelse hele bos verrr .Ama bi daha gitmeyin hshshsh :D
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Geçen sene eşimin arkadaşları ile yemeğe gittik köfte ve pide çeşitleri var eşim ile ben 2 kişi. bir aile 4 kişi, diğer aile 4 kişi, diğer ailede 4 kişi sadece biz elimiziz

Neyse herkez 2 şer porsiyon yani düşünün çocuklar falan herkz yediği şeyi ödeyecek neyse kasaya eşim geldi biraz suratı asık sonra güldü arabalara bindik herkz evine gidecek artık ne oldu dedim

Hesabı 4 e bölmüşler bizim payımıza düşen yanlış hatırlamıyorsam 120 TL falan, fakat Bn hamileyim diye  yarım porsiyon yedim eşimm de 1 porsiyon yemiş, yani kendi hesblarını da biz ödemiş olduk

Neyse evin yolunu tuttuk tam arabadan inicez evin önündeyiz bizi aradılar hesapta karışıklık oldu siz fazla ödediniz diye Ben kızdım ama neyse hayrımız olsun dedim

Kapnın önünde bekleyin geliyoruz Dediler bize para verecek oldular eşim almadı tabi :))) içime oturdu ama kendimi enayi hissettim o an :))) 
tarafından
Jajsjshshshshsh :D alivercektin ellerinden parayi bi anda hizlica
(2,678 puan) tarafından
Alırdım ben neden almayım ama eşim olmaz olmaz dedi saffffff :))))
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yok olmadı öyle bir şey en son bodrum nusrette bin TL ödemiştik iki kişi ama ona da gerçekten değdi :)
tarafından
Nusrete hic gitmedim sjsjjs dusun o kadar fakir ruhum be askim shhshs :D☺️❤️
(1,465 puan) tarafından
:D ❣️❣️
0 oy
(2,241 puan) tarafından

Alanya'da gezerken bir sahil gorduk hosumuza gitti girdik hadi denize girelim dedik ama telefonlar yanimizda bara birakalim diye dusunduk sorduk adam emanet almiyoruz ama guvendiniz getirdiniz geri cevirmeyelim sevdik sizi falan dediler biraktik. neyse cikista almaya gittik esim de ayip olmasin en azindan icecek alalim dedi iki fanta aldik susamisiz bir ictik sonra aldik telefonlari hesabi istedik  40lira :woot: iki minik fantaya 40 tl veerdiiiik :dizzy:

tarafından
Jajajahahahah :D kana kana ictiniz demi alanyanin sicaginda hahaha :D insanin sicakta bi beyni yaniyo
(2,241 puan) tarafından
ictik  ustune su da ictik ama onu ordan almadik :Ddddd  fena sicak valla iki adimda ter akiyo kafandan asagi :)))
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Uc hafta öncee fethiyeye gittik denizden ciktik karnimiz ac konyaliyiz etli ekmek yaziyo hemen atladik arabadan esim ve iki kizim birer pide yedik bizim ordaki hesap gibi sandik ne bilek geldi mi hesap 550 lira midemize oturdu resmen :-)) kizlarda ikisi bir tane yemisti. Hatta bitiremediler tabakta kalmisti esim hesabi odeyince su tabagi verde paket yapsinlar bu ne be bi koc keser yerdik dedi :-(( 
tarafından
Hahshshshshhshs :D ayyy yaaa. Bu arada benim annem de konyali :D konyada yediginden keyif alirsin ❤️ etli ekmegi miss gibi olur hhs :D fethiyede eti sadece koklatmis bile olabilirler
(4,152 puan) tarafından
Hadi yaa. Konya  merkez mii. Bn izmirliyim ama 11 yildir konyadayim esim burali..

Yok allah var dolu doluydu v:-) onca parayi aldi ama doyduk :-)
tarafından
Annem konya beysehirli  kuzuuu ❤️☺️ ben de konya ahmet kelesoglu da okudum uniyi ☺️❤️
(4,152 puan) tarafından
Beysehirde guzl yer.

Bn akşehirde  oturuyorum ilcesinde merkez uzak bana biraz
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Videolarını görüp eşime Adanaya gidince mutlaka uğrayalim baya ünlü diyordum bundan sonra demem :) 
tarafından
Demeeee asla sjjsjs :D bi daha ugramam oraya ehhehe
0 oy
tarafından

Abbowww adanamızı rezil rusfa etmişsin şerifeeee:D

tarafından
Bahahahahshshs :D shhshs ayyy askim ac kaldik bee  ❤️☺️ :D   icime dert oldu .Ama boru kebabi yeseydik ohh mis gibi doyardim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 618 göst.
+1 oy
22 cevap 817 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
+4 oy
44 cevap 1,137 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 414 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu