+4 oy
1,133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

2  gun boyuca sancilarim vardi Dayanamiyodum. boyle bicak gibi saplaniyodu.

Neyse hastaneye gittik .Bakti bebegin suyu bitmis , eşi yaslanmis falan dedi .

Oglen sezaryene alicam dedi.

Beni bi sardi korku :D caktirmiyorum ama cool takiliyorum  :D 

Sonra hazirladilar ameliyat icin .

Anestezi uzmani geldi .Bayagi bi soru sordu .İste bi rahatsizligin var mi vs vs .

Ben de ameliyatda paniklerim  nefes darligi yasarim panikten dedim .O zaman bana mudahale eder misin dedim .Korkma korkma bir sey olmaz falan filan diyo sjjsjs

Tabi beni bilmiyo sjsjsjsj :D

Girdik ameliyathaneye doktor acti telefondan Erkin koray copculer jsjsjdjs :D  ben can derdimdeyim adam erkin koray .

gayet sakindim taaa ki bacaklar uyusana kadar.

Bacaklar uyustu ben bi delirdim jsjsjsjsjs :D

Annemi istiyorum diye aglamaya  basladim ahahshshh

Doktor uçurrrrr mehmett uçuurrrrr diye bagiriyor .Ben deli gibi agliyorum sjsjsjjsjs  :D 

Mehmet tam beni ucururken ben de annemi istiyorum valla dedi ama şerife yer mi  duydum :D hsjsjs

Ebe gelmis elimi tutuyo :D herkes bi panik , bana biseyler oluyooo dedim .Ucurdular beni :D jdjdjd

Bi ara icerden birisi bu kadin manyak dedi bana ksksksksksk.Duydum ama :D cikinca da soyledim onlara .Sen nasil duydun diyo zjsjjs ben de anlamadim tam uyustururken dediler galiba 

Ulenn yaa dogum hikayem bile rezil :D shshhs 

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
Spinal mi oldun canım 

Dikişlerin nasıl 
tarafından
Spinalle basladilar kuzu ama ben delirince genel yaptilar :D sizim var biraz ama gecer insallah ya .Sen nasilsin ?
tarafından
Ayyy bende daha çok yeniyim ya sürekli o anlar geliyor gözümün önüne.
Benimde dikişim sızlıyor hala uyuşukluk hala var uykusuz geceler huysuz bir kızım ne ararsan var :(
Senin bebiş nasıl
-Reklam-
0 oy
(119,130 puan) tarafından
sjsjsjsjsjj ilk arri benden olsun kimsen olmayinca hep anne istiyo insan demi bende annem diye bagiriyodum
tarafından
Jsjsjs :D ayyy evet ya .Ameliyatran cikinca annemle goruntulu konustum.onlar yoldaydi yetismeye calisiyodu.Ben bunu dedim anneme Annem bi basladi aglamaya ❤️ ahh ahh annem ya ❤️
(119,130 puan) tarafından
ben gece sancilandim sabaha karsi dogurdum saat 6 sabahin koru bi aradim annemi kuzey yanimda anaaa kadin şok gecirdiydi aayy kor olasi gurbet cok zor bee
0 oy
tarafından
Nasılsın kuzum 
tarafından
İnşallah daha da iyi olacaksın şerifemmmm ❤
tarafından
İnaallah hulyamm ☺️❤️ sende aklim bu arada
tarafından
Allah razı olsun kuzum yazdim sana dönmedin geri benim de aklım sendeydi balım ❤
tarafından
Ayyy hulyammmmm ❤️ unutmusum demek ki kafa kalmadi kiii
tarafından
Olsun kuzum canın sağolsun kurban olduğum ❤
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Ah o ameliyathane yokmu.  :)
tarafından
Ayy cok korkunc ya ☺️ :D kendimi kaybettim .Mahvoldum
0 oy
(374 puan) tarafından
Hayırlı olsun canim Allah bagislasun Allah anali babali buyutsun inşallah 
tarafından
Aminnn insallah kuzum ❤️☺️
0 oy
tarafından

Hadi geçmiş olsun gözün aydın bu da geçti gitti :D

tarafından
Ayyy sukur yaa :D cidden gecti gitti ❤️☺️ ama kafayi siyiriyodum zhsjjs
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Hahahaha rabbim bagislasin insallah bende bacaklarimi hissetmedigim zaman bayilacak gibi olmustum midem bulanmaya baslamistj 7 8 tane mide bulantisi gecsin diye igne yapti:D

tarafından
Hahahahaha :D ayyyyy insan fenalasiyo .Ben kendimi kaybettim .Koturum kalcam diye sjjsjsjs :D
(1,297 puan) tarafından
Valla bende anestezi doktoru iymisin iyimisin diye diye ameliyat bitti :Ddd
tarafından
Hahahaha :D offf ya ayy bizim niye şöyle havali bi dogum hikayemiz yokkkkk
(1,297 puan) tarafından
Valla oyle gercwkten ya
0 oy
tarafından
Maşallah kız sana sonunda doğurdun ya sen ona bak jfjfjf 
tarafından
Ayyy sonundaaaa kuzummm ya :D  ☺️❤️ rahatladim heee
tarafından
Rabbim anali babalı büyütsün insallah serifemm hayırlı evlat olsun insallh canım
tarafından
İnsallahhhhh aminnnnn ❤️☺️ sagligina kavussun da insallah
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Aaaa doğurdn mu maşallah ☺️☺️ Gözün aydın çok geçmiş olsun. 
tarafından
Ayy cok sukur dogurdum 4 gun once ❤️☺️ sag ol kuzummmm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hahay bu da benim kafadan :D beni de uçurdular senin gibi :D çok büyük geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah sana
tarafından
Hahahahaja aslimmm zaten biz seninle ayni kafadayiz :D amaannn iyi ki ucurmus .Ben dayanamazdim
(13,202 puan) tarafından
Ben nefes alamıyorum diye bağırınca kendimi izledim karnımın içini falan düşün. Bir panik oluyor insan yaa ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Ay kız ne güldüm ya. Nasıl sın şımdi. Kaslı erkeğin nasıl
tarafından
İyiyiz cok sukur insallah daha da iyi olcaz kuzym ☺️❤️
0 oy
tarafından
Canım benim çok sevindim böyle güzel doktorlarla karsilasmana . Bebeğinde sağlığına kavuşur inşallah. Hep dua ettim Allahım dedim tüm hamilelere hazırlık yapanlara bebeklerimizi de içlerinde görmeyi nasip et . 

Bundan sonra hiç ayrılmayın inşallah ❤️

Lohusanin duası kabul olur derler bana da dua eder misin .
tarafından
Aysummmmmmmmm , canim aysummmmm ❤️☺️ insallahhhh.Senin icin de dua edicem canimin iciii
0 oy
tarafından
Minnosummm ☺️☺️❤️❤️

Kurtuldun artik hadi bakalim dicem de hele bi gelsin kucuk sipa o zaman keske karnima geri girse diceksin uykusuzluktan sjsjsjsjsjsj ☺️☺️

Saka bir yana hep dua ettim sana, cok sevindim, hayirlisiyla bebegine de kavus insallah kuzum en kisa zamanda ❤️❤️
tarafından
Zeynebimmmmm :D jsjdjd ayyy hadi o gunlere isinlanalim.❤️☺️ Ben de yazam şuraya uykusuzuluktan bittim diye dndndn.canimsin sen benim canimmmmmm☺️❤️ hissettim dualarini heppp
0 oy
(1,850 puan) tarafından

E peki bize ne demeli ameliyathane den çıktım kimse yok herkes bebeğin peşinden gitmiş sonra bi baktim babam belirdi orda köşede kızım nasıldın dedi ama ben nasıl utandım :D

tarafından
Ahhh ahhh analar babalar ❤️☺️ Annem de aglamis yol boyu yetisemedik diye
(1,850 puan) tarafından
Sezeryana girecem benim manyagimda sanki çok gerekli bir şeymiş gibi koşa koşa sigara içmeye gitmiş imza atacak ortada yok kayinbabam atmış sonra :))) ahah
0 oy
(5,132 puan) tarafından
:)))) bebeğin nasıl oldu
tarafından
Bebisim kuvezde ☺️❤️ insallah iyi olacak kuzummm insallahhh
(5,132 puan) tarafından
Genel durumu iyi mi kilosu,
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Aşkım bide sen benim hikayemi bilseydin gülme krizine girerdin okurken çok güldüm sana haaa :=) 

0 oy
(1,414 puan) tarafından
İşim var okuyamıyorum bitirip özellikle okumaya gelcem doğurmana sevindim Rabbim sağlıkla hayırla büyütmeni de nasip etsin İnşallah minik kaslı erkeğini :)
(1,414 puan) tarafından
Allah seni ya böyle bişeyi bile anlatırken güldürdün :)))
Çok geçmiş olsun bebiş nasıl peki
0 oy
tarafından
sjsjsksksj yaa Allah iyiliğini versin serifem yine her zaman ki gibi güldürüyorsun ♥️♥️ nasılsın? bebiş nasıl oldu? guzelimmm
tarafından
Ameliyathane de neden müzik açıyorlar ki beni keserken de açmışlardı. hemde sezen aksu keskin bıçak.
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ayyy Şerife çok sevindim rabbim yavrunla güzel bir ömür versin sana inşallah... Elin memleketinde yalnız başınasın rabbim yar ve yardımcın olsun bundan sonra..... Adı ne oldu yavrucağın
0 oy
tarafından
Şerifemmm zaten senden normal bı doğum hikayesi çıkmazdı ahshssj :D hadi çok geçmiş olsun inşallah bebiş nasıl 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 426 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 594 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 643 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.