0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (578 puan) tarafından
Bu neden olabilir ben bir yeri acıyor saniyorum yürümeye çalışıyor popo üstü çok düşüyor acaba incitti mi diye düşünüyorum olabilir mi

3 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
Surda beklim aynisi benim oglumda yapiyor poposunu havaya kaldiriyor israla bez baglmak istemiyo :)
(578 puan) tarafından
Aşırı ağlıyor benimki cildiricam önceden de istemiyordu ama son zamnlarda katılarak ağlıyor bende diyor  bir yerinde sıkıntı mı var ama adım atıyor yürüyecek sıkıntı olsa yurumez diye düşünüyorum bilmiyorim acaba poposunun üstüne dusmesinden çıkar mı yada inceilir mi ki
-Reklam-
0 oy
(108 puan) tarafından
2 ay sonra 2 yasina girecek kizim hala ayni canm bezi actigim an kayboluyo tutamiyorum poposunu kaldiriyo baglatmiyo doktor muane etti ama agrisi bi skıntisi yok dediydi bize hralde artk bez baglatmak istemiyorlar diye dusndm
(578 puan) tarafından
Canım 1 yaşında mecbur kişi gecirene kadar baglaticak yürümeye yeni basliyor pat pat popsunin üstüne düşüyor diyorum acaba bir şey mi oldi ama yürüyor adım atıyor hatta kosarcasina adim atıyor birşey olsa atamaz
(108 puan) tarafından
Kiz benimki daga tasa tirmaniyo resmen asil yurudukleri icin bez rhatsiz ediyo bence surtuyo tahris ediyo olablir bn o sbelten diye dusunuyorum hep
0 oy
(313 puan) tarafından
Benim kızımda aynıydı doğduğundan beri vardı ama bezi hiç sevmedi özellikle 9.ayindan sonra burnumdan getirdi hiç bir şekilde baglatmiyor ben ayakta gezerken bağlıyorum ama geç bile kaldım suan 17 aylık cisi ogreticem artık uğraşamam canım yoruldum her defasında bezle ugrasmakdan
(578 puan) tarafından
Canım öyle böyle ağlamıyor krem sürdüm pişik için vajinasının oraya onada ağladı diyorum bende bir sikinti mi var sonra bezin üstünden sert şerrt dokundum aglamiyor
(313 puan) tarafından
Benim kızımda aynı canim kendinden geçene kadar bağırarak ağlıyor ama benim kızım bezi istemediği için ağlıyor belki senin bebisde bezi istemiyordur agirisi olsa gün içindede aglar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 130 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 160 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.