0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Merhaba iyice huyu suyu değişti herseye bağıra bağıra ağlamaya başladı altını değiştirirken de deliriyor sanki duyan çin işkencesi yapıyorum sanar poposunda kakayla kalkicam diye uğraşıyor normalmi yoksa bi yeri falan mi acıyor da böyle yapıyor 

7 Cevaplar

0 oy
(3,826 puan) tarafından

Yok benimki de aynı durmak istemiyor bezlememi sevmiyor altı açık gezer bıraksam :)

(736 puan) tarafından
:(( yalnız değilmişim yaa
(3,826 puan) tarafından
Yok merak etme :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkiside aynı kızımda oğlumda bez değiştirmek eziyet 2 sn durmuyorlar 
(736 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun senin işin daha zormuş valla ben bi taneyle baş edemiyorum
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Gayet normal benm oğlumda bir yaş uzun zamandır zaptedemiyorum durdurmak zor anca babası oyalarken ben değiştiryorum tek başıma değiştiremiyorum hep iki kişi.
(736 puan) tarafından
İnşallah hemen geçer bu günler yaa ben genelde tek olduğum için çok zorlaniyorum Allah sizinde yardimciniz olsun
0 oy
(780 puan) tarafından
11 aylık valla aynı şeyleri yaşıyoruz :)) 
(736 puan) tarafından
Sizin ki erken başlamış yaa :))
0 oy
tarafından
Yalnız değilmişim artı olarak ısırma kulak çekme kendine vurma gibi değişimlerde oldu mu bi kaç gündür kendine zarar vermeye de başladı oğlum kucağımdn inmek istemiyor babasıyla durmuyor tuvalete mutfağa gitsem ben çıkana kadar kapıda beni bekliyor sizde de var mı böyle şeyler bizde 1 yaşındayız
(736 puan) tarafından
Ne saydıysanız hepsi var ya valla bi tuvalete göndermiyor beni sürekli yırtiyor gidip tv ye vuruyor saçini çekiyor aksam 9 buçuk dedin mi uyurdu simdi gece 3 lere kadar uyumuyor hele dışarı çıkarken montunu ve ayakkabısını giydirmek zulüm oluyor mahalleyi ayaga kaldırıyor sirf bu yüzden dışarı çıkasım gelmiyor nerdeyse yaa
tarafından
İnşallah hemen geçer bugünler çünkü altını üstünü değiştirirken resmen kirize giriyor
(736 puan) tarafından
Insallahh sizi çok iyi anlıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Ahtapot gibi :) o donem bi atak geçiriyorlar canim normal.

(736 puan) tarafından
Normal olmasına sevindim canim çok sağol hemen bitse şu atak ınsallah:))
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bizimkide  bu ara bezlerken Kırkpınar gurescileri gibi  birbirimizi  alt etmeye çalışıyoruz:) :)
(736 puan) tarafından
Ahahahah hiç güleceğim yoktu gözümde canlandirabildim bizde öyleyiz vallahi :))
(1,207 puan) tarafından
Attım istemiyo da bezi mecbur yaza kadar böyle gidicez Allah yardim etsin herkese ;)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nagihan2096 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,372 puan) tarafından soruldu

380,214 soru

11,383,478 cevap

34,884 kullanıcı