+1 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (16,013 puan) tarafından

imageteyzemin bebeği 20 gunlukken koroma olmuştu 4 5 gun hastanede yatti. Antibiyotik falan vermişler. Dun eve getirdiler cok şükür ama ayaklari böyle yara olmuş. Hastane damar yolu açtıktan sonra oldu demiş ama hic öyle bir seye benzemiyor. Yanik gibi duruyor. Burda bebegine damar yolu açtırıp boyle bir sey ile karsilasan var mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O sardıları beyaz bantı çok mu sıkmışlar acaba sanki böyle bantla sım sıkı sarılmış o şekilde kalmış gibi :((( başka bir doktora götürün başka hastaneye.. 
(16,013 puan) tarafından
Pozitif oldugu icin başka doktora gösteremiyor saglik bakanlığı ile görüntülü iletisim kuracak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Damar yolu bu kadar nasıl yara olabilir farklı bir durummuş gibi geldi bana 
(16,013 puan) tarafından
Evet bize de öyle geldi ama ne yapmış olabilirler diye düşünüyoruz acaba antibiyotik mi yan etki yaptı
tarafından
Yara gibi yanık gibi
(16,013 puan) tarafından
Evet bende yanik gibi dedim
0 oy
tarafından
Başka bi hastaneye bı doktora göster işin aslını öğren . Hastanede zarar vermişlerse hastaneyi başlarına yik. Nasıl sakinsiniz böyle ya 
(16,013 puan) tarafından
Aşkım pozitif olduğumuz için gidip baska doktora gösteremiyoruz. Babam dedi saglik bakanlığı ile görüntülü iletisim kurabilirsiniz. Sahlik bakanlığını arayacak
tarafından
Ay evet elinizden geleni yapın valla .
0 oy
tarafından
Damar yolu nasıl böyle oluyor yaa oyyy içim gitti yaa çok kötü olmuş 
(16,013 puan) tarafından
Evet teyzem diyor sesi kısıldı ağlamaktan canı nasil yanmışsa
tarafından
Oyyy kurban olurum yaa nasıl böyle açmışlar damar yolunu ben olsaydım hastaneyi yıkardim tmm morarir vücudu ama o kadar yara da çok tuhaf birsey
(16,013 puan) tarafından
Evet bize de anormal geldi saglik bakanlığını arayacaklar
0 oy
tarafından
Kızım kuvezdeykende geçen hastalanincad damar yolu açıldı hiç böyle olmadı kuzum sadece morluk kalmıştı 
(16,013 puan) tarafından
Bisey yapmışlar bebege demek ki söylemiyorlar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kolunda yokmuymuş damar ya

Bide böyle olmaz yani ne yapmışlar çocuğa

Kızim 10 gün hastanede yattı bebekken ellerine serum takıyolardı ama iğne izi oluyodu

Geçmiş olsun tatlım
0 oy
(257 puan) tarafından
Çok derin bu yaralar nasıl dayansın kuzum benim 15gun kızım yattı hiç böyle birşey olmadı çok acır böyle olmuş olsa şikayetçi olurum yıkardim oraları
0 oy
(245 puan) tarafından
Benim oğlumda yoğunbakımda kaldi 1 ay delik deşik olmuştu mosmosdu her yeri ama hiç bu şekilde olmamişti bu baska biseye benziyor 
0 oy
tarafından
Benim paşam da oldu böyle kuvezdeyksn 
(16,013 puan) tarafından
20.günlük olduğu icin korona olduktan sonra küveze koydular. Ama yanik izi gibi duruyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 791 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 176 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...