0 oy
837 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

E bebebkten yeni dogan icin zibin aldim .bayagi arastirmistim oncesinde .Kaliplari cok kucuk diye 2 beden buyuk alin yaziyodu her yorumda  :D 

2 beden buyuk aldim yine bit kadar shhshsh :D 

Yapsaniza soyle tam kalip . Hey Allahim ya .Sabah sabah sinirler gergin :D 

E bebekten alisveris yapacaklar mutlaka buyuk buyuk alin .❤️

Bayagi buyuk alin seneye de giyer hehdhdhdh

29 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ay bende bir heveler alışveriş yapmıştım ilk kıs kıyafetlerini eve geldi minicik çok sinirlerim bozulmuştu daha da ordan almadik
(3,681 puan) tarafından
Hadi alışveriş zamanı :D
(1,007 puan) tarafından
Valla herşey pahalı 2000 gözden cıkardım yani napayım Ankara soguk memleket ve hastane cok işimiz oluyo kıyafet her türlü lazım oluyor :D
(3,681 puan) tarafından
Valla bende civile gittim dün bakayım neler var diye iki üç parça 300 TL tuttu malesef cocuklarin kıyafetleri büyüklerle yarışıyor :D
(1,007 puan) tarafından
Büyüklerinden daha fazla tutuyor cücük kadar alt üst takım 60-70 lira ya valla
(3,681 puan) tarafından
Aynen öyle valla büyüdükçe kalıpları fiyatlarda artıyor :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Doğuracağında bit kadar olacak zaten kız "D hajksnshskajahsjhs bundan sonrakileri 3 ay ve üzeri al bari canım 
tarafından
Ayyy kuzu buyuk aldim ama eni asiri dar ya :D boyu  cok cok cok uzun ama jsjsjs sag olsunlar boyu dusunmusler
tarafından
Hagshahahajaha ona şükür ") bende hep oradan alırım zibinlarini ucuz oluyor diye en azından yırtılıp lekelendimi içime oturmuyor ")) oğluma yeni doğan için 3 ay aldım zıbın tulum falan iki üç kere giydirdim sonra baktim küçülmüş ")
tarafından
Ayyy askim cidden ya ❤️☺️ :D neyse giydigi kadar giysin napalim
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Benim bebeğim mı küçüktü acaba aldığım kalıplar tam oluyordu :Dd
tarafından
Ayy  kuzuuu asiri kucuk asiriiii. eni cok darr , boyu da masallah yani direk gibi :D
(14,013 puan) tarafından
Valla aşkım oğlum 3500 doğdu ayına göre aldım hep iyi oluyordu
tarafından
Ay insallah olur kuzu ❤️ cok da tatlisler .Gozume mi kucuk gorunuyo bilmem ki sjsjsj
0 oy
(3,718 puan) tarafından
Ben başka yerden aldım 3-6 ay elim kadar :D bence bebeler daha doğmadığı için bizim gözümüze küçük geliyor :D
(3,718 puan) tarafından
Erkek diyolar balım bakalım senin :) ❤️
tarafından
Benimki de erkek ☺️❤️ isim ne dusunuyosun ?
(3,718 puan) tarafından
Of bi türlü bulamadık isim yaaa bi mert geçiyor aklımızdan karar veremiyoruz sen buldun mu
tarafından
Biz de yigit efe dedik.Sonra poyraz efe mi olsa dedim kendi kendime shshsh :D sonra da yigit poyraz mi olsa dedim jdjdjd surekli biseyler diyo beynim :D karar vermeedim askim ya .

Aslinda once netti isim ama 2 gundur beynim benimle oyun oynuyo ❤️☺️ :D
tarafından
Bu arada mert cok guzel isim ☺️❤️
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yenidoğanlar oluyor diğerlerini kilosuna göre al baby ❤️ yani doğunca bile alsan olur yok mu orada Lcw falan 
tarafından
Aslimm❤️ sirnakta hic bir sey yok ya internetten aldim kuzu .Belki de olur .Benim gozume kucuk gelmistir
(13,203 puan) tarafından
Olur olur bakma minnacık doğuyorlar büyük bile geliyor kaç gr şimdi
tarafından
Haftasina tam uyumluydu kuzu .2 hafta once gittik en son ❤️
(13,203 puan) tarafından
Tamam sıkıntı yaşamazsın olur kıyafetler ❤️
0 oy
(3,123 puan) tarafından
Ben normalde de bir iki beden büyük aliriyorum rahat etsin diye 
tarafından
Ay ben de buyuk aldim ama annem bakti eni cok dar diyo hakikaten eni asiri dar askim ya
(3,123 puan) tarafından
İlk üç ay giyer yine canım bebekler ilk doğduğu zaman çok minik oluyor :)
tarafından
Ay hadi  insalah kuzummm ☺️❤️
0 oy
tarafından
Kız beyaz olanlardan mi aldın hellobaby yazan
tarafından
Ayy hello baby ama beyaz degil askim renkilerden .Eni asiri darr :D boyu cok uzun ama .
tarafından
Hahaha birşey olmaz kuzum ebebekteki o beyazlar %100 pamuk olduğundan önce küçük gözüküyor bi iki giydirmeye nasıl genişliyor :D ondan dedim bebeğim oysa genişler diye ama sen renkli almışsın onlar dar kalıyor heralde üzgünüm :D
tarafından
Beyazindan da aldim ehehhehe :D ❤️☺️ onlar kacar mi gozumden
tarafından
Onlar baya genişliyor kuzum giydirince görürsün
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bende oradan alırım zıbınları hiç öyle çok küçük gelmedi ya bebeğin çok mu iri doğdu acaba ben yenidoğan zıbını Bile kırk gün giydi 3 aylık olanları da dört aylık olana kadar giydirdim şuan 9 aylık oldu bi besen büyük alıyorum çok iyi oluyor 
tarafından
Yok askim dogmadi daha .eni cok dar ama bir kac tanesinin. Boyu uzun ama en olarak asiri dar .
(4,089 puan) tarafından
Olur olur merak etme esniyor onlar yıkanınca falan :) hello baby değil mi
tarafından
Evet hello baby mavi , sari ,gri cizgili modeller ❤️☺️ insallahhh
(4,089 puan) tarafından
Valla en küçüğünü bilmiyorum ama ben onların kış için 12 Aylığını aldım yıkayınca genişledi
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Bebişin doğmadığı için sana öyle geliyor olabilir mi ki acaba♥️:D

tarafından
Valla askim su an her sey olabilir sjjsjsj :D ❤️☺️ bu ne len boyle minnacik sjhshs
0 oy
tarafından

Doğuracağın da pire kadar zaten kız geçinir giderler puhahahhah:D

tarafından
pire  mi eheheheh ☺️❤️ :D sidikli pireeee sjjsjs
tarafından
Evet ya☺️ benim oğlan 3.600 doğdu 3.500 diye kayda geçti ☺️ ama 0.3 ay almama rağmen kocaman oldu kiyafetler :)))) eşim ben hamileyken bunlar oğluma küçük olur git değiştir diyip duruyodu:))))
tarafından
Hadi yaaa ☺️❤️ e bebekten mi almistin kuzu?.

Oyy ya minige bak sen ❤️☺️ cok guzel dogmus .Kilosu cok iyiymis masallah
tarafından
Yok cnm LC Waikiki aldım bide bizim burda bir magazadan aldım ☺️
0 oy
tarafından

Yenıdogan zıbınları 3 bucuk ay kullanan ben :D :D   3 bucuk ayın sonunda olmamaya basladı kızımn ustune. Demekkı benm kızım mınnacık ☺☺ e bebegın zıbınları cok gzuel hep ordan alıyotm kızıma zıbını

tarafından
Ayy hadi bakalim kuzuuuu :D benimki de giysin soyle 3 ay :D ❤️☺️ kac kilo dogdu bebis?
tarafından
2 800 dogmustu canım 3 bucuk ayın sonunda 4 bucuk kıloya yaklasmıstı anca o zaman olmamaya basladı. Ta dogdugndan berı ıstahsız bı bebısım oldugu ıcn dogru duzgn kılo alamadı kızım ondan sanırım ☺☺
0 oy
(3,652 puan) tarafından

:)Bende ordan aldım canım zaten minnacık oluyorlar doğduklarında yenidoğan almıştım 2 ay giydi nerdeyse 

tarafından
Ayy cidden mi ?? ❤️☺️Yaa beyazlarinin kalibi cok iyi ama renkilerden aldim bi de .Onlar beyaza gore asiri dar geldi kuzu .Ama sen boyle deyince sevindim
(3,652 puan) tarafından
Yok yok zaten minnacık oluyorlar doğduklarında eğer ki kilolu bir bebeğin yoksa sorun olmaz merak etme canım ben hatta 3 aylık falan da aldım uzun kollu onlar büyük gelmişti çok yenidoğan da alma 0 3 ay al biraz da 3 6 ay al büyüdükçe alırsın tekrar ❤️
0 oy
(5,278 puan) tarafından
Evet yaa gerçktn eşim kızım için hep 1 yaş için almş hiç olmuyor hep kaldı yanı  9 aylık yelek almştı aynı oyuncak bebek kıyafetı gbı hıç gydıremedım vala
tarafından
Ayy valla annem de cok kucuk dedi bi daha e bebekten almayayim ben en iyisi kuzuuu
0 oy
tarafından
Ben hamileyken aldım bune beeee 1 karış dedim ve o bile kızıma büyük olmuştu canım zaten mininminnakkk doguyorlar 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ay canım bide o kadar tavsiye etmiştin indirime girmış falan diye çok üzüldüm değişim yapamazmisın 
tarafından
Yok kuzu bunu tavsiye etmedim ben ☺️❤️ H&M tavsiye etmistim❤️☺️
(3,832 puan) tarafından
Ha tamam ben bu zannetmiştim
0 oy
tarafından
Ben 5 aylık oğluma 1.5-2 yaş alıyorum e bebeğin kalıpları dar 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Senin bebe de bit kadar olacak zaten öyle küçük durduğuna bakma e bebek yenidoğan zıbınlarını bir ay kullandım ben 
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Al aynissi bu sabah oldu bana Hediye çeki vermişti ebebek bende bebegime mont aldim seneye giysin diye  seneye bebegim 1 yasinda oluyo  yorumlara gore 4 yas aldimm bu kısa giyer kizim anca bilmiyomkii kumaşmi yetmiyo krpazelere :D :D 
tarafından
Jabsbshshshshs :D yaaaaaa  askimmmm aynennnn e bebek devrini kapattim ben shshsh  ❤️☺️ :D bana ders oldu Allahtan ucuzdu zibinlar ehhehe.

Kayserili bence sahibi .Ondan oluyo bunlar shhzhshs
(2,186 puan) tarafından
Kayserililer matematik ve ölçüm özürlümu oluyolar kuzum :D :D bnde kapattimm zaten benxe enayilik gecen outlook bolumunde hersey 5 ve 10 tl idi. 9 aylik aldim cogu seyi bebegim daha 3 aylik hic dudak payi bile bile kalmamisti mustehak bana iyi oldu ahahhhhhafsasdsdd :D ☺☺
tarafından
Yok askim kumasi az kullaniyolar  , malum cimrilik zjsjsjsj :D  

Yazarken dedim ki insallah kayserili falan degildir hehehehehe :D ☺️❤️
Ayyy iste yasamaktan korkktugum sey
(2,186 puan) tarafından
Burda bi kayserili bizi görürsee yer bizi ☺☺☺ insallahh yaşamazsin bdaha kuzummm enucuzbebekmarket cuk oturuyo bak civilde oyle saglicakla al ogluşunu kucagina amiiiiinnnn ☺☺☺❤❤
0 oy
(119,058 puan) tarafından
aynen e bebekde kaliplar kapsul kadar iade et askim
0 oy
tarafından
Kuzum bende ilk aldığımda allahım bunlar çok küçük mümkün değil olmaz avuç kadar kıyafet dedim bebeğim bir doğdu içinde kayboldu 3.150 gr di 3 ay giydi yeni doğan zıbınlarını şu an gözüne küçük geliyor bebeğin doğsun o zaman gör jajsjajajja

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 896 göst.
+2 oy
15 cevap 450 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 381 göst.
31 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 374 göst.

377,764 soru