0 oy
375 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

Alerji yapiyor mu?  kullanan var mi ? ❤️☺️ 

Ya da baska iyi oneriniz varsa bebisleri rahatsiz etmeyen onu da alabilirim.Alerji , kasinti olmasin da minigim.

10 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben duru granul matik kullaniyorum bunu bilmiyorum ama duru granul matik cok iyi tavsiye ederim yumos gayet iyi cnm temizlik acisindan soyluyorum durunun icerigi temiz ama yumos hakkinda bilgim yok icerik olarak cnm
(680 puan) tarafından
Duruyu nasil kullaniyosu  makina eritmiyo gibi
(1,763 puan) tarafından
Cnm lekeye elimde uyguluyorum snra makineye atiyorum camasiri makineye atip duru granulu biraz ilik  su dokup eritip suyunu kullaniuorjm sicak su dokunce yine birlesiyor ilik suyla aciyorum .eritmiyor oyle atinca birlesip maknenin toz gozunde kaliyor
(680 puan) tarafından
Bende eski deterjan sisesine biraz duru biraz su koydum erisib kullanırım diye afedersin sümük gibi olmus deterjan gozunden akip gidiyo
(1,763 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorum cnm ya bende ole olmadi Ben kullanacagm kadarini yapiyorum ilk basta lekeye dokup elimde citiliyorum snra leke cikinca kiyafeti atiyorum hemen birazcik su ve duru granul katiyorum onu dokuyorum bir problem olmuyor.oncesinde direk dokunce kalip halini aliyordu makineyi aciyordum orda kalmis cekmemis oluyordu hepsini ama simdi bir problem yasamiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ben Omo oxygen kullanıyordum bir ara eşimin alerjisi olduğu için sadece koku olmuyor. Şimdi de bebek için Roxy Matik kullanıyorum kuzum. 
0 oy
tarafından
Sabun tozu alerji yapmıyor kuzum ben kızıma 6 ay kulandim sıkıntı yaşamadım çok şükür
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm yumosu tavsiye etmem kardeşim hacisakir kullanmıştı memnundu. Ben siveno kullanıyorum. Sorun yaşamadım.
0 oy
tarafından
Askim deterjani hic denemedim ama yumusatici bi harika zararsiz 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kullanmadım hic :) aldım ama kullanışlı gelmedi ondan dolayı kullanmadım hic birini

0 oy
tarafından

Doktorlar yumuşatıcıyı önermiyor 

0 oy
tarafından
Ben uni kullanıyorm inşallah kullanan biri çıkar canm
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Hacı Şakir benim oğlumda alerji yapmisti vücudu kabarmıştı
0 oy
(187 puan) tarafından
Dalanın deterjanını aldım bende doğal olduğu için yumuşatıcı kullanmıyorum bebek eşyasına

İlgili sorular

+2 oy
15 cevap 451 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 382 göst.
31 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 840 göst.
+1 oy
14 cevap 456 göst.
22 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu