0 oy
117 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kızlar saçımı patlıcan moruna boyamak istiyorum önceden yapınca tam tutuyordu ama son yapmışım da dipler açık altlar koyu olmuştu nasıl yapsam yardımcı olur musunuz

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu marka çok kötü yaa tutmuyor cnm
tarafından
Yapıcam canım valla tutmazsa ağlarım kesin önceden hep tutuyodu ama şimdi niyeyse dipler açık oluyo inşallah güzel olur sağol canım tutarsa atarım
tarafından
Hade merak ettim cnm inşallah güzel olur gönlüne göre olsun
tarafından
Sağol canım inşallah ❤️
tarafından
Yapınca yaz buraya bakalım
tarafından
Vazgeçtim canım valla saçlarımı riske atmak istemedim kuaföre gidiyim en iyisi diyorum
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Çok normal canım diplerden aktığı için öyle olması eşit olmasını istiyorsan altların rengini çok az açman gerekiyor
tarafından
Yapamiycam gibi güvenemedim kuaföre gidiyim dedim canım
0 oy
(731 puan) tarafından
Eşim bayan kuaförü sordum ona boya markası kalitesi çok kötü iyi bir boya alsın öyle boyasın güzel sonuç almaz boşu boşuna emek verecek güzel olmaya beğenmeye bilir dedi 
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim henüz boyamadım çok sağol canım
(731 puan) tarafından
En iyi bilinen garanti olan saç boyası ile boyaman daha güzel sonuç verir bu markalara güven olmaz pek saçını boşuna mahvetme
tarafından
Çok haklısın zaten saçlarım yeni kendine geldi daha önce yanmıştı kesim fln yapıldı şuan yapmaktan vazgeçtim
0 oy
tarafından
Canım kaliteli bir boya alırsan güzel sonuç alırsın diplerinden başlayarak boya önce tüm dipleri bitir güzelce biraz bı 5 dk oyalan sonra uzunlamaya geç evde ancak bu şekil olur 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
3 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
19 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
15 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
13 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...