0 oy
106 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,169 puan) tarafından
Kızlar saçlarımın ucu platin diplerim var bi 5 cm kadar. Kızıla boyamak istiyorum bidaha sarı yapmak istemiyorum. Saç diplerim koyu boyasam kızıla çok mu kötü durur açmak istemiyorum diplerimi ama kararsız kaldım bilen yardımcı olabilir mi?

5 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Bi ara bende kızıla merak salmıştm. Ama ilk denemem de tutmadi tabi. Istedigim renge ulaşabilmek için 3-4 defa boyamıştm. Şunu da söyleyim canim kızıldan başka renge dönmekte baya zor oluyor.
(1,169 puan) tarafından
Şuan hangi kızılı istersem saçlarıma tutar uçları platin ama dipleri koyu olunca nasıl durur bilemedim. Zaten kızıldan sonra kendi saç rengime koyu renge geçicem uzadıkça da kesicem platinler gidecek
(763 puan) tarafından
Dipleri daha koyu kizil,uçlari da açik kizil durur muhtemelen. Onu dengelemek biraz zor tabi
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kızıldan dönüşler de zor oluyor canım kendi saç rengine boya bence koyu ise
(1,169 puan) tarafından
Biliyorum kuzum ama eşim bayadır istiyor bende istiyorum aslında ama sonrada bakır olacak zaten kendi rengime boyarım en son
(4,651 puan) tarafından
Boya o zaman canım  eşin de istiyorsa. Nasıl olsa illaki boyanacsk:)
(1,169 puan) tarafından
Aynen sarı saçtan kurtulmak istiyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Röflede ne kadar itici bulursam dipteki siyahı kızılda da o kadar itici buluyorum 20 yıldır kızılım 
(1,169 puan) tarafından
Boyadım valla bekliyorum şuan açmak istemiyorum rengini yıprandı zaten çok
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Koyu düşer illaki açmak gerek rengi ve kızıl saç çok riskli bir renk dönüşü yok haberin olsun iyi düşün 
(1,169 puan) tarafından
Açmak istemiyorum canım sonrasında kendi rengime döneceğim zaten
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Uçların bakır turuncu olur  diplerin  koyu kızıl olur canım 
(1,169 puan) tarafından
Bakır turuncu olacağını sanmıyorum daha canlı kızıl olur diplerim koyu olur ama nasıl durur diye düşünüyorum ben
(5,949 puan) tarafından
Boyayacagin  renge  göre  değişir  koyu  kızıl  boyarsan uçların açık  kızıl  olur  diplerin  çok  koyu  
Ama  ilk  önce   uçlarını  boyayıp  bekle  yarim yarim saat  falan  sonra  diplerini  boya  15 20 dk diplerin dursun  toplam  45 50 dk durdur  diplerini  kontrol et 15 20 dk boya almış mı  aldıysa  kople yıka  uçların  biraz daha  koyu  olup  diplerine yakın olur  ama  kontrol et sürekli
(1,169 puan) tarafından
Boyadım canım yakut kızıl aldığım renk daha kırmızımsı bi rengi var ben tam tersini yaptım diplerime ilk sürdüm renk alsın diye sonra uçlarına sürdüm 40 dk bekledim diplerimin koyu olduğu hiç belli değil şuan harika bi renk çıktı çok güzel işlemiş saç diplerimde bile renk canlı görünüyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
0 oy
9 cevap 151 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
3 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 406 göst.

379,254 soru