0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,853 puan) tarafından
Arkadasimin eşi virus oldu şuan evdeler ekip gelmiş ilac vermişler ama tarihi geçmiş sonra fark etmişler Allah korusun içseydi ve dokunsaydı ilaç bunun hesabını kim verecekti çok dikkat edelim Kızlar 

5 Cevaplar

0 oy
(700 puan) tarafından
Allahalla buda olacak ya resmen insan sağlığını tehtit
(4,853 puan) tarafından
Aynen ve kimse sorumluda olmaz bundan
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kimin umrunda ki. Geçen eşim eczaneden vitamin aldı kızıma ilacın tarihi 7 ay geçmiş Allah'tan iki kullanımda farkettim tarihinin geçmiş olduğunu. Eşim geri götürdü gözümüzden kaçmış kusura bakmayın diyorlarmış özrü kabahatinden büyük 
(4,853 puan) tarafından
Al işte bak Allah korusun ki fark etmişsin
(3,729 puan) tarafından
Evet ya farketmeseydim iki kere verdim diye bile için içimi yedi ya kızıma birşey olursa diye
(700 puan) tarafından
Ayy bende dün hertattan baklava aldim sureklide aliriz anam bir dikim yedim ikinci dikimde dsime kocaman bir sey tak etti taş sandim ama degil ne olduğuda belli degil bakir gibi ne bilim midem bulandi bugun goturcektm fırsat bulamadim . İnsan sagligi iste her seyde ozensizlik bu ne sektörü olursa olsun
(4,853 puan) tarafından
Malesef herseyde olabiliyor fark etmen iyi olmus
0 oy
tarafından
kim kullansa gidiyor zaten koronanin ilacı yok aşısı var ilacı olmayan bir hastalığa ilaç vermeleride tuhaf
(4,853 puan) tarafından
Asi çıkmadan önce herkese ilac veriliyordu illa ki vardır etkisi ama dikkat etmek lazım
tarafından
Vallahi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Benim babama iyi gelmişti korona olduğunda..içmemişti başta hastanelik olunca doktor niye içmedin diye kızmış hatta içince düzeldi
(4,853 puan) tarafından
Ben ilacı içmeyin demiyorum tarihine dikkat edin
0 oy
tarafından
Uzun zamandan beri verilen ilaclarin hepsinin tarihi gecmis zaten 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 752 göst.
0 oy
19 cevap 802 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Filozof (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 391 göst.
5 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebu bekir (2 puan) tarafından soruldu

374,638 soru

11,205,159 cevap

34,507 kullanıcı

...