0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (4,117 puan) tarafından

Kızlar idrar tahlilimde enfeksiyon çıkmıs doktor Bi ilaç verdi bugün bunu iç uyumadan önce dedi Bi de kültür testi istedi verdim onda da çıkarsa antibiyotik başlarız dedi hamileyken zararlı değil mi çok tedirgin oldum şimdiye kadar başıma gelmemişti böyle enfeksiyon durumu hamilelikte oluyor mu ilaç dışında ne yapabilirim bilgisi olanlar yardımcı olur musunuz başına gelen var mı bu durum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok zararli degil askimm benim ❤️☺️ ben de kullandim .Hic bir sey olmuyor.Bol su ic.İlaclari da kullan ☺️❤️ 

Benim hala enfeksiyonum devam ediyor bu arada 32. Haftaya giricez ❤️☺️

İcini ferah tut.
(4,117 puan) tarafından
Yaa saol şerife'm içim rahatladı Bi nebze ❤️hamilelik öncesi başıma gelmemişti hic bebek olunca iki katı korktum ne yaptım da enfeksiyon oldum diye
tarafından
düzenlendi
Yok kuzum simdi sen bol bol su iceceksin ve idrar torbanda idrar birikmemis olacak ❤️☺️ beyaza yakin idrar olacak hep .Boyle olursa hicccc korkma ☺️❤️ zaten idrar yolu emfeksiyonu su temizler .İdrar birikmedikce enfeksiyon yapmayacak .

Bana da verdi bardaga koydum ictim o ilaci .Sonra da antibiyotik ictim ❤️☺️ rahatladim
(4,117 puan) tarafından
Çok saol kuzum ya gidip gelip su içeceğim artık korkumdan :),❤️
-Reklam-
0 oy
(4,117 puan) tarafından
Bilgisi olan var mı kızlar 
0 oy
tarafından
Korkulacak birşey değil canım 
(4,117 puan) tarafından
İnsallah canım çok saol
0 oy
(29 puan) tarafından
Bende 9 ay boyunca iki kez çıktı. Bir hamileliğin başlarında bir de sonlara doğru. İkisine de kullandım, bir sorun olmadı. Asıl sorun enfeksiyonun devam etmesi. 
(4,117 puan) tarafından
İnsallah kültür testinde çıkmaz ve devam etmez canım ya
(29 puan) tarafından
İnşallah, bol bol su için. O ilacı da için düzelir. Dışarıda tuvalete girince oluyor ben de, siz de dikkat edin
(4,117 puan) tarafından
Canım hic gitmem dışarda tuvalete inan asla giremem sadece hastanede idrar tahlili vermek İcin girdim o gün onun dışında asla avm hastane tuvalet kullanmam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 147 göst.
0 oy
6 cevap 115 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ebrusmsk (482 puan) tarafından soruldu