0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Kızlar oğlum bir aya yakın eeg sonucu iyi çıkmadı beyin dalgalarında bozukluk var dedi doktor neyden kaynaklanıyor bilmiyrm iyimi kötümü blmiyrm dokotr çocuklarda tedavide iyileşir dedi ileriki zamanda nette baktigima göre nöbet fln oluyo ama.oglumda nöbet yok kasılma fln yok sadece göz dalması oluyo sizinkilerin belirtisi neler varsa 

4 Cevaplar

0 oy
(14,004 puan) tarafından
Benim oğlum da 3 kez nöbet geçirdi doktorlar şüpheleniyor mr ve eeg çekilecek
(1,493 puan) tarafından
Kasılma fln mi oldu
(14,004 puan) tarafından
Kasıldı kendinden geçti bilinci gitti kafasını bile tutamiyordu çok şükür diyorum 3 nöbeti de kucagimdayken geçirdi yoksa yürüyor olsaydı düşerdi
-Reklam-
0 oy
(15,777 puan) tarafından
Gorumcemin oglu epilepsi. 1 kere nöbet geçirdi hastaneye götürdü öğrendi epilepsi olduğu yılda 2 3 kere röntgen çektirir ama uyudugu zaman çekiyorlar en iyi sonuc uykuluyken belli oluyormuş. Bi şurup var onu kullanıyor her gun ayni saatte 2 yıldır kullandı simdi yavas yavas azaltıyor sonra yine rontgen çekecekler sonuca gore ilaci ya kesecekler ya da devam edecekler 
(1,493 puan) tarafından
Evet canim uykuliyken çekiyorlar sürüp ta tegretol diye bı şurup bizde kullaniyrz 5 şişe bitirdik bakalım kan sonuclarina göre ne derse artık
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Benim oğlumda kasılma oluyor yani nasıl desem ellerini sıkıyo gittik eeg çekildik temiz çıktı şükür ama hala devam ederse getir dedi bidaha gittik dedi ki beyin 24 saat çalışıyo uykudayken 20 dakikasını görebiliyoruz o yüzden takip etmek lazım dedi ara ara yine oluyo bilmiyorum size tam net nasıl anlaşıldı
(1,493 puan) tarafından
Benimkini ben fark ettim daliyodu gözü 5 10 saniye fln duymuyodu o sıra bnde psikiyatriye goturuyodum oda norolojiye yolladı işte ilkin eeg istedi  sonrada emar istedi eeg kötü çıktı emarda bişe çıkmadı
0 oy
(3,778 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben kendim epilepsi hastasiyim canim çocuklarda daha cabuk iyilesme goruluyor bu konuda gecmis olsun benimde beyin dalgalari normal çıkmıyor dalgalanmalar var
(1,493 puan) tarafından
Rabbim hepsine şifa versin oglumada insalah evet doktorumuz öyle dedi
(3,778 puan) tarafından
Aminn inşallah canim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 397 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S.Plt (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (194 puan) tarafından soruldu
0 oy