0 oy
912 göst.
Aile kategorisinde (1,493 puan) tarafından
tarafından kapalı
Öncelikle biz kimiz ?

Biz 15/05/2017’den itibaren, Almanya’da ve Türkiye’de aktif olarak faaliyet veren girişimcilik programı adı altında, evde istihdam sağlamak amacıyla kurulmuş olan kurumsal bir firmayız.

Türkiye/Sinop : Sakarya caddesi no : 56/1b Boyabat/Sinop

Sistem Nasıl Çalışmakta ?

Sistemimiz KAZAN – KAZANDIR mantığı ile ilerlemektedir. Sizde size gönderdiğimiz malzemeleri, (size iş hakkında detaylı video anlatımı göndereceğiz.) sadece süslemesi veya paketlenmesini yapıp bize göndereceksiniz.

Tüm malzemeleri biz göndermekteyiz.

KAPORA ALMIYORUZ! 

Efendim size ilk gönderimde 1000 adet ürün göndereceğiz. Ürün başı 1 TL ücret karşılığında bu ürünlerin süslemesini ve paketlemesini yapacaksınız.

Aylık olarak toplamda 5000 adet ürün gönderimi yapabiliyoruz. Ürün başı

1 TL  × 5000 ürün = 5000 TL kazanç elde edeceksiniz.

Şuanda yoğun olarak sabun paketleme mevcuttur.

Nasıl kızlar kapora istemiyolar 
notu ile kapatıldı: Yasak post

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben bunlara asla inanmıyorum ne olur ne olmaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aa heryere kargonuz varmi
tarafından
Hala anlamadı bence neyse :D
(1,493 puan) tarafından
Evet varmış kargoları
tarafından
Anladım yağmur çetin cim bize soruyor nasıl sizce diye  bende diyorumki dolandırıcılık olabilr diyorum anlaşılmadı galiba :)
tarafından
kargoları var mıymıs vs desen anladıgını anlardım da dırek post sahibine kargonuz var mı dıyınce hala onu iş veren sandıgını dusundum :D
tarafından
Yok son cümlesini okumadım direk yukarıyı okudum yazdım işveren sandım sonra yorumda yazınca tekrar okudum anladım gülüm:):):)
0 oy
tarafından
kımsenın besavadan 5000 verecegıne aklım yatmıyor en en fazla asgarı dıyelım bılemedım 
(1,493 puan) tarafından
Blmiyrm ki  aslında kapora istememeleri güven veriyo
tarafından
kapora ıstemez ısı yaptırır para vermez ugrasınla kalırsın sozlesme vs de yoksa ıspatlayamazsın da kalırsın oylece
tarafından
Bak işte ben yapıp göndersem emeğimin karşılığını vermezse oda var
(2,435 puan) tarafından
zaten bu tarz işlerden kapora alanlar kendini güvene alıyor. Ha sana verse güven için kapora anlıcam :)
0 oy
tarafından
İnanma bence sonuçta kimlik bilgilerini vereceksin 
(1,493 puan) tarafından
Aklıma geldi evet kimlik istemediler ama daha
0 oy
(2,435 puan) tarafından
Hiç güven vermiyor. O 5000 i zaten tek başına ayda zor yaparsın. 
tarafından
5000 kolaymı bu zamanda herkes parasız herkes yapardı bu işi güvenilir olsaydı ben korktum boşver kafam rahat boyle
(2,435 puan) tarafından
Para az demedim 5000 ürün diyor farkettiysen. Onu sana al ne zaman bitirirsen demiyor böyle sayfalar. Şu gün teslim diyor. Ekip kurmanızı istiyorlar genelde  bu tarz işlerde . Mesela siz 3 5 komşunuzdan toplayıp 5000 ürünü tamamlayacaksınız.
tarafından
Valla burda yapan var yok değil ama emek veripte karşılık  alamamakta var şimdi 5000 tanesi 1 tl 5000 tl yapıyor güzel ama işte ürün gittikten sonra  para vermeseler ben komşulara ne derim bu defa   birde sözleşme falan yoksa guvensiz
(2,435 puan) tarafından
Yani böyle işlere görülmeden telefondan vs girilmez. Yengem yapıyordu bi kadından gidip alıyordu parça işi abiye önü işliyordu eskiden.
(1,493 puan) tarafından
Yok kuzum zaman süresi yokmuş

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 6565 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde selinylmzzz (41 puan) tarafından soruldu