0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum 13 gunluk 2 gündür gaz sancımiz oluyor gündüzleri hemde öyle bir geliyor ki sanki etini koparıyorlar öyle bir ağlama mosmor oluyor elimde hep aynı saatlerde oluyor birde yediklerime çok dikkat ediyorum ama anlamadım neden gün içinde de hep gazını çıkarıyorum öyle yatırıyorum yerine ama anlamadım gitti

6 Cevaplar

0 oy
(1,617 puan) tarafından
Gaz damlaları alabilirsin canım bende çok çektim 2 aya girecek değişen bişey yok hala aynı 
tarafından
Ne aldın gaz damlası peki
(1,617 puan) tarafından
Biogia metsil nurse harways nurse harways colex
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet bacım mutlaka gaz damlası yazdır.bizde biogia vardı iyiydi heralde bilmiyorum yani pek çok sıkıntı yoktu bizde de.cogu kişi de nurse harways öneriyor.senle alakalı olmaya da bilir tabii.sen de kimyon anason ve kimyon icebilirsin.ama gaz damlası alsan tam olur böyle zor geçer 
tarafından
En kısa zamanda alicam inşallah
0 oy
(1,857 puan) tarafından
Gaz damlası alıp bide bebek gazi çıkarmak için olan masajlardan yaparsanız çok iyi olur.
tarafından
Masaj yapıyorum ama gazı olduğun da öyle bir ağrıyor ki kucaktan bırakmak mümkün değil
0 oy
(118,989 puan) tarafından
gaz damlasi al nurse harweys iyi
tarafından
Herkes aynısını demiş en kısa zamanda Alicam
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Nurse harweys gaz damlasi al o çok etkili oğluma tek o iyi geldi umarım size de iyi gelir . 
0 oy
(7,818 puan) tarafından
Hep aynı saatlerde ağlıyorsa büyük ihtimalle koliktir valla ne kadar gaz damlası kullansam da olmadı benim bebeğim hala çekiyor gazdan 42 günlük sürekli ikiniyor bu durum beni mahvetti
tarafından
Çok şükür bugün yapmadı ama genel olarak sürekli kucakda bı sırt ovmasi beden masajı istiyor gibi altına yapamıyor gazını çıkaramıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 243 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
0 oy
8 cevap 532 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu

377,226 soru

11,289,230 cevap

34,698 kullanıcı

...