0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar merhaba öncelikle ben de polikistik over var doktora gittim asi tedavisi kullanarak yumurtaları uyaralim dedi ve uyardık çatlama için 18 20 mm kadar oldu iğneyi vurdum ve ben çatladığını sandım doktor daha sonra çağırmadı kontrole ve bu ay tekrar adet olunca gittim fakat yumurtalarım çatlamamış olduğu gibi duruyordu görünce kısa süreli bi şok geçirdik. Daha sonra doktor bi tedavi uygulayamam dedi şuan yumurta uyarılmaya müsait değil dedi bizde çıktık eve geldik. Daha önce yaşayan bilen var mı acaba doktor catlatma ignesi kullandığın halde olmadı dedi başka bi sıkıntı var gibime geldi ama beklemek istedi. 

Birde ben 1 ay beklerken bitkisel tedavi almak istedim tanıdığımız bi lokman hekim vardı ona gittim bir kaç eşya hazırladı ve onları yarın alacağız bitkisel kullanıp faydasını gorenleriniz de oldh mu acaba şimdiden herkese teşekkürler 

3 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bi fikri olan yok mu kızlar?
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Adetin 21. Günü progesteron tahlili yaptinmi
(60 puan) tarafından
Hayır yapmadım sanırım en son yaptığım testler estradiol diye geçiyor oysa da bilmiyorum
(299 puan) tarafından
Ben yarın vercem onu bu ay hsg çektim tedavi olmadım bakalım çatlama olmusmu sende ver bnce bide inofolic combi kullan
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Doktor banada yumurtalarımın birikip çatlamadığını söyledi bana şeker hastalarının kullandığı hapı verdi 1 hafta içtim hamile kaldım  ondan önce bi düşük yapmıştım onda soğan suyu içmiştim... ikincide düştü üçüncüde kendiliğimden kalmıştım.
(299 puan) tarafından
Ben onu kullaniyom gene olmuyo galiba stresten olmuyo
(60 puan) tarafından
Bana hiç bir ilaç vermedi bir ay bekleyelim dedi ona göre hareket edelim dedi ama ben dayanamadım gittim lokman hekime macun felan aldım inşallah o fayda verir
(299 puan) tarafından
Pcos varsa hemen tedavi ye başla bnce yoksa çok uğraştırır canım
(60 puan) tarafından
Gulannn canım bende kullandım geçen yıl sadece kilo yaptı bende 3 ay kullandım hatta bir tek sadece 1 ay adet olabildim henüz kendi başına gebe kalmadım 1 kez kaldım o da aşılama yaptım ve düşük oldu tedaviye de başladım yasin küçük diyorlar ama zararın neresinden dönsen kardır diyorum
(299 puan) tarafından
Kaç yaşındasın hangi ilacı kullndin genç yaşta anne olmayı çok isterdim işte kürtaj oldum kısmet olmadı
(3,282 puan) tarafından
Kızlar bide sıkıntı stres sakın yaapmayın acaba bu sefer oldumu olucak mı demeyin afedersiniz zevkine bakın inanki kafaya takınca olmuyo ben tam kafamdan çıkardım olursa olur kısmet dedim hamile kaldım hemen
(60 puan) tarafından
Ben 22 yaşındayım önce şu şeker ilaçlarından kullandim glifor diye sonra baktım olmuyor 2 ay doğum kontrol hapı kullandım bıraktığım anda tekrar olmadı sonra aşılama yaptım o da düşük oldu sonra klomen kullandım o da sadece 2 ay fayda ettim 3. Ay olmadı daha sonra rahim filmi çektim bi sıkıntı çıkmadı araya bi 3 4 ay zaman girdi bazı sebeplerden gidemedim doktora daha sonra gittim gonalf diye iğne var kullandım ovitrelle catlatma ignesi kullandım ama çatlamamış dedi doktor Öyle kaldı şimdi dr bitkisel basladim
(60 puan) tarafından
Fatma keşke bende öyle olabilsem ama çok takıyorum oldu mu olavak mı diye olmayınca ister istemez üzüyorum kendimi Allah'tan ümit.kesilmez ama yavaş yavaş kendimden ümit kesiyorum
(299 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı bnde kullandım sonra ki gene olmadı 11 aydır kürtaj oldum metformin alıyorum glifor mg olarak daha ağır bide folik asit kullanıyorum ben her ilacı kullandım olmadı daha aşılmaya gecmedik
(299 puan) tarafından
Kac yılık evlisin
(299 puan) tarafından
Bu bizim suçumuz degilmi evlat hasreti çok zor bı durum rabbim kimseye yasatmasin
(3,282 puan) tarafından
2 düşük yaptım çok iyi anlıyorum seni rabbimden ümit kesilmez ümitsizliğe kapılma rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olur vakti var demekki daha. Rabbim tez zamanda sizlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
(60 puan) tarafından
Bende çok ilaç kullandım ama bilmiyorum inşallah bi sonuç alabiliriz bu sefer bitkiselden umutluyum inşallah olur. Sen de bi dene derim herkes çok faydalandigini söylüyor. Ben aralıkta hayırlısıyla 3 bitiyor 4 e giriyoruz canım ama ben tam 1.5 yıldır başladım tedaviye başta biz istemedik sonra olmadığını fark ettik ve öyle gittik doktora
(60 puan) tarafından
Amin inşallah fatmacim güzel duaların için teşekkürler ☺
(299 puan) tarafından
Alalh razı olsun boşuna kür falan denemeyin yumurtalık kalitesi doğuştan gelen bi durum tedavilerinizi bırakmayın ne olursa olsun çift çizgiyi bizde görecez her nekadar uğrastrsada umutszluga kapılmayın ❤️
(60 puan) tarafından
Gulannn aslında bizim suçumuz değil Allahın elinde olan bisey rabbim istese herkese verir ama olmayan yerinde gitmeyen şeyler var demekki herşeyin bi zamanı var diye düşünüyorum sadece biraz sabırsıziz
(3,282 puan) tarafından
Ben evlendiğim ilk günden  itibaren hiç korunmadım  kasımda 4 senem biticek 5 e giricem oğlum 8.5 aylık. Hayırlısı olsun inşallah canım
(60 puan) tarafından
Ya ben bu kez de onu denemek istiyor zaten 1 ay tıbbi bi destek görmeyeceğim en azından denemedim demem
(3,282 puan) tarafından
Benim abimde korundu onlarında 2 sene biticek kasımda  şimdi istiyolar ama olmuyo doktorlarda bişeyyok bekleyin diyormuş kısmet vakti var demekki diyorum
(60 puan) tarafından
Bende hiç korunmadım ama nasip meselesi  işte maşallah rabbim yavrunu sana bagislasin ❤
(3,282 puan) tarafından
Amin sağol canım tez zamanda sizinde haberlerinizi alırız inşallh
(60 puan) tarafından
Korunma olunca doktorlar korunma bittikten sonra 1 yıl bekletiyorlar ama ben hiç ilk günden beri ne ben ne eşim korumadık kendimizi ama nasip olmayınca yapacak bisey yok malesef
(60 puan) tarafından
Inşallah canım benim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu

379,663 soru

11,365,111 cevap

34,842 kullanıcı