0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 2 yaşına girecek kızım var. Kardeş istiyorum aslında ama biraz borçlarımızda var.  Kararsız kaldık. 

30 Cevaplar

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ya ben çocukların tek büyümesine karşıyım illaki bir kardeşi olmalı her insanın :) 
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
maddi manevi  psikolojik olarak hazır değilim ben , benim oğlumda 2yaşında .Ona bakarken bile halen zorlanıyorum .

Allah gönlüne göre versin
0 oy
(41 puan) tarafından
Bence tek çocuk valla ben bu zorluğu çektikten sonra büyük konuşmayım ama istemiyorum uzuuuuun bir süre
0 oy
(3,550 puan) tarafından
3. Cü bebeğim yolda Allah İn izni ile. Bir söz var. Rabbim koyunun karnına kuzusunu yerleştirince derede otunu bitirirmiş.bizde öyle çok durumu iyi olan kişiler değiliz. Orta halliyşz. Hatta pandemi de vurdu bizi ama Allah veriyor rızkını. Hiç birinden pişman değilim. Rabbim hayırlı evlat versin de rızk dan asla korkmuyorum. Bu müjdelenmiştir..bak iki kızım var. Bazen öyle kızarım falan ben kızınca birbirlerini teselli ederler. Biri hasta olunca öbürü dayanamaz bakar ona ne derse yapar. Onları izledikçe hatta aklıma geldikçe kalbim bir tuhaf oluyor. İyiki de doğurmuşım rabbim tırnaklarına tas değirmesin... Düşünüyorum da onlar olmasa idi bu hayat ta ne gibi bir kaalem olurdu yaşamak için bilmiyorum.. Allah ımq sonsuz şükürler olsun ki bana onları nasip etti. 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Canım o tamamen seninle alakalı onun bunun ağzıyla olacak değil sen ne zaman kendini hazır hissedersen o zaman doğru zamandır benim de oğlum 28 aylık olacak herkes soruyor ikinci ne zaman falan diye ama ben kendime güvenemiyorum sende ne zaman kendine güvenirsen bakacak durumda hissedersen o zaman yap
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Kardes olmali hemde 2 3 tane bnce:)
0 oy
tarafından
Borçlarını bitir öyle çocuk yap inan hem borç hem çocuk çok sıkıntı 
0 oy
(610 puan) tarafından
Keşke istediğimiz vakit olsaydı sıralardım :)
0 oy
tarafından
Kardeş candır çocuk kısmeti ile gelir bnm kızım da 2 yaşında daha bir buçuk aylık hamileyim bebeğin usluysa işler biraz daha kolay geliyor çok şükür yolunda şimdilik
0 oy
(775 puan) tarafından
Kardişi tabi olsun ama zaten erken çocuk doğana kadar hadi 3 olsa yine erkek bebek olduğunda çocuk en azında tuvaletine gidip, yemeğini tek başına yiyebilsin

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 778 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde meryemcknn (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 2,313 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (898 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 367 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ummuhanemir (749 puan) tarafından soruldu

396,413 soru

11,857,867 cevap