0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 2 yaşına girecek kızım var. Kardeş istiyorum aslında ama biraz borçlarımızda var.  Kararsız kaldık. 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstiyorsan yap kızına da arkadaş olur Allah verir kısmetini
tarafından
Komşunun kızı var 5 yasında ondan ayrı durmuyor. Kardes istiyor musun diyorm istiyorum diyo :)
tarafından
Oy ne güzel yap hemen durman hata hem ne biliyon düşündüğün ay hamile kalacağını başla hemen çalışmalara :D benimki 10 aylık eşim peşimi bırakmıyor çocuk çocuk diye ben nasıl kurtulacam bilmiyorum :D
tarafından
Benim ki de borç bitmeyince olmaz diyo tersine :)
tarafından
Keşke benim kocamda öyle olsa kaçacak delik arıyorum bahaneler de tükendi yenisini üretemiyorum
tarafından
Benim ki bu konularda daha objektiftir
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Her bebek kısmetiyle gelir:)

tarafından
Bu aralar sık duyduğum cümle :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bebek rizkiyla gelir allah hayırlısı ise  nasip etsin
tarafından
Amin tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Durumun enerjinin gücün varsa tabiki kardeş herşeydir.

Ama güç kuvvet durum yoksa yeni bir çocuğun günahına girmeye gerek yok bence
tarafından
Cocuk doğana kadar borc falan kalmazda bilemedim
tarafından
Benm borcum vardı gücüm yoktu. Rabbim gönderdi bir bebek korundugumuz halde hamile kaldım. Valla kısmetiyle geldi. Ama sonrası zorluyor işte
tarafından
Hayırlı diyelim o zaman
0 oy
(268 puan) tarafından
Fikiri kendine sor canm 2 taneye yeterim hem maddi hem manevi dersen tabi yap ama diger bebeginde kucukmus daha sut kokulu azcik daha beklesen 4 yas ideal derim
tarafından
Tesekkür ederim yorumun için
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Borçlar biter elbet ille simdi olmak zorunda mi :). Kardeş candir ...
tarafından
Orası öyle tabiki
0 oy
tarafından
Bende Allah'ın izniyle şunu bir dogurayim . İnan ki istemiyorum ya valla billa hadi maddiyati geçtim psikolojik olarak baya sene toparlanamam gibi .
tarafından
O Bi doğsun var ya bundan bitane daha olsun diyeceksin :)
tarafından
Dogurayim da gelip yazacam sana :)
tarafından
Yaz vallahi :)
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Benim oğlum da 2 yaşına yeni girdi bende istiyorumm ama beklediğimiz bi para var olursa borcum harcım birşeyim kalmayacak belki evim de olur hani bunlar olursa diyorum eşime 2. Çocuğu yaparız :))) 
tarafından
Bizim de var beklediğimiz bir yerden ama gelecek gibi değil :)
(1,718 puan) tarafından
Ahhahha bizim de :))))
(1,718 puan) tarafından
Ama yine de umut ettik bakalm :)
tarafından
Sıkıntı bu isler Bi bez dünyanın parası olmuş :)
0 oy
(3,275 puan) tarafından

Ben çocuklarımdan çok çektim hala çekiyorum Rabbim sağlık ömür versin yavrularima ama büyüğü 6yasinda küçüğü 20 aylık bir çocuk bukadar mi inat bukadar mi aksi olur Allah'ım beni bitirdiler 2sene önceye dönsem tek çocuk yeter derdim ama nasip işte karar senin:D

tarafından
Demeyeydin iyiydi :)
(3,275 puan) tarafından
İnan cam kapı kapatıyorum ağlama sesinden rezil oldum millet çocuğa birşey yapıyorlar sanacak diye büyüğü desen 1e başladı ödev yaptiramiyorum zor bu işler
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim oglumda 14 aylık esim çok istiypr ama ben ben biraz kararsizim acaba yapabilir miyim gücüm yeter mi diye çok şükür maddi olarak kötü değiliz ama ben manevi olarak biraz cokuslerdeyim maddi manevi gücün iyiyse yap yasi da küçük değil sonuçta bebeğinin 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(5,383 puan) tarafından
Kardeş cok güzel birşey ama bu devirde de insan cocuk dogrumaya da korkuyor. Neyse bize şimdilik Bi tane yeter Allah olmayanlara versin 
tarafından
Amin canım
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Borç yiğidin kamçısıdır diye bi ata sözü vardır bilmen bilirmisin :) 

Kardeşi olmalı bence vücudun hazırsa, ve biraz imkanın varsa iki bebeğe yetecek 
tarafından
O kadar kötü değil durumda bakalım
0 oy
(758 puan) tarafından
Kızım 22 aylık ve 6 aylık kardeşi var çok güzel oldu valla 
tarafından
Benim kızımda 22 aylık
(758 puan) tarafından
Aaa ne güzel kız aynı bizimkiler
tarafından
Doğum tarihi ne sizin tam olarak
(758 puan) tarafından
6 Aralık canım
tarafından
28 Kasım bizimde
0 oy
tarafından
Bnde iki yaşını gcti kzim bnde bı kardeşi olsn istyorum.ama clsmakta istyorum etrafmdaklrde çocuk dusunyosan heemn yp ara vernce zorlanrsn diyor ama kararszm borç çok yok öyle ama clsmkta istiyodum
0 oy
(3,129 puan) tarafından
Tek çocuk.......... 
0 oy
tarafından
Kardeş şart bence ama tabi borç varken yapıp sıkıntıya girmek de doğru değil doğru zamanda rabbim nasip eder inşallah 
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Vallahi kardeş candır ya bende de var 2 tane bazen birbirlerine girseler de birbirilerine sarılmaları kızımın abbbiii oğlumun kardeşimmm demesi varya herşeye bedel 
0 oy
(5,164 puan) tarafından
Benim ikinciye cesaretim yok enerjim bitti
0 oy
(7,561 puan) tarafından
Benim oğlum 3 yaşına girecek ben borç var diye 1 sene daha erteledim. Bence 2. Icin hem maddi hem manevi hazır olmak gerekiyo beze, kiyafete her Allahın günü zam geliyo market fiyatları uçuyor. valla 2. Yi şimdi yapıp kendimize zorluk çıkaracağımıza beklemeyi tercih ediyorum. Tabi yine de karar senin
0 oy
(754 puan) tarafından
Ben 3 tane istiyorum ama henuz bi tane bile olmadi:) bence kardeş önemli..
tarafından
Haha kız sen bir tane yap bakalım ikinciyi 3 u istediğin kadar isteyecekmisin onu konuşalım :)))))
(10,269 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2 bebem var 3. istiyorum cnm.gel konuşalım biri 2 buçuk yaşında biri 1 yasinda ama sonra istiyorum tabi
(754 puan) tarafından
Bence isterim gibi canim yaa:))
(10,269 puan) tarafından
Ya bi çocuğun kardeşi olmalı cnm

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 730 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde meryemcknn (2,591 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 2,258 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy