0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

ay dilimi isiriyimde agri cekmiyim ikidir duzenli oluyorum ve agrisiz oluyorum sebebi ne olabilir ki genc kizligimdan evlendigime kadar gebereme kadar agri cekerdm

not dogumdan sonra degil kizkar uzerinden 2 yik gecti dogumdan snrada agriliydim

9 Cevaplar

0 oy
(2,135 puan) tarafından

Üzümü ye bağını sorma .

Darısı başıma:D

tarafından
ahahahah knsallah canim benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vücudunda enfeksiyon felan varsa o bitmiştir belki
tarafından
ayy olabilirmi insallah ya
tarafından
Evet olabilir enfeksiyon çok ağrı yapaar
0 oy
(715 puan) tarafından
Doğum yaptın mı çünki bende öyle ilaç almadan duramıyordum etrafa saldırıyordum ağrıdan ağlıyordum doğumdan sonra geçti 
tarafından
kizlar dogum yaptim ben iki yol daha agrili adet oldjm suan oyle oldu
(185 puan) tarafından
Evet sezeryandan sonra kesildi benimde tanıdığım bir arkadaşında..demekki yanlış bir durummuş  sadece normal doğumdan sonra düzelir mantığı.. deli gibi karin ağrısı çekerdim mutlaka acillik olurdum..
Doğumdan sonra çok korktum  emzirirken ilaç icemiyecem diye nasıl dayanışma derken mucize gibi birsey bu sıfır ağrı.. sonra dedim acaba emziriyorum diyemi böyle ağrısız oluyo ama emzirmeyi kestikten sonrada sıfır ağrı allahima bin şükürler olsun...
Şimdi ki korkum 2. Doğumdan sonra  değişip ağrı geri gelir mi..
Ne cektik bu sancılardan yaa:))
(1,352 puan) tarafından
Ay umut oldun bana inşallah hep böyle ağrısız geçer
(185 puan) tarafından
Inşallah canım.. öyle bir agriydiki anlatamam.ben adet olduğumu gördüğüm ilk anda nokta dahi kan görsem  ağrı gelmeden ilaç içerdim ancak böyle önüne geçebilirdim yoksa ağrı başlayınca  içtiğim en kuvvetli ilaç bile geçiremezdi o derece.. yani korkma inşallah agrin olmaz canım
(715 puan) tarafından
Bilmiyorum ya kişiden kişiye değişir yada başka şeydendir bazen yedklerinde etkiliyor mesela ben çok yediğim zaman aşırı ağrırdı beslenmeme dikkt ettim sağlıklı beslenince hiç ağrımamya başlıyordu 3 ay önce doğum yaptım 40ımdan sonra adet görmeye başladım hiç anlamadım belki ondan olabilir diye demiştim sendede ama sen baya olmuş doğum yapalı valla bacım artık yediğimiz içtiğimiz hiç bir şey doğal değil ki
0 oy
tarafından

Demekki kendine iyi bakmışsın dondurmayı soğuk suyu filan çok tüketmemişsin :D

tarafından
kiz yok hic corap giymem yaz kis ben hep soguktur hep zemine basarim
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Ay bende ısırıyım. 3 ay önce doğum yaptım. Emziremediğiödem yazz kontrol hapı kullandım. 3 defa adet oldum. Hiç ağrı yok. Bende anlamadım niye böyle oldu
(665 puan) tarafından
Cnm tamamen doğumdan kaynaklı dogum dan sonra o acılar bitiyor sonra yavaş yavaş eskiye dönüyor 3 yıl içinde etrafımdaki bir çok kişi öyle bende dahil
(1,352 puan) tarafından
Eskiye döncek mi dedin seen yapmaa demee :(
tarafından
ben dogumdan sonrada agri cektim adetimde iki yil sonra ilkdefa ikidir boyler
(665 puan) tarafından
Inş bizim öyle olmaz canım bende şimdi keyif çatıyorum 1 buçuk yıldır dogum yapalı ama etrafımdaki bir çok kişi 3 yıldan sonra geri eskisi gibi oldu ama gene dogum yapsan yine ıyi oluyor zamanı dolana kadar:)
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Doğumdan sonra düzelenler var.. Enfeksiyon veya üşütme gibi şeylerde de ağrı çok oluyor ama genç kızlığımdan beri demişsiniz, genç kızlığınızdan beri hergün üşümemişsinizdir herhalde bilemedim :)
tarafından
kiz ayagima hic corap giymem ben acik sacigimdie bide evde ben usutmezsem baska kimse usutmez:D
(1,552 puan) tarafından
Benim üşütüğüm aylar çok kötü ağrıyor valla, dikkat et o zaman kendine
0 oy
(665 puan) tarafından
Dogum dan sonraki adettin mi cnm
tarafından
yok kuzum uzerinden 2 yil gecti dogumjn
(665 puan) tarafından
Valla o zaman bilemiycem inş hep öyle olur çok iyi bilirim o acıyı çok kötüdür
0 oy
(253 puan) tarafından
Kız sebebini bilmiyorum ama eline mendil al oyna yani
0 oy
(7,349 puan) tarafından
benımde ağrım olmasa ama oluyo ısallah doğumdan sonra gecer adet ağrısı bısey cekmem suan cok rahatım tabı hamıle oldugum ıcın :-)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Serife38 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (441 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,909 cevap

34,762 kullanıcı

...