0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Genelde bizim prenses bu saatlerde hareketlenır. Gırdım yagataga baktım hareket yok gun boyu da pek hissetmedim hareketini korktum eşim i de teleşlandırmak istemedim uyandırmadım burada bir arkadas yazmıstı ısık tutunca hareketleniyır dıye bende oyle yapayım dedim telefonun flaşını açtım tuttum bır tarafına baktım yevas yavas oraya ışığa dogru geldı cok sukur dedım cok korktum bırsey oldu diye  Rabbım hamıle olan annelerimizı tek avazda kavuştursun brbeişlerıne sagsaglım saglıkla ınsallah 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,284 puan) tarafından
Ahh o korku yokmu ahh.. sukurler olsun dogdu saglikla smdide ikide bi nefesini kontrol ediyorum.. annelik iste ♡
(2,186 puan) tarafından
Bu bennn uyurkenn surekli bakiyorumm emin olmadan yanindan ayrilmam bu korkular hic gecmicek Anayız biz anaaa ☺❤ dur artini veriyim kuzum ☺
(1,284 puan) tarafından
Analık online ahahhaa ❤  halimden yalnızca analar anlar  :)))
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Amin amin bende çok korkardım hep Allah korusun bütün yavruları
0 oy
(984 puan) tarafından
Galiba benim posttu 

Ben öyle yapmıştım hareket edecekmi diye merak ettim
(762 puan) tarafından
Olabılır. Bayagı korktum aklıma geldi dur yapayım dedim uyuyormuş meğerse uyandırdım bebeişimi
(984 puan) tarafından
Yaaa Rabbim acılarını göstermesin ❤️
0 oy
tarafından
O korkuyu çokk iyi biliyorum bir kaç saat hareket etmesin hemen çikolata yer sola yatardım öyle hareket etmesini beklerdimm 
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Aminn cnm aminn 

2 oglum var o 9 ayi nasil gecirdim bir bn bir Allah bilir psikolojim tamamen bozulmustu hatta bi ara eve ultrason cihazı almayi dusunmustum ama esim bi dur artik dedi:D durdurdu beni

.   

0 oy
tarafından
Hareket azalmasından hastanede yattım çok önemli gün içinde takip yapman gerekiyor eğer yemek yedikten snra tatlı yedikten snra hareket yoksa bir doktora başvurun 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 136 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 516 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Minik yavrum (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 603 göst.