0 oy
296 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar cok ozur dileyerek sorucam kusura bakmayin doktorada muayene olucam ama haftaya gidebilirim anca ilk basta onemsemedim pek genital bolge temizligi yaparken karnimdan dolayi ayna kullaniyorum o ara gordum vajina girisi utanarak soyluyorum et parcasiyla kapali gibi duruyordu dedim dogum yakin oldugu icin boyle oldu herhalde bugunde farkettim vajina girisinde nohut kadar bisey var yumru gibi ayni o konuda bi sıkıntım oldugundan supheleniyordum zaten cunki normal zamandada vajinamda ağri oluyor cinsel munasebette agridan hic duramiyorum zaten size soracagim ne olabilir bu kizlar 37w3 hamileyim bide o yuzden korku sardı icimi kotu biseymi diye

5 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bilen yokmu kizlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Apse olabilir canım doktora gidene kadar ilişkiye girme.. bende de olmuştu doktor apse dedi yani ilthap toplamış dedi benim doğumdan sonra olmuştu 
(3,099 puan) tarafından
Zaten agridan iliskinin zerresini istemiyorum canim korkuyorum artik gecen esimede soyledim sagolsun anlayisla karsiladi muayene olucam haftaya cabuk gecen biseymi ilacla
tarafından
Şırıngayla  çekti o apse olan nohut kadar içini temizledi aninda ağrısı fln kesildi çok rahatladim ondan sonra 1 antibiyotik verdi kulandim 5 gun .. büyük ihtimal sizinde aynisidr hiç korkmayın acımıyor hiç temizledikce ağrısını anında kesildiğini hisedeceksinz
(3,099 puan) tarafından
Daha kotu olmadan muayene olayim bende en iyisi bi yandan dogumda var tam enfeksiyona yatkin olucam daha kotu olmasin cok sagol canim icimi rahatlattin valla kist falan diye korkuyordum
tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin insallah... Enfeksiyon doğumu zorlar biran önce muayene olun hemen geçer zaten
(3,099 puan) tarafından
Normal zamanda agrisina dayanamiyorum canim dogumda hic dayanamam zaten 32 haftalikken doktor muayene etmisti o zaman bile cok agrili oldu tabi doktor belki enfeksiyon falan farketti ama ilgisiz bi doktor oldugundan soylemedi
0 oy
tarafından
Siğil olabilir muhtemelen hiç vajinal muayene olmadınız mi 
(3,099 puan) tarafından
Oldum canim 32 haftaliktim hatirladigim kadariyla ama doktor açılma falan varmi diye bakti sigili biliyorum canim bu cok farkli ya bartolin kistimi acaba dedim alakasi yok internetten baktigimda acaba enfeksiyon vardida o yuzdenmi oldu diyorum
0 oy
(10,417 puan) tarafından
Off bende siğil.var korkumdan gidemiyorum ama o kızım da değil üst kısımda 
(3,099 puan) tarafından
Yok canim benimki sigil gibi degil ya sigil mumkun degil oyle olmaz
0 oy
(50 puan) tarafından
Canım bendede var vajinal varis o doğumdan sonra geciyor
(3,099 puan) tarafından
Canim ama boyle nohut kadar bisey ya variste damarlar belli olmuyormuydu
(50 puan) tarafından
Yok oda varise giriyor bende de 2 tane var