0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Geceden beri uyumadım eşim çanakkalede demiştim ya. Uyumaya çalıstım gözümü kapattığım an sesler var ayak sesleri dırrrrr pııırrrr gibi sesler geliyo bana bu sefer korkuyorum beynimin içinde cığlıklar atılıyomus gibi sanki başımda biri varda kulağıma nefesini veriyomus gibi gözümün kenarında biri varda döndüğüm an kayboluyomus gibi.  Eşim varken böyle seyler yasamıyorum acaba piskolojikmi hala korku var birde çok uykum var ama uyuyamıyorum

10 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Dua oku canim benim yani normal değil tabiki yaninda kimse kalamiyor mu eş sin calismaya flan mi gitti
(394 puan) tarafından
Ya kaynanamlarla altlı üstlü oturuyoruz kaynanam aksam 9 da işe gidip sabah 7 de geliyo eşimde iş için gitti canakkaleye bu aksam dönücek insallah eşim olmadığı zamanlar hep böyleyim onsuz uyuyamıyorum
(42 puan) tarafından
Benim esimin kuzeni de oyle esi saglikci goreve giderken teyzemize bırakıyor kuzeni sizde bire carr uretmelisiniu
(394 puan) tarafından
Annem kalıcaktı bende ama küçük kardeşimin dişi çok ağrıyordu hastaydı eve gitmek zorunda kaldı
(42 puan) tarafından
Sürekli olan bir durumsa kimse düzenini bozmak istemez sen annenin yanında kalabilirsin böyle zamanlarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kendine yapıyorsun canım korku bizim elimizde değil ama onu düşünerek de korkuya yer arıyoruz bende öyleyim 
(394 puan) tarafından
Evet bende farkındayım ama bu elimde değil düşğnmemeye calısıyorum ama olmuyo
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Dualar oku canm bende eşim goreve gidince arada korkuyorum birazda psikolojik olabiliyor ♥️
(394 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Ayetel kürsi 

İhlas 

Felak 

NAS surelerini oku

Ve telefonundan bakara suresini aç son ses ver dinle inşallah geçer euzu besmele çek
(394 puan) tarafından
İnsallah canım sağol
0 oy
tarafından
İlk defa sen tek kaldım galiba kendini korkutmussun bnde esim ilk goreve gidince uyumadım sonra yıllarca gidince  alıştım hamilelikte bile korkmadım 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oku canım kendini korkutma
0 oy
(762 puan) tarafından
Canım korku korkuyu getirir aklına bırsey getirme meye dikkat et. Sen ne kadar korkuyorum dersen o kadar cok korkarsın.  O sesler yok sen sadece yanlız oldugunda oyle geliyor sana 
0 oy
(7,176 puan) tarafından
Sirke al eline yüzüne sür yaklaşmazlar sana. Durduğun odaya da fis fis yap sık yoksa elinde sicrat

Ayetel Kürsi Fatiha suresi Felaket Nas ihlas bunları da 7 ser kere oku her sabah akşam Allah'ın izni ile geçer  
0 oy
tarafından
Bol bol dua oku bitanede eşinin ceketini hırkasını vs. Bişey al koy yatarken yanına 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Böyle zamanlarda en güzel şey dua okumak kendi kendini korkutmuşsun bol bol dua oku ve telefondan sesli olarak aç dinle 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 436 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gulcannacak (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 655 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 806 göst.
+1 oy
44 cevap 1,818 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Melekannem (64 puan) tarafından soruldu