+1 oy
1,825 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Daha önce paylaşim yapmıştım davamız sürüyor çocuğumla iyiyiz ailemle kaliyorum şuan meslegim var oğlum buyusun hemen çalışicam şuan yurt dışinda ki ablam bana buyuk miktarda para gonderdi kendine hayatini kur dedi sağolsun şimdilik harcamadim oglum için beklettim o adi herif hakkinda şikayetim devam ediyor resimleri kaldirdilar artik bu arada 30 gün hapis yatti yine biraktilar boşanicam en kisa zamanda size haber veririm iyiyim soran merak eden herkese teşekkür ederim artik daha iyiyim ailesi peşimizde sürekli boşanma deyip duruyorlar utanmadan o abisi kardeşimi tehdit edip duruyor onlarida şikayet ettik 

44 Cevaplar

+7 oy
(27,352 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Affedilmez birşey şeref yoksunu hepsi ayaklarının üstüne dur ablandan Allah razı olsun ne iyi etmis

-Reklam-
+3 oy
(1,316 puan) tarafından
Sadece otuz günmu yattı bu dünyada gerçekten adalet kalmamis
+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Gerçekten iyi olmanıza sevindim de o neden paylaşmış gerekçesi ne?

Ailesi övünüyor mu bu saçma davranışı ile utnma yok mu 
(7,036 puan) tarafından
Kız ne gerekçesi olacak pislik işte ga.vatlik paraylami ha.vat işte ne olcak pislik
(210 puan) tarafından
Fantezi...bazilari karisina baska adamlarin iltifat etmesnden hatta afedersiniz karisiyla yatmasindan buyuk zevk duyar. İgrenc bi fantezi sekli ama ülkede cok fazla var bunlardan. Eşini razi edip eve arkadas bile getireni gordu bu gozler...
(7,036 puan) tarafından
Yok artık tövbe yarabi Allah'ım sonumuzu hayra çıkar şeytanın şerrinden vesveslerinden koru sen bizler ay tövbe tövbe tövbe
(2,062 puan) tarafından
Cuckold durumu
Es değiştirme partisi mi
(210 puan) tarafından
Aynen öyle bildin
+1 oy
tarafından
Canim benim çok mutlu oldum iyi olmana
(119,318 puan) tarafından
Arti meltoma
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Evet canım hatırladım. Hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah işini rast getirsin bundan sonra kuzum
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
tarafından
Hatırladım canım allah güç kuvvet versin sana ve evladına o adamı da ıslah etsin 
0 oy
tarafından
Bundan sonraki hayatında oglunla huzur mutluluk eksik olmasın canım. O pislikte sürünsün inşallah.
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım oglunla birlikte yeni hayatınızda hep mutlu olun inşallah 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
İnşallah güzel bir hayatın olur bundan sonra 
0 oy
tarafından
Bu suçtan sadece 30 gün mü ceza verdiler? Gerçekten üzülüyorum böyle basit cezaları duyunca.. İnşallah bundan sonra hakkında herşeyin en hayırlısı olur. 
0 oy
(487 puan) tarafından
Hatırladım canım iyi olmanıza çok sevindim çok çok daha iyi olun inşallah.ablandan da Allah razı olsun ne güzel iyilik yapmış o eşin ve aileside ettiğini fazlasıyla bulur umarım.hakkinizda hayırlısı olsun bundan sonra inşallah 
0 oy
tarafından
Boşanma davası açtın mi?
(64 puan) tarafından
Evet dava suruyor
tarafından
Nafaka istiycekmisin
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Burda herkes af ettim dediği için seni merak etmiştim kararlı olmana sevindim hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(7,602 puan) tarafından
Ailenin yanında olması ne kadar büyük nimet çok şanslısın canım.
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Pislik Ahlak yoksunu insanlar.....

Güzel günler gor inşallah canım evladinla
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Allah seni ve yavrunu korusun kötü niyetli İnsanlardan yolun açık olur inşallah 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Bi an once kurtulursun insaallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 579 göst.
0 oy
33 cevap 1,298 göst.
0 oy
6 cevap 516 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu

379,778 soru

11,368,748 cevap

34,850 kullanıcı

...