0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İki kızımda çok öksürüyo küçük antibiyotik kullandı hala devam ediyo öksürüğü bronsitleri var burda bi organik şurup felan okumuştum bilenler varsa yazablrmi lütfen

2 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Prospan diyorsan onu bende çok duydum ilk defa aldım mucizevi ilaç gibi yazmışlar şişe biticek öksürük bitmedi herkeste farklı sonuç alınabilir ben bu on gün içinde iki kere çocuğu doktora götürdüm ciğerleri temiz dendi en son pazar acile gittim alerjik dedi ama hiriltisi devam ediyordu salı çocuk doktoruna tekrar götürdüm antibiyotik başladı prospana devam etti bizimki ağır geçiyor diye mi işe yaramadı yoksa herkese farklı etki mi yapıyor bilmiyorm. Çok geçmiş olsun
(5,721 puan) tarafından
Tamam canım sen ilaclarina devam et kontrole gidince dinler bakalım o zaman ne diycek makineyi parayla aliyorsnuz dmi
tarafından
Evet cnm parayla almstk
(5,721 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakalım yarın kontrole gidicez gerek kalmaz umarım çok geçmiş olsun benimkiler beş bucuk yasndalar ikizler çörek otu yağı aldım ayaklarinn altına sür falan dediler yine de sende sor belki faydasi olur
tarafından
İns bian önce toplarlar ya halleri kalmadı oksurmekten Rabbim sizede şifa versin inşallah
(5,721 puan) tarafından
Amin amin çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Prospani bizde geçen hafta kullandık bebeğim oksuruyordu şişenin dibine gelince anca hafifledi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 54 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annesinin Umudu (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesmm (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

377,213 soru

11,288,650 cevap

34,696 kullanıcı

...