+1 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (1,698 puan) tarafından

Kızıma oda yapmıstım ama kullanamıyoruz. Ne zaman kullanıcam kim bilir. Her girdigimde oynayamadıgı oyuncaklarına, ilgisini cekmeyen süslere ve fizik tedavi aletlerine bakıp üzülüp cıkıyorum. Artık kıs geldi, giysilerini burada kurutucam hep üzülemem degerlendirmem lazım. İnsaallah bir gün bu odaya halısını yatagını hangisini alayım kızım su rengi bu rengi seviyor diye post acabilirim :) 

image

10 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen daha dur annesi. O ileride iyleştiğinde seçmek sana kalmicak. Pembe olsun dicek sarı olsun dicek bu olmaz banane dicek kendisi swçecek hepsini sen daha duuuur annesiiiii ❤️❤️❤️❤️ 

O dikkatini çekmeyen süsleri tıngır mıgır sağına soluna takıp takıp gezecek evde herşeyin başı tevekkül. Rabbim onun güçlü bir kız olmasını istiyor savaştırıyor ki ikeride kolay kolay yıkılmasın ❤️

Senin üzüldüğün şeyler prensesimizi güçlendiriyor aslında rabbim kime dermansız dert vermiş ki? Her şer görünen olayda muhakkak ki bir hayır vardır bunu sakın unutma olur mu❤️❤️
(1,698 puan) tarafından
İnsallah Yagmurum insallah.. hep tevekkül ediyorum hep güclü duruyorum. Sonra kenarda kalmıs bi oyuncagını görüyorum elime alıp saatlerce öyle bakakalıyorum. İnsallah bir gün onun elinde görürüm..
Sağol bitanem Allah razı olsun❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neyi var kuzum yavrunun
(1,698 puan) tarafından
Bilmiyoruz canım. Epilepsisi ve gelisim geriliği var. 17 aylık ama sanki 2 aylık gibi. Yürümüyor konusmuyor oturamıyor bile. Oyun vs de oynayamıyor. Cabalıyoruz arastırıyoruz..
tarafından
Yanlış anlama kuzum Sma olabilir mi onun içinde bir götürsen
(1,698 puan) tarafından
Yok degil canım
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Yüreğimi dağladin Melike Rabbim sana o günleri göstersin inşallah evde cocugun dağıtma koşma diye söylene söylene gez inşallah 
(1,698 puan) tarafından
Zaten aglamaklıydım sen de beni aglattın güzel duan icin sağ ol canım inşallah..
0 oy
tarafından
Rabbim yavruna şifa versin kuzum inşallah hemde bol bol
(1,698 puan) tarafından
Allah razı olsun insallah :(
0 oy
tarafından
Rabbim evladına şifa versin size koşup koşup sarıldığı boynunuza atlayıp annem babam dediği günleri göstersin inşallah kulun kula duası geçermiş kimin duasi kabul olur belli olmaz Rabbim size bağışlasın evladıni şifasını versin inslalah 
(1,698 puan) tarafından
Amiiin, Allah razı olsun kuzum..
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hepsi olacak kuzum inşallah ❤️
(1,698 puan) tarafından
İnsaallah canım benim ❤️..
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ooyy insaallah en kisa surede kizim su odani toplaa artik ammada da dagitmissin die seslenirsin canm 
(4,152 puan) tarafından
Evet bugun bana guzl bir ders verdin canm...

Hergun sana ve kuzunaa hic skilmadan unutmadaan dua edicemm ins dua kapimin acik oldugu zaman denk gelir ⚘♥️♥️♥️
(1,698 puan) tarafından
Allah razı olsun canım cok teşekkür ederiz ♥️♥️
(4,152 puan) tarafından
Amin kuzum hepimizdenn..

Ben sizi merak ederim artik arada mesaj atip rahatsiz ederim kuzuyu sormak icin
(1,698 puan) tarafından
Ne rahatsızlıgı canım olur mu öyle sey ♥️ Ne zaman istersen yaz cok memnun olurum ☺️
(4,152 puan) tarafından
Tamm ins jerzamn iyi haberlerinizi alirim ♥️♥️
0 oy
(154 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin inşaAllah    ❤️
(1,698 puan) tarafından
Amiiin canım amin.. Çok sagol❤️
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun cnm. Postalarına rastlıyorum cok üzülüyorum. Kizınin adi ne doguma girdiğimde once tum çocuklara sonrada seninde cocugunun ismini anip dua edecegim bi kac cocuk daha var. Allah hicbir cocuga hastalik vermesin inşallah ❤❤❤
(1,698 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun♥️♥️
0 oy
(211 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah üzüldüm ya öyle yazdıklarına hepimizin evladına saglik sihhat versin Rabbim
(1,698 puan) tarafından
Amiiin insaallah canım cok sagol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ummuhanemir (748 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 650 göst.
0 oy
19 cevap 701 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yagmur35 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 529 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,783 puan) tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...