0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhaba 21 haftalık hamileyim.esimle çok sorunlar yaşadık.su an ailemin evinde kalıyorum.esim biraz değişik bir insan.ilk evliliğinden olan çocuklarımla ilgili sorunlar yaşadım.evden ayrıldığım günden beri barışmak istiyor yalvarıyor ağlıyor birdaha asla olmayacak seni asla uzmuycem diyor degisicem diyor ama ailem kesinlikle gitmemi ve bosanmami istiyor gidersen biz yokuz diyorlar.arada kalmış vaziyetteyim.ne yapacağımı şaşırdım.ailem kesinlikle eşimi istemiyor.cunku çok şeyler yaşandı.yine aynı şeyleri yapacak üzüleceksin diyorlar.bana bir akıl verin lütfen.babasiz da büyütmek istemiyorum.hersehi düşünmekten çok yoruldum.

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum huzursuzsan o ortamda çocuk büyütmek daha zor eğer ailen sana sırtını dönerse ve sen yine aynı şeyleri yasarsan bu sefer kendine yaparsın 
-Reklam-
+3 oy
(14,036 puan) tarafından
Çocuğumu babasız büyütmek istemiyorum değil siz ayrılınca o çocuk öksüz kalmayacak babası ölmeyecek. Çocuğumu huzursuz bir ortamda büyütmek istemiyorum diye düşünmen gerekiyor. Bende babasız büyüdüm sapasağlamim merak etme. Ailene ezip geçme 2 gün sonra aynı seyler olursa gidecek yerin olmaz  
(8 puan) tarafından
Beni kimse ilgilendirmiyor ben seni seviyorum beni sen ilgilendiriyorsun diyor bana.bana pek normal gelmiyor.
(4,698 puan) tarafından
Çok güzel yazmış arkadaş bencede aileni dinle
tarafından
O kadar haklısın ki içindekileri yazdin
+3 oy
tarafından
Aileni seç bence katranı kaynatsanda olmaz şeker. Değişmez.....
(3,452 puan) tarafından
++++++o tabiri çok severim
Ayrıca ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.
tarafından
Aynen öyle
+1 oy
tarafından
Arada kalma 

Eşine söyle gel ailemi ikna et de ona yaklaşmazsa demek ki düzeleceği yok 
(8 puan) tarafından
O gelirim diyor ancak annem babam hicbirsekilde kabul etmiyorlar.gelmesin kovariz istemiyoruz diyorlar.
tarafından
Tuğçemmmm..  Yine ağzından bal damlıyor. Mantıklı konuşuyorsun yine ve yineeeeğğğ
tarafından
Olsun evliliğini kurtarmak istiyorsa aile büyüklerinle birlikte gelsinler senin ailen demek ki gerçekten yılmış ne yaşattıysa artık bilemiyorum ama onların da bir düğümü çözülür ara bulucu olacak insanlar senin ailenin sevdiği saydığı insan olursa oturulur konuşulur
tarafından
Canımsınnn ☺❤❤❤❤
0 oy
(550 puan) tarafından
Ailen arkandaysa aileni sec derim
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Anneni babanı dinle anne baba yanlış yola koymaz çoçuklarını
0 oy
(763 puan) tarafından
Eşini gerçekten seviyosan kimseyi dinleme canim. Ailenle nasil olsa bi sekilde barisirsin
(8 puan) tarafından
Evet seviyorum ama aynı şeyleri yasamaktan korkuyorum ve güvenim kalmadı artık.kac defa ailemi dinlemeyip gittim çünkü.hep rezil oldum.daha 2 yıllık evliyim 10 defa yaptığı davranislardan dolayı ailemin yanına geldim sonra güvenip tekrar gittim ama yine aynı oldu hep.cok güvenim kırıldı.asla istemem yuvam yıkılsın ama o bu hale getirdi maalesef
(763 puan) tarafından
O zaman düşünmekte tabi ki haklisin kuzum. Çünku ilk olan bisey degilmis. Biraz daha bekle.bakalm zaman ne gosterecek. Oda gercekten duzeldiyse belki gelip aileni ikna eder.
0 oy
tarafından
Ben ailemi seçerdim 
0 oy
(119,572 puan) tarafından
senin ilk evliliginden olan cocuklarinla esinin problemi olmus anladigim kadariyla yani ailen hakli bi yapan bi daha yapar net sen iyi dusun orta yolu bulamazsaniz sana tavsiyem el oglu icin aileni cigneme aileni sec cunku o kadar cok kadin varki ailesi istemedigi icin siddet gorup susan sanslisin
0 oy
(580 puan) tarafından
Aileni dinle pişman olmazsın.
0 oy
(48,788 puan) tarafından
esin aileni ikna etsin canim
0 oy
(9,315 puan) tarafından
Ailesi arkasında durmayp ne pislik kocaları çekmek xorunda olan kadınlar var. Ailen madem arkanda kesinlikle gitme. Bi insan değişmez yine aynı sorunları yaşayacaksn eminim. Hayırlsı olsun hakkında
0 oy
tarafından
Canim ailen arkandayız aileni seç ablamda aynı durumdaydı babam arasındaydı sonuna kadar ama eşini seçti ve eşi yine aynı şeyleri yapıyor erkekler değişmez 
0 oy
(169 puan) tarafından
Bence barışma yine aynısını yapacak ve senin döneceğin bı kapı olmayacak . Bı yapan bı dhaa yapar madem suçunu biliyor en başından yaomasaydi . Bence çok iyi düşün ailenu seç yine de tercih senin canım .
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Eşin seni gerçekten istiyorsa ailenin karşısına geçip onları ikna etmek için ugraşsın ama sizinkiler yinede istemezse aileni dinle onlar seni iyiligini isterler 
0 oy
(120 puan) tarafından
Ailesinden büyük amca dayilari filan gelsin konuşsun ikna etsin aileni evine git canm evliliğini bozma 
0 oy
tarafından
Gelsin barışmak için çaba sarf etsin aileni ikna etsin gerekirse kapında yatsın uzaktan şöyle böyle demekle olmuyo. Aileni karşına alma ileride basın dara düşerse arkamda ailem var dersin en azından. Bak ne güzel sahip çıkmışlar insanın ailesi gibi yok. Madem pişman kendine güveniyor ailesini alsın gelsin.
0 oy
(10,573 puan) tarafından
Ben güvenmem yapan yine yapar ben kimsenin verdiği söze inanmıyorum ailem her zaman arkamda olsun onları kendimden vazgeçirmek hayatta başıma gelebilecek en kötü şey aileni dinler inan sonunda esin tekrar yapacak ve pişman olacaksın ama umarım olmazsın 
0 oy
tarafından
Yarın bir gün tekrar aynı sorunlarla karşı karşıya kalırsan ailen yine arkanda durur mu onu düşünüp öyle karar ver bence
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Ailen sırt çevirmeyecekse bi şans daha ver canım. Ama ailen sırt çevirirse şuan verilen sözler hep havada kalacak ve ailen arkanda olmadığı için bu sefer daha çok yükleneceklerdir emin ol. Ne yaşadın bilemiyorum ama bir kavgayla bu hale gelmemiştir diye düşünüyorum. Anca mı aklı başına gelmiş. Maden bu kadar çok istiyor gelsin aileni razı etsin. Hem ailen razı olur hemde eşin bu çektiği zorluklardan sonra tekrar üzmez seni. Seni gerçekten istiyorsa ailenin kapısını aşındırır bi şekilde razi eder. Daha olmadı araya aile büyüklerini sevilen sayılan insanları koysun aileni ikna etsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 593 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,955 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Acemi anne162 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 759 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hiramm01 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,040 göst.