0 oy
1,938 göst.
Aile kategorisinde (155 puan) tarafından

Bugün yine tartıştık ailem çok iyi kimse ailem gibi olmaz yok dedi bende ona o yüzden mi ablan bana iftira attı annen beni koyuluyor dedim delirdi boğazımı sıkmaya çalıştı vurmaya çalıştı babamı aradı babam tabi gerçekleri diyince biliyor ailesi nedir tam tersi beni tuttu baktı babam bana hak veriyor tam dedi kapattı görümcem kuzenleri onu engelledi suçu bana attı herkese yüzsüz burnu aşık biri diye beni söyler kaynanam yatar öğlen kalkar bizimle bir yere gelmez yemek yapmayı bilmez soba kurmayı bilmez tabi Kürtçe çok kötü laflarda diyor Türkçe karşılığı daha kötü neyse diyince oda annem hiç öyle biri değil asla laf etmez dedi şuan senden bosanacam dedi ben niye istemiyorum baba evine gidemem zar zor geçiniyorlar vede doğuda yaşayan bilir insanları biraz daha dedikoducu şuan o lafları.kaldiramam  bende kızım az birşey büyüsün şuan okuyorum mesleğimi alım kızımı da alıp giderim diyorum burdan 

Bazen annesiyle öyle bir konusamasi var sanki anne değil eşi bir insan annesine senin gotunu giyim ohh anne senin gotun çok büyük memen büyük oda güler kahkaha atar eşimin pantolonunu çıkarır özel bölgesine dokunur eşim annesinin yanında soyunup iç çamaşırına kadr gider annesine asla laf getirmez 

Onların elinden bir ben çekiyorum Allah biliyor o kadr çaresizim ki elimde az bir para olsa bile yine giderdim bu köpeği.n yanında olmazdım laflarindan bıktım 2ekmek getirir masraf der 30 TL kıza mama getirir masraf der kendiside en güzel sigaralari içer çok cahil biri sen evlendin deceksiniz evet ben evlendim ama görücü usulü konuşmamız bile yoktu 4 ay sonra evlendik keşke o gün birşey olsaydı da bununla evlenmeseydim inşallah hayat bana bir gün guler(( konuşmak istiyorum hep birine içimi dökmek ama kimsem yok annem hasta kardeşim küçük ne anlar kimsem yok kimsesiim(((( eşim keşke iyi biri olsaydı ona sen benm annem babam kardeşim abimsin diye bilseydim arkamda olsaydı ailesinde olduğu gibi

Cvp vermeye bilirim kusura bakmayın ama yazdıklarınızı okuruum

46 Cevaplar

+4 oy
(13,802 puan) tarafından
Böyle insanlarin yaninda kiz cocugu yeristirmek istedigini Emin misin? 
(155 puan) tarafından
Nereye gitcem zatn baba evine gitsem geri gelirim biliyorum gitsem daha kötü geleceğim için seni kovdu diyip dahada başıma eder
(13,802 puan) tarafından
Siginma evine mi gitsen acaba.
(3,551 puan) tarafından
Tebrikler kukuli bu konuya bir sen değindin galiba. Ensest ilişki yaşayan insanların içinde çocuk büyüteceğime gider ailemin yanında açlıktan ölürüm daha iyi. Wlalem de konussun dursun. Büyük ahlaksızlık var ortada. Allah korusun bizleri
(13,802 puan) tarafından
Yani eger ortada gercekten oyle bir iliski varsa ilerde cocugu da kullanirlar diye geliyor aklima. Ben olsam arkama bile bakmadan giderdim.
-Reklam-
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
bunlarin hepsi gercekse dakika durma o evde. bunlarin arasinda nasil bir iliski var boyle :/
(155 puan) tarafından
Evt kardeşime bugün diyince oda şaşırdı ama eşime diyince şaka yapıyorum der şakasına olsa bile ben gördükçe deliriyorum
+1 oy
(7,177 puan) tarafından
Böyle sapik birinden çocuk yapmak, hâlâ onunla evli kalmak büyük başari ..  Midem bulandı isnat ettiğin seylerden
(155 puan) tarafından
İlk hafda da hamile kaldım ve gerçek yüzlerini son bir yıldır gosteriyorlar
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Seni istemeyeni sende isteme
(155 puan) tarafından
Ama gideceğim yer yok mecbur bir iş bulana kadr
(196 puan) tarafından
öyle düşünme kalıcagın yer elbet var kadın sığınma evi baba evinde laf bir gür olur diyorsun madem annene anlat durumu izinlerini al tabi baba anlayışıysa oda sıkıntı doğu tarafı adetleri az çok görüyoruz tvlerde olanları namus konusuna dönmücekse olayınız annene anlat kendini anca kadın sığınmada rahat bulursun en azından laf edem olmaz psikolojik olarak sana kötü davranan Allah yardımcınız olsun
0 oy
(895 puan) tarafından
Hic kimse ailesine laf soyletmez cnm.ama diger kisimlari okurlen sok oldum.bu nasil anne ogul iliskisi ya
tarafından
Belliki kaynana veya kayinpeder post sahibinin kocasina hamileyken zina yapmis.okumustum dini kitaplarda.anne ogul degil bunlar tobe estagfurullah
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Yani eşinin huyunu biliyorsun bırak naparlarsa yapsınlar ailesine laf söyleme kapat kapını duyma seslerini ayrıca yok özel bölgesine dokunur vs yazmışsın abartı ve yalan geldi bana 
(155 puan) tarafından
Keşke canm yalan olsaydı hem yalan olsaydı emin ol yazmazdim kaynanam oğlu 17 yaşına kadr ozel bölgesine masaj yaptığını söyledi eşime değil diğer oğluna zatn bir bol olan eşim diğerleri büyümüş terbiyeli eşim terbiyesiz kalmış
(1,786 puan) tarafından
Ne diyonn kızım sen??? Annenin evi bu sapıklardan iyidir.
(3,419 puan) tarafından
Benim halamda öle oğluyla değişik ilişkisi var 20 li yaşlarda oğluyla aynı yatakta yatardı sabaha kadar şeyi kalkarmis vs neler anlatırdı ben böle yazilanlara inanırım bizim de başımızda var hala mustesitesi Allah hidayet versin böle insanlara çok zor durum gerçekten
Ama kız evladı olan anne böle insanlar içinden hemen kurtulmalı annesinin önünde yapan kızının önünde de yapar
0 oy
(622 puan) tarafından
Annesiyle konuşma şekli şaka dimi o ne öyle ya şoktayim şuan Allah ıslah eylesin senide kurtarsın bı an önce 
(155 puan) tarafından
Keşke şaka olsa daha neler neler
0 oy
(52 puan) tarafından
Allah'a dön dua et canım ilerde rahata ereceksin inşallah 
0 oy
(119,139 puan) tarafından
istemiyosa zorlama bencr
0 oy
tarafından
Annesiyle olan şeyler gerçekse hasta bunlar hır dakıka durma kız buyutmeyı bırak bır gun gecırmesın o cocuk be demek anne memen büyük ya
(155 puan) tarafından
Dediği gibi kaynanam kahkaha atar senin eşinin ki küçük onun ikisi benm bir eder der zatn normal görüyorlar böyle konuları görümcem dayısının eşi var onun göğsü büyük süt çok girer bebek doyar der kocamda aynn onun ki büyük der konu gider
0 oy
tarafından
Rabbim sana guç kuvvetversin ne diyeyim canim uzuldum
0 oy
tarafından
Aboooooo annesi ile olan konuşma ne öyle tövbeeee bunlar nereli kız 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Böyle pisliklerin içinde o çocuğu büyümektense dışarıda kalırım daha iyi 
0 oy
tarafından
O nasıl anne oğul ilişkisi tövbeler olsun 

Suan okadar saskinimki 

Çık git babanın evine yavrum senin öyle insanlarına yaninda ne isin var 
0 oy
tarafından
Kuzm meslgni alana kadar bosan ailnin yanna git kim ne der diye dusnme annen iyi kötü cocugna bakar sende hem çalışır hem okursn ailnde zararın olmz meslgnde alinca ayrı ev tutar esya alirsn çocuğu nda buyums olur okula gider sendee calisirsn kafan rahat olur herkz es olamıyor malesf Allah yardımcın olsun canım
(155 puan) tarafından
İşte Doğu'da öyle bir yerde yaşıyorum çoğu kişi babam gizli tanir onlar da beni kabul etmez o yüzden bu kadr çaresizim kabul etseler giderdim
tarafından
Siginmya git canm o zmn
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Yok artık ciddi olamazsın eşinin annesiyle diyalogu bu mu gerçekten ve sen neden hala evli duruyorsun adam boşanmayı istiyorsa bırak git kuzum ya çok büyük saçmalık ne diyeceğimi bilemedim 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Birak nafaka diye birsey var burdaki yazan kadinlari anlamiyorum kocanizdan ayrildiktan sonra malda nafakada alabilirsiniz bahane yapmayin annesiyle ilgilide soylediklerin igrenc ya nereli oldugunu merak ettim.
0 oy
tarafından
 Kizzz anasını Allah kahr ede öne öyle tövbe yarabbim ya
0 oy
(328 puan) tarafından
Annesiyle olan seylsr çok garip gerçekten hele annesinin yaptığı cahiller beyin yok heralde seni isteneyeni sende isteme kuzu zaten baksana istenecek insan modeli değiller
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Böyle bi insanın yanında çocuk büyütüp diş sıkıp okul bitirmektense anana babana dişini sık okulunu bitir derim. Ne varsa anne baba da var

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,451 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 502 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Yenianne. (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 582 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 990 göst.