0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Oğlum 10 aylık ve hiç bişey yiyemiyor sadece emiyor. Ne yapsamda yemiyor. Ve şuan 7 buçuk kilo komşum bugğn görmüş ay nasıl zayıf yazık yaaa ay hiçmi yemek vermiyorsun çorba yap ver diyor, tabiki yapıyorum ama yemiyor. Ne yapabilirim zorlayamam. Sonra diyro sağlıklı olsunda. Tekrar başladı ay çok zayıf moralim çok bozuldu, herkesin böyle acınası durumda bakması zoruma gidiyor, geçende görümcem bana diyor çocuğu yiyip bitirmişsiniz sanki. Ben vermiyorum bakmıyorum kendi çocuğu 1 buçuk yaşında 15 kilo vardır. Sürekli söylenir kaynanam benşm kzıım çokk iyi bakıyor. Bıktım vallahi, sütten açmayı düşünmüyor değilim 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok biliyorsunuz alın yedirin bakalım de karşıdan konuşması kolay tabi
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Kız ne zayıfı benim kızımın bir yaşına girmesine iki hafta var sekiz kilo doğru düzgün hiçbişey de yemiyo çokça emiyo kilo sağlık değildir sen kimseyi takma boşver
0 oy
(48 puan) tarafından
Canimbenim.oglumda daha yeni 9 aylik oldu ama kilosu hep geri inan 7kilo bile yoktur ins almistir ama almiyor herseyine baktirdim zaten tek meme emiyor digerini arada sagip veriyorum ek gidaya gectim geceli bende zorlamiyorum ama sinirlerim cok bozlunca zorluyorum valla yalan degil yicek aslinda ama iste sevdigi seyler belli oldu xaten yavas yavas ona gore veriyorum bende mama formul yada baska katki maddeli yicejler vermiyorun kof sisirmiyorum yani bebegimi sagkikli cok sukur napalim bunada sukur diyorum artik sende blw yap kendi yesin valla benim oglum omlet yapiyorum benim yedirdgimden daha istahli yiyor sipa hayretle bakiyorum sende oyle dene 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yüksek ihtimal demiri düşük ve sen süt verdikçe daha da düşecek ek gıda ve mama ile destekleme lazım o değil sen pes etmeyeceksin 
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim yemeyen cocukla ugrasmak gercekten zor anne de yipraniyo. Seni cok iyi anliyorum ama demissin zorlayamam diye ben bu konuda sana katilmiyorum. Gerekirse zorlicaksin. Oglum meme duskunu 19 aylik ama ayni zamanda yemegini de cok guzel yer. Istemedigi zamanlar oluo reddedio aglio. Ve ben resmen zorla yediriyorum. Gerekirse zorla yedir baska turlu alismazki sute guvenio cunku. Ama sutten kesildikten sonra ayni aliskankigi surdurucek bu sefer sen de daha cok uzuliceksin hepten ac kaldi diye. Yeri gelio aglata aglata yediriyorum uc kasik bes kasik farketmez yemeden mama sandalyesinden indirmiyorum. Sonra indirip bi guzel gonlunu aliyorum. Biraz zorlamak zorundasin. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 447 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 348 göst.

378,917 soru

11,341,857 cevap

34,809 kullanıcı

...