0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
İki küçük bebeğim var benim psikolojim.zaten yerlerde bir de insanlar ay yazık sana mahfettiler seni canını cikardilar hiç oturamiyorsun birşey yapamıyorsun gibi gibi söylemler ya ben kendimi telkin etmeye çalışıyorm oldu artık yapacak birşey yok diye kendime söylemlerde bulunuyorum ama insanların bu kelimeleri ve bakışları benim sinirimi zıplatıyor artık 

11 Cevaplar

0 oy
(524 puan) tarafından
Ağızları torba değil ki büzesin. Kulaklarını kapamazsan daha coookkk canını sıkarlar.
(17 puan) tarafından
Of gerçekten oturup ağlayacağım kaç gündür o kadar pozitiftim ki yorgunluğumu bile hiçe sayıyordum aglamalari uyumamalari bile dert etmiyordum resmen ama.bugun canım çok sıkıldı halim çok cetinmis öyle söylendi
(524 puan) tarafından
Ben halimden çok memnunum de geç sende. Onların ağzı varsa seninde ağzın laf yapsın. Canını sıkmalarına izin verme sen onların canını sık :)
(17 puan) tarafından
Söyledim tabi ama insan kendini kötü hissediyor bilmiyorum
(524 puan) tarafından
Takma boşver
(17 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
Bı daha olursa Al biraz bakta dinleneyim de  

Bide bu sonsuza kadar sürmeyecek Allah'ın izniyle biraz daha sabır et güzel ve rahat günler seni bekliyor iki çocuğu birden büyütüp nasıl rahat ediyorsun
(17 puan) tarafından
Ya çok canım sıkıldı anlatamam ben zaten yükümun farkındayım ama umursamamaya calisiyordum bugün yine sar başa
0 oy
(10,007 puan) tarafından

Kiz banada goren komsular falan diyo hic alinmiyorum. Gorunen köy klavuz istemiyo :woot:

(17 puan) tarafından
Walla ben çok kötü oldum
(10,007 puan) tarafından
Benim bide esim yurtdisi calisiyo dusun. 5 6 ay olmadigi oluyo eb son seferde 7ay yoktu. Herseyi tek basima yapiyorum. Saolsunlar yardim ediyolarda :D
(17 puan) tarafından
Eşin olmaması zaten ayrı sıkıntı
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Kimseden iyi bişey diyamassin insanlar moral olarak destek kafası kalmadii herkes dertli bacım Allah kolaylık versin burada yazsan herkes kendi psikoloji yaziyoo
(17 puan) tarafından
Öyle öyle
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Aman kime ne bakan sen zorlanan sen ağızlarının payını ver otursunlar aşağı 

Sen kendine guvenmesen yapmazdın ikinciyi herhalde binbir koruma yöntemi var  
(17 puan) tarafından
Ya öyle işte yaş araliklari çok az diye
(2,870 puan) tarafından
E kime ne sen bakıyorsun bence laf ettirme canin sıkılıyorsa
(17 puan) tarafından
Güya bunları söyleyenler bizi sevenler yani düşün hani
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Ayy kimse bana laf yapamaz valla hemen keserim seslerini gıcık oluyorum sanki kendileri aynı yoldan geçmemiş
(17 puan) tarafından
Geçmez olurlar mı ama insanin resmen enerjisini düşürüyorlar
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Öyle insanlar sadece senin moralini bozar o enerjini daha bitirir , Allah sağlık sıhat versin de tek derdim çocuklarıma bakmak olsun de geç hepimiz aynıyız kendini de yanliz hissetme kimi 1 çocuklu 5 çocuğa bedel kiminde 2,3 .. Annelerin hakkı ödenmez Rabbim yardımcımız olsun bosver kuzum 
(17 puan) tarafından
Ay sağol canım ya Allah razı inan konuşma sırasında ağızlarına lafı veriyorum sonrası can sıkmıştı kendi kendime ama.gecti hamdolsun ki evlatlarım War düşünüyorum da evlendiktek sonra her ay bebek olsun diye bekledim her regl olduğumda oturup ağlıyordum beş ay sonra hamile kaldım ilk çocuğumu doğurdum bebeğim beş aylık tekrar hamile olduğumu öğrendim o günleri düşününce bu günlere hamdolsun
0 oy
(5,255 puan) tarafından
İyide sen onların annesisin sen doğurdun 10 çocuk değil 2 çocuk ya acınacak bi halin yok herkes bakıyor benimde 2 çocuğum var napayım anneleriyim illaki yoruluyorum ama gocunmuyorum çünkü ben doğurdum

Bende daha iyisi de yok çok şükür Allah bana gül gibi evlatlar vermiş olmayıncada hastane hastane gezerken acıyolar

Sadece şükret kimseye çocuklarından yana dert yanma

Onların yanında öp kokla Rabb imin hediyeleri de.. 
(17 puan) tarafından
Çok şükür tabikide rabbim onları bana bağışlasın onlarsiz bir hayat düşünemiyorum evimin neşesi ikiside ne yapalım can sıkan insanlarla daha az gorusucez :)
(5,255 puan) tarafından
Büyüyünce beraber oynuyorlar baktıkça erirsin
(17 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
(5,255 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(12,943 puan) tarafından

Bana da bazen diyorlar çok fazla zayıfladım oğlum da 22 aylık emiyor geçenler de misafirlikte oğlu. Meme meme diye yapıştı eşimin halası diyor etini ye bitirmişin kadını :D

Ay hala dedim gülmeye başladım :)

0 oy
(281 puan) tarafından
Benimde üç tane küçük çocuğum var biri 25 aylık biri 15 aylık biri de 2 aylık inan o kadar çok zorlanıyorum ki bı Allah biliyor ailemden de kimse yok yanimda doğumda bile tektim yani düşün insanlar herşeyi söylüyorlar takma onları elbet geçecek bu zor günlerde, biliyorum çok zor yemin ederim kafamı kasiyacak zaman bulamıyorum artık çocuklarım da çok yaramaz bana kan Kusturuyorlar resmen ama yine de iyi ki varlar
(17 puan) tarafından
Özelden gorusebilr miyiz lütfen
(281 puan) tarafından
Tabi olur kusura bakmayın uygulamaya bı süredir girmiyordum şimdi girdim gördüm yazınızı
0 oy
tarafından
Aynısını bana da yapıyorlar hem hastasın hem çocukla hem ev işi çok zorluyor seni zayıflıyorsun toparlanamadin gibi gibi bende kimseye zorlandığımı söylemiyorum aksine keyif alıyorum ve bunu herkese gösteriyorum yavaş yavaş susuyorlar şimdi bir iki kişi kaldı onları da susturursam tamamdır 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 601 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ruyaaaa (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 448 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 289 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nehirsu (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
25 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

378,935 soru

11,342,582 cevap

34,809 kullanıcı

...