+1 oy
409 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Yani bilmiyorum benden ne istiyorlar sürekli böyleler sürekli benle uğraşıyorlar koca de sen onları benim karımı böyle söyleyemezsiniz dese belki olay kapanır ama anlıyorum ki hiç umrumda değil normal gündelik hayatına devam etmeye çalışıyor ben zaten bundan sonra gitmeyi planlıyorum ama çocuğumu da eskiden ara sıra gönderiyordum artık ona göndermek istemiyorum hanımefendileri az geliyormuş Ben de çocukları gitmiyor muşum diye çocuk onlar da az kalıyormuş kocama demişler ki sen karından korkuyor musun ki hemen alıp götürüyorsun falan ne aslında birçok şeyi söylüyorlar bazen kocamla tartışmalarımız a bakıyorum hep ailesine sözleri çünkü daha sonra ailesine de tartıştığımız zaman hepsinin ağzından dökülen sözlere bakıyorum hepsi onların eserleri biliyorum onun gidip gelmesin Engel olamam çünkü evler yakın çarşıya çıkıyorum diye gider orada kalır eve geliyorum diye gider oraya arkadaşlarla buluşuyorum da gider gelir zaten eğer benim kocam adam gibi adam olsaydı bugün bunları yaşamazdım ailesi beni arayabilme beddua edebilmen evimize gelme diyebilmeli üstüne sahip olmazdı azık zoruma giden şey de çocuğumun kilosu ve boyu akranlarına göre düşük diye **** gelişmemiş dedi yazık ya insan torununa bunu dermit onun için çok üzülüyorsan bunu söyler misin torunun Senden bir parça insan gelinin sevmiyor soruyor oğlunun hatırına saygı duyarım sevgili olmak zorunda değilsin ya da evimize gelip gitmiyorlar ama mutlu olsunlar diyemez mi insan neyse sizin de başınızı çok hallettim kusura bakmayın iyi günler

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok haklısın benim duusncemde hep aynı gelini sevmiyorsan sevme torununun da mı hatri yok Allah ıslah etsin ne diyim Rabbim kurtarsin
tarafından
Ah ah hepsi aynı ya biride insan merhamet. Ahlak dolu olamaz miydi
tarafından
Aynen bende çok şaşırıyorum demekki yok
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah seni wermis baska belaya gerek duymadim deseydin
tarafından
Dilim bağlandı karşısında
(6,053 puan) tarafından
Baglanmayacak iste bi susarsin saygi dersin 2 susarsin hesaba almadim dersin ama surekli ustune geliniyorsa sen ondan daha arsiz olacaksin ki haddini bilecek
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Seni verdi daha ne bela versin deseydin
tarafından
Ah ah dilim bağlandı karşısında:(
0 oy
tarafından
Allah kime ne vereceğini iyi bilir sen dert etme deseydin 
tarafından
Hepsi öyle ya biz çok sakin yetsisiriildik İnanlı şok olup kaldım sırada yüzüme kapattı
tarafından
İnşallah demezler çok ahlaksız erdemsiz bir kelime yaa
(37 puan) tarafından
Canım öncelikle boşver sen de takılma öyle insanlar rezil olmaktan korkmuyorlar bizler rezil olcaz diye susuyoruz ama Allah büyüktür
tarafından
Benimki de diliyle dişinin arasında çok konuşurdu gördü tepkiyi. Sert dur sende gönderme çocuklarını oğulları gitsin gitsin gelsin
tarafından
Ha birde sen köylü kizisin  böyle olma dedi kimse sana gelip gitsin istemiyorsun dedi oysaki kensisi asla evden çıkmaz nadir çıkar
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Öyle haklısın ki kimsede değil suç eşinde eşin sana saygı gösterip bu benim karım dır böyle konuşamazsın karışamazsınız deseydi bugün bunları yaşamazdın 
0 oy
(119,758 puan) tarafından
sonuna kadar haklisin asil bela kendisi 
tarafından
İşte yaoacak bişey yokki çocukları da kocası da onu tutuyor benimkide  onalrdan yana kaldım yapayalnız
(119,758 puan) tarafından
ailesiyle muhattap olma kocanla arani bozma ama onlari yok say umursamamak en iyisi
tarafından
Zaten artık gidip gelmxem ama cociygu arasıra götürüyordu babası fakat şunu anladım ki koca önemli baksana adma olsaydı bunlar bunu yapar mıydı demek ki ondan yüz buluyorlar birde canımı yakan sen köylü kizisin böyle olma kimse gelsin gitsin jstemyon dedi sırada kalp kiryon ondan çocuğun **** kalmış dedi kendisine çekmiş olalbilir çocuğum çünkü kadın baya kısa ama gel gör ki ne biçim bakmışım sen bu çocuğa dedi kimseyi dinlemyon dedi. Kocamı da dinlemyon hücum edion ona dedi. Biliyo musun  3 senelik evlilikte herşeyi ince kocaya söyler yollarlar oda kendi fikri gibi analtrdi hiç onalr bunu dedi demeezdi şimdi bebek olmuş daha baktılar dedikleri olmuyo kendilerini devereye soktular

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 435 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,456 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 514 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 479 göst.