0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
19, haftalık hamileyim kızlar saçlarımın boyası çok aşağı indi yani dipleri gözüküyor kendimi farklı görmeyi de çok seven birisiyim :) boyasam sıkıntı olur mu yoksa bekleyeyim mi 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hamileyken boyamadım 

Ama doğum yaptım hemen boyadım 
tarafından
Ben kapalıyım canım aslında ama boyamı hiç eksik etmedim saçımın ombreli haline alışık olduğum için kendimi çirkin hissediyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile oldgumu öğrendiğimden beri boyamadim hiç hatta doğum yaptım 4 aylik oğlum var hala daha boyamadim sütten falan geçer diye korkuyorum 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben 20 haftalıkken boyadım hiçbir sorun olmadı
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hamile kaldiğimdan beri hiç boyatmadım aksi gibi hamilelikte çok hızlı uzuyor bide bi karış uzadı nerdeyse ama biraz daha bekleyeceğim doğum olsun bi hele sonra duruma göre bakarız bence sende bekle doğum yapana kadar bebeğinin sağlığı için 
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Ya bende boyayamadım nolur nolmaz diye bekliyorum
0 oy
(14 puan) tarafından
Hamileler için bitkisel yani kimyasal içermeyen boya vardı gratisten almıştım 32 haftalık en kullandım bişey olmadı onları kullanabilirsin istersen araştır veya doktorunada danış herkes aynı degilki cnm 
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar boyamadim sonra doguma 2 ay kala gratisten dogal icerikli boya aldım kuafore gittim kuaforun bahcesinde boyadı abla tanıdık surekli gittigim yerdi kokisundan rahatsiz olmayim diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin93 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 407 göst.
28 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 447 göst.

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...