0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4 puan) tarafından

Merhabalar, 

Safra kesesinde duvar kalingili ve adenomyomatozis den dolayi ameliyat olup safra kesesini aldiran var mi?V arsa acik ameliyat mi kapalı ameliyat mi oldunuz? Cevap veren olursa cok makbule gecer:(

4 Cevaplar

0 oy
(2,818 puan) tarafından
Babam olmuştu safra kesesinde taş olduğu için alındı kapalı ameliyat olmuştu canım
(4 puan) tarafından
Anladım canim cok sagol
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kapalı oluyor eşim ablam annem oldu 
(4 puan) tarafından
Cok gecmis olsu, ne şikayetleri vardı?
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim kardeşiminde yarın safra kesesi alınacak. Allah tüm hastalara şafi ismiyle şifalar versin inşallah.
(4 puan) tarafından
Amin insaallah hepimizi'ki iyi gecer insaallah
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Canım safta kesesi ameliyatı zor bir ameliyat değil. Lazer ameliyat yöntemi ile safra da alınıyor yada tası da. Geçen yıllarda eşimin 70 yasını askın babaannesi tas aldırdı benim annem de 40 lı yaslarda komple safrayı aldırdı. Lazerle anneme 3 4 yerde girip aldılar. Babanne açık ameşiuat oldu ama bir hafta da topladı.. Çok kafana takma. Geçmiş olsun. 
(4 puan) tarafından
Cok sagol insaallah bizimkide iyi geçer.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
6 cevap 132 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 416 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylin Ecrin (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne06 (50 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...