0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (1,933 puan) tarafından
Kızlar açık lise bitirenler ne yapiyorsunuz sınava falan girdiniz mi hiç ben daha bitirmedim ama bi meslek sahibi olmak istiyorum ne yapabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından

Düz lisede biraz sıkıntı ama en azından meslek lisesinde çocuk gelişimi okuyup kreşlerde  staj vs görp üniversite okuyabilirsiniz .

(797 puan) tarafından
Canım ben hangi bölüme yazilsm
(4,875 puan) tarafından
Canım yazildigin  okula bağlı aslında her okulda ayrı şekilde bölümler var  kimisinde hasta ve yaşlı bakımı çocuk gelişimi Kimisinde muhsbe var matematiğine güveniyor isen  o bölümü seçebilirsin
(1,933 puan) tarafından
Canım 3 çocuk var meslek okuyarak
Ama düz okuyup kpssye girmek istiyorum acaba bu saatten sonra ne yapabilirim bi bilgin varmi
(797 puan) tarafından
Hiç bilgim yok ben bı arastirim bnmde üç çocuk var
-Reklam-
0 oy
(797 puan) tarafından
Bende yazilcam canım kayıtlar başlayınca sen kaç yasindasn
(1,933 puan) tarafından
Canım seni biliyorum zaten demiştim kayıt başlayınca yaptiralim diye kayıtlar başladı canım 21nde bende yeni öğrendim 27 eylülde bitiyor bugün yapacaktim resmi tatildi
(797 puan) tarafından
Ha tamam kız ben seni nasıl unuttum
0 oy
tarafından
Bende liseyi okuyodum yarıda kaldı malesef aol şifren varmı unuttuysan aol lisesi var sana yakın olandan bitsnesine git sifreni öğren birde kayıt donuksa onuda sor  tekrar başlamak içinde puanın varsa eğer yarıda kalan kayıtlarını takip et para falan yatırıyon ziraat bankasına ondan sonra aktif oluyo 
(1,933 puan) tarafından
Üzgün yapacaktim resmi tatildi canım en büyük pismanligim çocuklar olunca devam etmedim aciktan
tarafından
Onun günü yada senesi yok nasilsa gidip tekrar acdırinca devam ediyosun puanlarda olduğu gibi duruyo benimde daha 30 ancaydı galiba :))
(1,933 puan) tarafından
Canım kayıt tarihleri dışında actiramiyorsun 21 aagustosla 27 Eylül arası bu sene

Sende devam.et canim
0 oy
(11 puan) tarafından
Benimde son 21 kredim kaldı ek sınava girecektim ama dogumum o tarihlere geliyor diye kayıt yaptırmadım ama dogum için hala bir hareketlilik yok yarın 38 hafta olacagız ne olur ne olmaz belki ansızın gelir bu yüzden belki digerine girerim 
(1,933 puan) tarafından
Hiç bırakma canım bende çocuk var diye devam etmedim şimdiye çoktan mezun olmustum
(11 puan) tarafından
Bende digerine kayıt yaptırmayı düşünüyorum çovuk küçük olacak ama birileriyle idare edecegiz artık
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Ben birkaç sene önce halk eğitim merkezine başvurup.. sınavlara girerek bitirdim.. kredili sistem vardı. Sonrasında ara vermeden üni. Sınavına girdim çok şükür bu senede AÖF çocuk gelişimi bitti 32 yaşındayım.. başlayınca bitiyormuş evlilik, doğum vs derken 2 yılım tempolu geçti ama sene bırakmadan ikiside bitti.. başlayın inanın bitiyor..gün içinde de meşgale oluyor.. 
(1,933 puan) tarafından
Bende devam ediyordum çocuk olunca birakt şimdiye okumadım çoktan bitirmistim sen aolmi bitirmistin mol mi
(3,187 puan) tarafından
AOL bitirdim mol de devam zorunluluğu var diye biliyorum..

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Beyzaanaz (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.