0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (530 puan) tarafından
Kızlar ablam 5 haftalık hamiledi bugun işte biraz yorulmuş ayakta fazla kalmış ve çok fazla olmasa da kanaması olmuş birsey olmuş mudur yarın hastaneye gidecek de sadece bir kere olmuş kanaması bu arada

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kanaması olduysa neden yarını bekliyor merak ettim. 

(530 puan) tarafından
Daha işte çalışıyor çünkü izin vermiyorlar
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Kimse bilemez ultrason da bakılması lazım benim şakır şakır kanama geldi parçalar düştü bebeğim yaşadı bazende ilk gebeligimde sadece kahverengi iğne ucu kadar leke geldi bebeğimin kalbi durmustu
(530 puan) tarafından
Akıntıdan biraz fazlaymış ama bir daha kanama olmamış
(454 puan) tarafından
Acile gitsin bana kalirsa
(530 puan) tarafından
4 e kadar çalışacakmış gidecek sonra
0 oy
(8,222 puan) tarafından
kanama ıle bırlıkte agrı olması lazım 
(530 puan) tarafından
Akıntıdan biraz fazlaymış kanaması ama bir daha gelmemiş
(8,222 puan) tarafından
anladim yarın bı goster kendını belkı dusuk rıskın vardır aslında gec olmadan gıtmen lazım
(530 puan) tarafından
Ablam için sordum canım daha çalışıyor sabaha kadar çalışacakmış
(8,222 puan) tarafından
anladım ısallah bısey olmaz sabaha kadar
0 oy
tarafından
Kanama nin nereden olduğunu bilmeden bir şey diyemeyiz ki canım kesedeyse kanama gebelik düşükle sonlanabilir ama rahim duvarındaysa kanama kesici bir ilaç ile durdurulabilir umarım düşük değil-dir çok yormasın kendini 
(530 puan) tarafından
İnsallah canım ya birsey yoktur yerleşme kanaması filandir ya
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Canim benim hic ağrım sızım olmadi 12 haftalıktı bir iki damla kan geldi hemen acile gittim kalbi durmus 8 haftalıkken. Umarım ablanın bebeğine  bise olmamıştır ama ihmal etmeyin yarını beklemeden gidin derim
0 oy
tarafından
Kanamasi ve agrisi olur
0 oy
(280 puan) tarafından
Ben hiç yapmadım düşük ama ablam yaptı. Şiddetli sırt ve kasik ağrısı çok geçmeden Dr kanaması oldu çok az. İnat etti gitmedi doktora akşam bir daha oldu kanaması bu sefer daha fazla doktora gittik düşük dedi.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 489 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 333 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
22 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,138 cevap

35,992 kullanıcı

...