0 oy
1,294 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar eşimin bir eski sevgilisi var oda evli çocuğu var işte bir kere mesaj attı eşime cevap vermedi engelledi eşim sonra gizlice takip ettim gerçekten hiçbir şekilde eşim görülmedi neyse bir kere iş  Instagram hesabına takip isteği attı ordan da engelli eşim ver konuşayım derdi ne böyle dedim tamam al konuş saklayacak birşeyim yok dedi ama ben konuşmadım sonra neyse bir süre hiç yoktu ortalıklarda dün gece eşime istek atmış gene ama ben uyuyordum eşim uyanıktı isteği silmiş sabah bildirim gördüm ama istek yoktu benimde başka instagram hesabım var ordan istek attım kıza kabul etti ben olduğunu biliyor mu bilmiyorum ama mesaj atayım mı sizce derdi ne diye çok kararsız kaldım onun seviyesine düşmek istemiyorum da 

39 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kocan şeytana uyumadan ben kesin aralar canım bir iki üç doet bes esini bi şeytan durter oda isteği kabul eder belki sonrasında bazi şeyler yeniden canlanabilir şeytan işi sonuçta böyle seyler olmadan kadinin gözünü korkut birdaha hayatiniza müdahale edemesin
-Reklam-
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Bu durumun çok bir benzerini ben yaşadım. Eşimin değil ama benim eski görüştüğüm bir adam yazıyordu. Üzerinden 13 sene geçmiş ve evli iki kız babası olarak sürekli yazıyordu.

Eşimle evlenmeden önce ben herşeyimi anlattım ona. Bu adamın yazdığını da söyledim. Eşim aradı konuştu. Bir daha yazmamasını merak dahi etmemesi gerektiğini eğer bir daha yazarsa işin büyüyeceğini söyledi.

Aradan yıllar geçti ve bu adam akrabalarıma sormuş soruşturmuş ve beni bulup instagram dan yazdı. Eşim de dayanamadı ve bu adamın karısını bulup ona yazdı. Kocanıza sahip çıkın diye.

Karısı inanmadığı için telefonla görüştük bütün herşeyi ona attık. Ve eşim dedi ki   "Hanımefendi özür diliyorum ama eşiniz eşime yazarak ona ulaşmaya çalışarak yuvamın huzurunu bozuyor. Eğer zamanında eşim bana bunu anlatmamış olsaydı şuan ben eşimle kavga ediyor olurdum. Ben eşinizi uyardım. Yuvamın huzurunu kaçıranınn huzurunu kaçırırım dedim. Dinlemedi. " dedi.

Bana da dedi ki biz uğraşacağımıza onlar uğraşsın bak bizim 6 aylık bebeğimiz var ve onunla geçireceğimiz bir saati bizden aldılar dedi. Şikayetçi olucaktık ama ev adresinin gizli tutulmama olayı bizi şikayetçi olmaktan vazgeçirdi. O gündür bu gündür yazmıyor. 
0 oy
(28,431 puan) tarafından
Direk eşi ile görüş mesaj at karınız böyle yapıyor diye
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Yaniyo sanırım bence istek attığı zaman ekran görüntüsü al ve ona gönder .. bunu eşim görsün ister misin ayağını denk al yaniyosun galiba diye yazardim ben
0 oy
tarafından
Bence kocanın hesabından kabul et kocan gibi konuş ve eşine at ekran görüntülerini yansın ortalik
0 oy
tarafından
Kesinlikle mesaj at geçmişti ne yaşandı ise yaşandı ama sende evlisin ve oda evli amacın nedir evliyken ve çocuğun varken inatla istek neden atıyorsun biraz çocuğundan utan.. bir daha benim kocama istek atma bu kadar iyi mesaj atmam.. gerekirse kocanı bulur kocana söylerim de.. Ben olsam böyle yazarım 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben olsam oooooo aldıysan ekran görüntülerini yolla kocasına beyefendi karınıza sahip çıkın diye bir hata olur iki hata olur bu ne böyle 
0 oy
tarafından
Eşin silmemiştir kız istek atıp hemen geri çekmiştir ondan görünür eğer eşin silseydi bildirim gelmezdi göremezdin. Bence orijinal hesabından istek at bakalım ne olacak 
0 oy
(191 puan) tarafından
Bence msj at kanıt topla direk eşini bul SS at karına sahip çık evli adamları ayarmaya çalışıyor de
0 oy
tarafından
Benim eski sevgilimin esi sürekli story vs bakiyodu istek atıp cekiyodu kadına ben istek attım derdi neymiş diye bı daha hiç bakmadi  eşime takıntılı bı kadın mesaj atiyodu akrabası bide eşim hiç muhattap olmadı ben onun hesap dan yazdım anladı kardeş ayağına yattı  yani bilemedim ama bence yazıp birini büyütme eşinden yazsan esi görse sıkıntı olur sen yazsan kendini bişey sayar
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Eşinin hesabından bir güzel ayar ver ben öyle yapardım
0 oy
(8,177 puan) tarafından
Böyle bi ***** esimede istek atmışti oda evli barkli eski kız arkadaşı ben eşimin ağzından birkere o kızı duymuştum bide bizim ortak Instagram hesabımız oraya attı yüzsüz yani ben hemen o kız olduğunu anladım başka hesap açtım ona bir güzel sovdum daha kusura bakmayın yanlışlıkla oldu ayağı felan yaptı ama yermiyim resmen kasıtlı attı gerizekali ogundur bugündür ulaşmıyor daha 
0 oy
(11,040 puan) tarafından
Eşine yaz eşine. Tehdit etme uygula hemen. Eşine istek at yada dm den mesaj at. Durum boyleyken boyle abi istek atıyor mesaj atıyor rahatsızız. Engel olamıyoruz de
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Bu kadar anında her uyarıya kadar nasıl takip ediyorsunuz yaaaa! Valla hayret bir şeysiniz
0 oy
(1,691 puan) tarafından
allah boyle kadinlarin cezasini versin evlisin evli adama ne yazmaya istek atmaya calisiyon pislik azcik kocanin gozu disarda olsa aha al basina belayi bence konus goz dagi ver bidaha istek atarsan kocana soylerim falan yaz tutussun geri.zelali 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben bekarken bidefa evli cocuklu bı adam sosyal medyadan bana sarmisti uzun sure cevap vermedim bana cekinme korkma vs.demeye basladi sanki cekindigim için yazmiyomusum gbi ben yine cevap vermeden ekran görüntülerini aldim karisina attim adami da englledim sonra ne oldu bilmiyorum insallah bosamistir o adami:))
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Onu bulup agzini bununu kirip sacini basini yolucaksin terbiyesiz ******

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,339 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 821 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,408 göst.