0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,774 puan) tarafından
74günlük bebegim gece ateşlendi cpcuk acişe geldik kan idrar tahlili oglumun gözünden yaş eksik olmadı covid testi bile yaptılar ateşle geldi diye onu öyle görünce ben daha beter oldum aglama mide bulantısı test sonucu bekliyoruz simdi ALLAHIN İZNİYLE NEGATİF ÇIKAR. 

Negatif Çıksa bile çocuk servisinde yatışımız olacak enfeksiyon büyük ihtimal nasıl geçer neler yapmam lazım hiç tecrübem yok pandemiden dolayıda tek kalıyorum eşimi almıyorlar tecrübeli anneler yardımcı olur musunuz..

3 Cevaplar

0 oy
(724 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun...eğer hastaneye yatış vereceklerse muhtemelen antibiyotik tedavisi yapacaklardır.siz telaslanmayin beslemeye çalışın ve sakin olun...
(1,774 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Antibiotik başladılar dün ateşi düştü ama sütüm hiç yok mama veriyorum doktor mama da olur dedi beslenmesine dikkat et yemezse serum takarım dedi ama ne kadar yatırır hiç bilmiyorum
(724 puan) tarafından
Olsun sıkma canını mama da bir besin benim de sütüm olmadı mama kullandık..inşallah çabucak iyileşir kuzun acil sifalar olsun
(1,774 puan) tarafından
ALLAH RAZI OLSUN CANIM
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Allah şifa versin canım
(1,774 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Eltimin bebegi yatti enfeksiyondan 5gun antibiyotik tedavisi gördü duzeldi bu kadar sıkıntı yapma iyi olur annesi. 

Dua et ki baska birsey olmasin.
(1,774 puan) tarafından
Doktor abisi dedi öyle büyük enfeksiyonu yok testin sonucunu bekliyoruz diye ALLAH RAZI OLSUN

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 500 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 462 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 286 göst.