0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eski postlardan okuyan bilirler. Ailemin yanına izne gelmistim aldatildigimi öğrendim 7 aylık bebeğim var ve eşim hicbi şekilde uğraş vermiyor yapma etme diyor ama yüzüme sırıtacak kadarda yüzsüz beni ayakta uyutp başka kızla konuşmuş ve bana da bişi yapmadım onun ilgisi vardı sorunları vardı sadece dinledim Dior dün kızımızı görmeye geldi ailemin yanına giripde kendini savunma ya bile geçmedi yüzü tutmadı galiba . Bebeğim babasız büyürse ilerde der mi bni babasız bıraktın yada ne gibi sorunlarla karsilasrm . Böyle etrafımda yorum yapanlar oluo konuştu diye yuvanı yıkma cocuk var diolar ama içime sor bide ben barissam aynı ewde nasil olcak güvenecem tekrar konusmuycgni nerden bilcem bu bulusmadim dio ama bn buluştuğunu düşünüyorum kafam durmuş durumda ailem de biraz zaman geçsin bakalım dio belki tövbe eder diyo . Ama görünüşe bakılırsa hiç pişman deil gibi yani vazgeçmiş gibi  dün ewlilik yıl dönümumuzdu bı çiçek yaptırmış görumceme oraya gtmistim orda gördüm işte çiçeği senin için dedi görümcem benim çiçeğe karnım tok dedim istemiorum . Bu kdr kolay mı gelip kızını goruo hicbisi olmamış gibi gel bide seni öpeyim dio çekil surdan dedim hayatımı darmadağın etti yavruma baktıkça gözlerim doluyo . Çok zor nasıl olck bilmiorum . İlgisizligimi bahane edio ama kendi ilgisizligini hiç düşünmüyo ben çocuk dogurmusum sorumluluklarım var gerekeni zaten yapiorum onuda pış pis lamami beklio ben ilgisizim diye ilgiyi başka karilarda mi araması gerek ayrıca ben onun bana karşı ilgisiz olduğunu düşündüğüm için ortada bi mesafe bu duvar oluo .bana göstermediği ilgiyi başkasına göstermiş

5 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından
Cnm ne boşan derim ne boşanma ama şuna emin ol ki birdaha asla guvenemiyeceksin bunun garantisini verebilirim yani sana en ufak bir msj sesinde bile acaba kimden geldi.diye huzursuz olacaksin
(964 puan) tarafından
Ewet onu biliorum bnde takintiliyim guvenemiycem her teli meşgul olduğunda onla mi konusuo acaba diycem
(1,251 puan) tarafından
Evet malesef oyle
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Canım bence yol yakın Ken ayrıl kızıyla yine görüşsün izin ver ama canın yanar aynı evde yapma bunu kendine kabul ettiğini anlayıp daha fazlasını yapacak çünkü 
(228 puan) tarafından
Canım ne kadar çocuk babasız büyüyor ünlülerin veya babası vefat eden çocuklar alışılıyor bir şekilde kendine yazık etme zaten affediyor diyip daha fazlasını yapacak sana
tarafından
Aynen öyle canım katılıyorum sana
(964 puan) tarafından
Zaten ewlilik güven olmasa çok zor bide asker eşim gurbetteyiz tüm gün onu bekliorum akşama kadar ne halt yıo bilmiorum güvenip bekliorum işte sonuç böyle bn cocugumun psikolojisnin bozulmasını hiç istemiorum mutlu büyüsün şuan tek düşüncem. Çocuğum
(228 puan) tarafından
Çocuğunu tek başınada gayet mutlu büyüte bilirsin kavgalı bir ortamda büyütmektense he ayrılmak istemiyorsanız lütfen o çocuğun psikolojisini bozmayın yutun her şeyi o zman
(964 puan) tarafından
Haklısın canim
0 oy
(119,086 puan) tarafından
simdi gelse ozur dilese affetcenmi
(964 puan) tarafından
Özür diledi barışmak istemiorum dedim özür kapatır mi yaptığını
(119,086 puan) tarafından
peki buyuk bisi yapsa ayagina kapansa ne bilim sokakts yalvarsa affetcenmi
(964 puan) tarafından
Bundan daha buyuk ne yapabilir ki bilemedim yani ayağıma kapanmaz affet demez öyle bir yapıda deil
0 oy
(3,239 puan) tarafından
1-konuşan erkek o fırsatı değerlendirmeden Yani buluşmadan bırakmaz.

2-sadece konuşmuş ya güya. Siz bir erkekle sadece derdini dinlemiş olsaydınız size ne yapardı acaba.

3-yüzsüzlüğü,olayı normalleştirip fırsat buldukça yapacağının işareti.

4-kendi içinin bozukluğunu sizin ilgisizliğinize bağlamasın. Aldatmanın ve şiddetin bahanesi olmaz.

Ne yapsın erkekler ilgisiz olunca kadınlar da sokağa çıkıp adam mı arasın. Mantıksız! Ahlaksız, bahaneci. 
(964 puan) tarafından
Öldürürdum dedi yani bn konussaymisjm . Şimdi hicbisi olmamış gibi surdurmemi istiio . Ewet katiliorum canım sana dediklerine
0 oy
(3,239 puan) tarafından
1-konuşan erkek o fırsatı değerlendirmeden Yani buluşmadan bırakmaz.

2-sadece konuşmuş ya güya. Siz bir erkekle sadece derdini dinlemiş olsaydınız size ne yapardı acaba.

3-yüzsüzlüğü,olayı normalleştirip fırsat buldukça yapacağının işareti.

4-kendi içinin bozukluğunu sizin ilgisizliğinize bağlamasın. Aldatmanın ve şiddetin bahanesi olmaz.

Ne yapsın erkekler ilgisiz olunca kadınlar da sokağa çıkıp adam mı arasın. Mantıksız! Ahlaksız, bahaneci.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 247 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.