0 oy
1,118 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Ben neresi olursa olsun elim boş gitmeyi sevmiyorum, mutlaka evde kendi yaptığım seylerden; kek olsun, börek olsun, dolma olsun vs. yapar öyle giderim, yapamadıysam bile marketten hazır ürünlerden alır da giderim, elim boş gidince kendimi tuhaf hissediyorum var mı benin gibi olan siz ne düşünüyorsunuz bu konuda 

50 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende öyleyim fakat eşim saçma bulur ben boş gidince UTANIYORUM 
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Hiçbiyere gitmiyorum bi anneme gidiyorum orayada eli boş gidiyorum dolu dolu poşetlerle dönüyorum:D

(4,700 puan) tarafından
Ahahaha bu ben :))
tarafından
Hahahahhahaha koptum bu ben :D
(5,576 puan) tarafından
Yanlız degilmişim :D
(2,438 puan) tarafından
Çiçekte getiriyon mu :D ben annemden gelirken illa bi kaktüs skulent vs bişey getiririm.. Tabi bende olmadı birkaç çiçek geçen annemlerle oraya gönderdim. Her görüşmede bir çiçek alışverişimiz olur :))
0 oy
tarafından

Götürmem hicbisey:D sanki bana gelenler elleri kollari tasiyor bos bos gelip gidiyolar

tarafından
Bu kafa benım kafa ne gerek var bana gelsınler ben onları agırlarım ben gıdınce de onlar benı agırlasın tamam :D
0 oy
tarafından
Bencede gidilmez küçük de olsa biseyler alınır alınmıyor sa gitmem. Ben şahsen elim boş gitmeyi hiç sevmem
0 oy
tarafından
Katılıyorum cnm aynen bende öyleyim ++++!!
0 oy
(14,004 puan) tarafından
En azından 2 kilo meyve falan götürülmeli ben rahat edemiyorum 
0 oy
(280 puan) tarafından
Ben de genelde eli boş gitmem. Son dakika gidecegimiz yerler olur bir tek onlara belki eli boş giderim
0 oy
tarafından
Gotururm bende ben almadiysam esime derim gelirken tatli icecek kuruyemis falan alir gelir 
0 oy
tarafından

Bende ayniyım ya neolacak bizim bu halimiz :D

(47 puan) tarafından
İşte huyumuz böyle,sanırım böyle gördük böyle yetiştik:))
tarafından
Evet rahmetli annemde öyleydi  iyikide böyleyiz kuzum ben mutlu oluyorum götürdügüm hediyeyle
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ozellikle çocuklu bir yere gidiyorsam mutlaka bir şey yaparım bende 
0 oy
(3,717 puan) tarafından
İlk defa gitmiyorsam almam canım yemeye mi gidiyoruz da yanımızda götürelim bence gerek yok 
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Aynı ben bide  2  yada 3 çeşit yaparım içim rahat etmez
(47 puan) tarafından
:)) 2
(12,788 puan) tarafından
2 3 çeşit mi kiz sana gelsinler bari zaten uğraşıyorsun:))
(1,712 puan) tarafından
Eşimde aynısını dio
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İlk evlendiğimde bende öyleydim heryere elimkolum dolu giderdim ama bana gelenler eline içecek bile almazdı bende bıraktım artık onlar gibi boş gidip geliyorum ama öyle alıştırmışım ki boş gidince yüzleri düşmeye başladı bir iki sefer sonra davet etmeyide kestiler zaten 
tarafından
Ohaaa ciddimi vay kök yiyesiceler :)
(3,832 puan) tarafından
Aynen öyle canım
(47 puan) tarafından
Ben karşılık beklemiyorum canım zaten öyle heryere gitmiyorum misaflrliğe de ayda yılda bir giderim:))
(3,832 puan) tarafından
Benim eşimin akrabaları çok gelip gittiği için mecbur gidiyorduk hamile kalınca rahatladım valla biraz tamam misafiri seviyorum ama hergün birileri gelince zor oluyor gerçekten
0 oy
(3,120 puan) tarafından

Bende öyleyim canım eli boş gitmeyi sevmem gitmem de bir eltimlere eli boş giderim onlarda öyle gelir :D

0 oy
tarafından
Bana gelmese bile ben gotururum tuhaf hissederm yoksa
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Farkstmez cnm ne olsa yenir.
(47 puan) tarafından
Kastım yemekten değil canım önüme yiyecek hiçbir şey koymasa da olur sadece eli boş gitmek rahatsız eder beni
(3,895 puan) tarafından
Ne olacak kız bu kadar çok takma milleti
(47 puan) tarafından
Takmıyorum sadece önemsiyorum işte:)
(3,895 puan) tarafından
Sana bir tavsiye diyim çok önemsersen kullanirlar.
0 oy
tarafından
Eli boş gitmeyi hiç sevmem mutlaka alırım birşeyler.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cocuklugumdan beri annemden babaannemden bu sekilde gördüm elim bos gitmeye utanırım bizde adet
0 oy
tarafından
Adamına göre muamele yaparım ben. Sevdiğim biriyse eli boş gitmem ama sevmiyorsam uğraşmam
0 oy
tarafından
Ben de hiç boş gitmem hiç bir yere aynı şekilde dediğiniz gibi evde kek börek yapar getiririm yapamazsam marketten kutu kurabiye yada içecek vs alır giderim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 770 göst.
0 oy
34 cevap 1,221 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu