0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kizlar 2 gündür acayip rüya görüyorum ve çok tedirgin olmaya başladım. Korkuyorum. 3 harflileri görüyorum nereye gtsem pesime geliyor bi tanesi diğerleri o peşime gelen sayesinde bana iyi davraniyorlar herkese kötü davranıyorlar aciklayici yazmayacam belki etkilenen olur. Bu peşime gelen zorla benimle birlikte oluyor tövbe bismillah neye yorumlayabilirim bu rüyayı kızlar. Çok korktum korkunc yerleride anlatmadım korkmayın etkilenmeyin diye 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol oku psikolojikmen oluyor arada bendede oluyor 
(337 puan) tarafından
Aynen ya sabaha kadar uyuyamadim eşime sarildim oda ne oldu ne oldu dedi anlatamadim hem utandım hemde tekrar tekrar yaşamaktan korktum
tarafından
Ayy kıyamam valla çok kötü bir durum
(337 puan) tarafından
Aklıma herşey geldi kiz musallat mi oldular diye düşünmeye başladım ama yoktur oyl2 bir şey değil mi
tarafından
Yok kız sen düşünüyorsun ya ondan korkarak yatma bak banyoya gidince de içinde besmele çek lavaboya
(337 puan) tarafından
Tamam kuzum saol
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından

Allah hayra yorsun inşallah. Abdestli uyumaya dikkat et her uyuduğunda nas Felak ve ayetel kursi oku. Yaşadım biliyorum :(

(337 puan) tarafından
Tsk ederim kuzum okurum tabi amin
0 oy
(849 puan) tarafından
Yatmadan önce Felak nas Ayetel Kürsi Fatiha surelerini oku canım
(337 puan) tarafından
Tamam canım tsk ederim
0 oy
(222 puan) tarafından
Cin musallatanın ilk belirtisi rüya yoluyla olur. Sen rüya sanıyorsun ama manevi alemde onları gerçekten yaşıyorsun. Oldukça tehlikeli bi durum önlem alman lazım, birincisi 7 Ayetel Kürsi okumadan asla yatma, 2.si Ashabı Bediri oku ve üzerinde taşı (kırtasiyeden çıktı alabilirsin), duştan sonra son durulama suyuna sirke koy üzerine dök çık, cünüp gezme, lavabolara kaynar şeyler dökme, akşam ezanından sonra dışarı bişey sirkeleme çöp atma, bunları yapmak zorunda kalırsan muhakkak besmele ile yap. Devam ederse bi hocaya görün
(337 puan) tarafından
Tamam canım allah razı olsun tsk ederim. Uygulayacam çok korktum ya.
0 oy
(479 puan) tarafından
Kuzu valla bende bu gece sabahaa kadar uyuyamadım korkudan bende gördüm brni sörekli kıkrkutmaya çalışıyorlardı hatta yataktan bağırarak uyandım 
(337 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya çok zor bir durum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 133 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,179 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 136 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...