0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (3,180 puan) tarafından
Kızlar gebeyim eşşm evdeyken sıkımtı yokta yokken işi gittigi zamanlar aabahkadı tekrardan uyuamk için yatıyorum evde biri var hşssine kapılıyorum rüyamdada eşimi görüyorum yada sesini duyuruyorum tekken ama rğyadada eşimin evde olmadığını biliyorum onlardır diye düşünüyorum hemen şehadet dua okuykrum uyanıyorum kalbim hızlı atmış oluyor neden oluyordur böyle benim gibi yalayan oldu mu çaresi nedir 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum sen korku filmi falan mı ızledın ya da korkunc bırsey mı okudun
(3,180 puan) tarafından
Hayır canım ya bayadır var bu
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Vesvesedir cnm felak nas ayet el kursi okuyup yat
(3,180 puan) tarafından
Okuyorum canım hep
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim de çok oldu öyle hatta bazen hissettiğim oldu korktukça daha kötü oluyor insan bol bol dua oku canım ben öyle yaptım en son evimi değiştirdim hersey düzeldi canım 
(3,180 puan) tarafından
Okuyorum canım 7 nas 7 felak 7 ayaetül kürsü bife ayriyetten bi dua var her gece okuyorum evimi değiltiremem kirada olsam degiştirim ama kendi evimiz kuzum
(4,061 puan) tarafından
Her yeri sirke ile sil canım korku güçlendiriyor böyle şeyleri oyuzden korkma
0 oy
(961 puan) tarafından
Kesinlikle vaaz veren tiplerden ya da kesin bilgi diyenlerden değilim sadece öğrendiğim birşeyi paylaşmak istiyorum. Yeni hamile kaldıgımdan annem korku muskası diye tutturdu hamilelere yapılır ümmüsübyan diye birşeyler söyledi imam tanıdıgı babamın ona söyledi hanım kız evdeyse kendisiyle görüşüyüm dedi hoca geldi elime Kuranı verdi ayetler açtırdı ve okuttu. O aralar korkuyordum ben de senin gibi. Ve çok güzel açıkladı bana ayetlerle. Varlıkların en tehlikelisi şeytandır, şeytanın da insana en fazla yapacağı kötülük vesvese vermektir bunu da insan kendi uyguladığı için, sorumluluk insana aittir diye. Ve cin hiçbir şekilde durduk yere insanlara musallat olmaz onlarla uğraşılmadığı sürece, yaşadıkları yerler vardır çöplükler, yıkık binalar oralarda bulunmak hos değildir sadece. Muska zaten dinimizde hiçbir şekilde yeri yoktur. Muska yapanda yaptıran da bizden değildir. Cin demekte günah değildir öyle olsaydı Allah Kurana cin suresi değil 3 harfli suresi yazardı. Diye açıklamalarda bulunup en son sen yatarken Ayetel kürsiyi oku yat. Cin oldugunu düşünerek korktugun seyler psikolojinle alakalıdır. Demişti
(3,180 puan) tarafından
Okuyorum canım hep  ya bide benim yatak odası da full aynalı sanki aynada birini görcekmişim gübi bi his oluyor vesvese yapıyorum heralde bilmiyorum rahatsız oluyorum bu durumdan :(
(961 puan) tarafından
Yok içini ferah tut düşündükçe korkuyu çağırırsın.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 134 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.